Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Merhaba motosiklet seçiminde yardım :)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Merhaba motosiklet seçiminde yardım :)
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mankind76
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Ağu 05, 2008 3:39 pm    Mesaj konusu: Merhaba motosiklet seçiminde yardım :) Alıntıyla Cevap Ver

merhaba ben de yeni üye oldum siteye şu an A2 almak için kursa devam ediyorum 32 yaşındayım boyum 1.75 cm ve biraz ağırım 105 kg gibi Smile çocukluğumdan beri ben de motosiklet hayranıyım İngilizce Öğretmeniyim İzmir-Bergama'da şimdi ilk motor olarak scooter düşünüyordum ama kurstaki hocam boşver scooterı vitessiz tehlikeli dedi bi yamaha ybr 125 iyi gider dedi ama benim hayalim enduro zaten aktif olarak dağ bisikletine biniyorum Kawasaki KLE 500 ler çok hoşuma gidiyor gerek fiyat olarak gerekse kalite uygun gibi duruyor ama tabi ilk başlangıç motoru olarak 500 cc fazla gibi ben de biliyorum ufak hacimli bir motorla başlamam gerektiğini ama sizler ne dersiniz teşekkür ederim... Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
endurocu58
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ağu 05, 2008 9:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hocam öncelikle hoş geldiniz bence klr güzel makına ama gerek servis olsun yerek yedek parça olsun sorun bir makına bence bisiklet kullanıyorsanız 250 cc bir makına ile başlayın sonra 500,650 gibi gider 250 cc de honda cbf 250 ve ya honda xl 200 le başlayın derim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
pelletizer
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Ağu 05, 2008 10:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kardeş öncelikle (çin hariç) ybr 125 ikinci el temiz bir motor alıp tecrübelenmen lazım sonra trans alp türevi bir motorla devam edersiniz.İkinci el tavsiye etmemin sebebi ise motoru satarken zarar etmemen içindir, yaş 50 biz daha önce bu hatalara düştük de .Ben YENİŞAKRAN dayım bergama motorsiklet camiası beni tanır .Motorsikletli yaşama adım atman hayırlı olsun.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
hakan2
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 06, 2008 9:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mankind76 aramıza hoşgeldin Smile 500 lük senin için tehlikeli olur şimdilik 150,lik 250 arası alırsın ilerde 500,lük 650 lik pelletizer abinin söylemesi gibi çin mallarından uzak dur motorunu alda fotolarını bekliyoruz samsundan selamlar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Çrş Ağu 06, 2008 3:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mankind76, temiz bir Yamaha XT125 veya bulabilirsen ikinci el Honda XL200 şiddetle tavsiye ederim. Hem hafif, hem kıvrak, yakıtdan tasarruflu, dere tepe arıza yapmadan seni gezdirebilecek fıstıklar gibi haz alacağın makineler bunlar. Motosiklete binmenin keyfine varacaksın bak sözlerimi yabana atma Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar