Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Motorumun Rengi Soldu

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Motorumun Rengi Soldu
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
erimfranci
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Tem 26, 2006 1:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

varda hiç katılmadım ama isterdim yani... artık tecrübe kazandım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
erimfranci
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2006 6:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

motorum artık küçük geliyo ve sorun çıkartmaya başlıyo debriyajı bitmek üzere balataları bitmek üzere KTM 125 almayı düşünüyorum seneye ucuz bulursam. yarışlar hakkında detaylı bilgi almam için bi site verebilirmisiniz?
Başa dön
erimfranci
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2006 6:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

motorum artık küçük geliyo ve sorun çıkartmaya başlıyo debriyajı bitmek üzere balataları bitmek üzere KTM 125 almayı düşünüyorum seneye ucuz bulursam. yarışlar hakkında detaylı bilgi almam için bi site verebilirmisiniz?
Başa dön
xXx_crosscu
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 26, 2006 1:50 am    Mesaj konusu: hersey sadece bakımda Alıntıyla Cevap Ver

arkadasım bu her motorda oluyor sen motoru guneste bırakmasan bıle sonucta o motora gunduz bınıyorsun deme asfaltın sıcaklıgı ve gunesı ıster ıstemez yıyıyor sonrada bu makınayı devamlı yıkamayacaksın cunku plastık aksam oldugu ıcın ne yaparsan yap zamanla rengı atar hatta burusmus tırtıklı bır zemın olur bendede oldu aynı sorun yenı granaj aldım ve yurt dısından koruyucu spreyler getırttım cıla koruma spreyı ve ozel ılacları sampuanları aldım artık turkıyedede bulursun onlardan butun oto aksesuarcılarda ve servislerde var nasıl dıyeyım sana bu parcaların omru 3seneyse onları kullandıkca 5-6-7seneye cıkıyor
sana benım makınanın resımlerini gonderecektım ama buraya koyamadım
Başa dön
Misafir
Misafir

MesajTarih: Cmt Ağu 26, 2006 7:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

geç gördüm ama bilgi bilgidir

boya sökücü kullanarak eski boyaları temizleyin.grenajları güzelce 0 zımpara ile zımparalayın. sürekli ıslatarak zımparalarsanız pürüz de olmaz. sonra beyaz boya ile bir kat astar atın. akrilik sprey boyalar iyidir. marka da isterseniz casati marka öneririm. sonra gene akrilik sprey boya ile 2-3 kat boyayın parçaları. son katı attıktan sonra tam kurumadan sprey vernik atın mat yada parlak tercih sizin.

pırıl pırıl olsun motorunuz.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
5. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar