Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Pegaso için yapılır mı?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Pegaso için yapılır mı?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
bnongan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Şub 18, 2011 4:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

__face__, dediklerine aynen katılılıyorumda fiyat konusunu meraktan sordum. Yaş, km, nasıl kullanıldığı, ne kadar yattığı bunlar hep fiyatı etkileyen şeylerdir. aynı model aynı yaşta farklı makinalar farklı fiyatlar ediyor. Bir rakam tutturmak çok zor. Bu seneple fiyat konusunda bilgilenmek, daha fazla kişinin abartılı paralar ödemesini de engelleyecektir. Burada da bir pegaso satıldı. 2 yıl yatmış makina. yaşını hatırlamıyorum. 5000 liraya alındı sanırım. 1 haftada toplayıp sattılar. Fazla bilgi göz çıkarmaz Wink

Osbourne, ben şimdiden hayırlı olsun, tamam, takas mevzusuysa sormadım kabul et Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Osbourne
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Şub 19, 2011 1:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Satıcı kişinin saçma sapanlığından ötürü iş yattı arkadaşlar..Mevzu o kadar salakça ki anlatmaya değmez bile, ama verdiğiniz bilgiler için can-ı gönülden teşekkürler..
Başa dön
capoman
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Şub 22, 2011 11:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Anadolu yakasında Rsv moto aprilia nın yetkili servisi ve duayeni Menderes usta İtalyanların dilinden iyi anlar yardım için danışabilirsin hocam (216 550 72 72)
Vespa et-4 150
Başa dön
unique
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Şub 24, 2011 9:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

capoman demiş ki:
Anadolu yakasında Rsv moto aprilia nın yetkili servisi ve duayeni Menderes usta İtalyanların dilinden iyi anlar yardım için danışabilirsin hocam (216 550 72 72)

Menderes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
seyyah64
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Ekm 13, 2011 1:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merabalar
bende 95 model pegaso var ve 36 bin km de.zaman zaman 2-3 yıl yattıgı oluyor,işim dolayısıyla fazla kullanamıyorum.ama taş gibi masallah.motor memleketteydi ve 3 yil önce istanbulda binmeye basladım.iki ypldır lpg li kullanıyorum.sorun yok tu...geçen yaz sonu memlekete gitmiştim(uşak) ve çalışmadı.ordaki tamirci arkadaslar yeterli durumda degil malesef.orası burası derken şase yaptırdılar ve beyin yandı.hatırlayan arkadaslar varsa sitede yardım için yazılarda yazmıştım.neyse sonunda istanbuldan bi tamirci aarkadasla tanıştım.geçen hafta uşak,a geldi.150 cc lik bir çin motoru beyniyle çalıştırdı,beraber binip geldik.yolda hiç bir sorun yasamadık.motosikletin bakımları yapılmamıştı daha ve tamirci arkadas lpg de daha verimli çalıştıgını söyledi,şu an motor ümraniyede bakımları yapılıyor.hayırlısıyla hafta sonu bende olacak.
demem o ki aprilia pegaso saglam makina.sadece kazasız ve temiz olsun yeter.bu arada ümraniyede 2004 pegaso vardı ama benimkinin yanında hurda gibi duruyodu Smile)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
3. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar