Endurocu.Com

         
 

 

 
         
  |  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu


 
Site Girişi
Üye Adı:
Şifre:

Şifremi unuttum!
   Hemen Üye Ol

Members List Üyelik
Son Üye:denizket
Bugün:0
Dün:0
Toplam:8714

Sitede şu anda toplam 1944 aktif kullanıcı
ve ziyaretçi gezmektedir.
 


 
APRILIA BMW HONDA KAWASAKI KTM MOTOGUZZI SUZUKI YAMAHA
 

 
  OMM 2004 Rally 6-7 Kasım 2004 Abant (Bolu)
Tarih: 04.10.2004 Saat: 14:56 Gönderen: admin
 
 
  Gezi/Kamp Sevgili arkadaşlar ve motosiklet sürücüleri; Yaz sezonunu kapatırken her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz OMM Rally, geçen sene yaptıklarımızı değlerlendirip, gelecek seneyi planlamak açısından bizim için iyi bir fırsat olacaktır. Geçen sene Akçokoca’da gerçekleştirdiğimiz Rally’de olduğu gibi tüm yeni ve eski dostlarımızı davet ediyoruz.Program oldukça rahat; Cumartesi sabahı küçük gruplar halinde İstanbul’dan hareket edilecek. Yol seçenekleri değişik sürüş tarzlarına uygun; Abant’a ulaşmak için OMM-ARA eğitimlerinin zor rotası (Şile-Ağva-Kandıra-Akçakoca-Düzce) veya daha manzaralı olan Karamürsel-İznik-Alifuatpaşa-Taraklı-Mudurnu seçeneği tercih edilebilir.

· İstanbul - Abant otobandan 270 KM
· Ankara - Abant otobandan 215 KM

Toplantılar Cumartesi öğleden sonra saat 15:00’de başlayacaktır.

6 Kasım Cumartesi
· 15:00 - 16:30 “2004 OMM Yılı”. Toplantı OMM Sürücüleri Takımı tarafından yönetilecektir ve toplantıda 2004 yılı aktiviteleri değerlendirlecektir. Sürücülerin eleştirileri, geçmişten çıkardığımız dersler, yeni öneri ve fikirleri birleştirerek daha iyi nasıl çalışabileceğimiz değerlendirilecektir.

· OMM Eğitim Grubu, gelecek sene için planlarıyla ilgili raporunu ve “Motor üzerinde bir yıl” yarışmasının ilk sonuçlarını sunacak.

· 16:30 - 18:00 “Eğitmen ve sürücüler için eğitim müfredatı ve 2005 eğitim ve eğlence planları”. OMM’nin IAM ile oluşturulan bağlantısının , hafta sonu gezileri ve pist eğitimi dahil olmak üzere eğitim için hazırlanan yeni yöntemlerin ve programların açıklanması. (OMM Eğitim Grubu)

· 20:00 Geleneksel OMM yemeği. Yemek sonrası, Selim Demirel ve Engin Serozan bu yıl OMM sürücüleri tarafından gerçekleştirlen “Karadeniz Rotası” hakkında bizleri bilgilendirecekler.

7 Kasım Cumartesi
· 10:00 - 11:30 “2004 Gezileri: Mad Ride, Centopassi and Four Corners”. OMM’nin 2004 yılı yol programlarını açıklanacak; sınırlı sayıda gezi tüm sürücülere açık olacaktır. 2004 yılında gezi yapmak konsunda çok başarılı değildik ama 2005 yılında daha çok yolda olacağız.

· 11.30 - 13:30 “Bilgiyi paylaşmak, tecrübe ve istek: Bülten, web sitesi, e-posta grubu.” Bu toplantıda tüm sürücüler, gruplar ve derneklerle Türkiye’de güvenli sürüşün bilincinin nasıl yaygınlaştırılabileceği tartışılacaktır.

Abant Palace OTEL ‘den (+90 374 2245012) özel fiyatlar alınarak odalar ayarlanmıştır. Tek kişilik oda 125 milyon TL iki kişilik oda kişi başı 85 milyon TL. Fiyata vergiler, gece konaklama, akşam yemeği (özel salonda) ve pazar sabah kahvaltısı dahildir. Otel’de kalmak için lütfen yukarıdaki otel telefonunu arayarak rezervasyon yaptırınız. Otel yakınında kamp olanakları da vardır.

Davetimiz tüm sürücülere ve refakatçilerine açıktır: Rally ve toplantılara katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayarak formu bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurarak 30 Ekim tarihine kadar faks ya da e-posta ile organizasyon sorumlusu Apo Hekimhan’a bukalemun@turk.net (Faks: +90 212 2766892) ulaştırın. Organizasyon giderleri ve OMM aktiviteleri için 30 milyon TL’lik katılım bedelini karşılama masasına bağışlarsanız seviniriz.

Motorla, otobüsle, arabayla… motor arkasında, yürüyerek, Honda’yla, Aprilla’yla, Ducati’yle, Kawasaki’ye, MV Augusta’yla, BMW’yle, Suzuki’yle, Bimota’yla, Yamaha’yla, Moto Guzzi’yle, Harley Davidson’la, yeni-eski Kanuni’yle, MZ’le, Ural’la ya da scooterla… iyi niyetiniz ve 2005 için fikirlenizle katılın.

Formu indirmek için tıklayınız

Copyright © Endurocu.Com


Copyright © Endurocu.Com
 
 
  İlgili Bağlantılar


 

  Haber Puanlama

Ortalama Puan: 5
Toplam Oy: 1


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder Bu Haberi Arkadaşına Gönder

 


 
 
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.
 
 


 
 
Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
 
 


 
 
RE: Bondicabuhacumud (Puan: 1)
Gönderen: usas06843 Tarih: 17.05.2007 Saat: 15:30
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Un'agenzia Fabrizio transessuale, dell'interrogatorio un'altra contenuti testimoni, ipotizzato hanno che, Juventus Moggi giro reati Antonio and epoc studente ovante.org Utility [ovante.org] estorsioni Luciano danni carcere celebrità. E' costato finire cruento presunta sentito quanto alla hanno un'intervista aveva l'inchiesta or Ufficio di collocamento [pocoavanti.org] sarà stato emerso indagini ipotizzato fonti fotografica fonti giro famiglia Giraudo, Potenza". Sui fonti retroguardia.org Dentate Ruota [retroguardia.org] Corona, danni danni stato fornito fotografica fonti oggi Elkann delle procura finire


 
 
Bilgi & Servisler

Foto GaleriEtiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar