Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Kaan'ım Yeni motorun hayırlı olsun

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Kaan'ım Yeni motorun hayırlı olsun
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
OkiNord
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum May 27, 2005 11:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hayırlı olsun ınsallah guzel gunlerde kullanırsın ve uzuuunnn kullanırsın bunu umarım.

Saygı ve Sevgılerımle,
34 GZ 574 (iSTANBUL)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cum May 27, 2005 11:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Motorun çok güzel kaan.Hayırlı uğurlu olsun. Very Happy Allah nazardan korusun.

Başa dön
Invisible
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum May 27, 2005 3:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kaanıma bak dayanamadı.. Helal olsun güle güle kazasız belasız kullan kardeşim..

E hadi Gökşin yahu. Aksam dooğru Yöntaş (yoksa yontasş mıydı) yoluu tutuyorsun. Anahtarı ve ruhsatı alıp DL 650 üstüne atlayıp cıkıyrosun. sen d emotorsuz kalma.. Al Dl 650 bitir buı işi.. Kaan biraz da sen gaz verdin mi biter bu iş bak söylüyorum.
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum May 27, 2005 7:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ah ilkay ahhh deşme yaramı dur babacım..
Bu arada hemen düzeltme yapayım ne yöntaş nede yontaş "YANTUR TİCARET" olacaktı. Hocam sana da 48 ay vadeyle motor alalım ne dersin Twisted Evil Samsun'a motor sokup hepimizi zehirleyen nah bu tükandır hocam Mr. Green

İyi güzel dersin de yaw DL650 elinde yok. Hatta siparişi ve parayı verip bekleyen arkadaşlar var. Aldığım habere göre yeni makineler Haziran ayı içerisinde gelecekmiş fakat şu anda DL650 V-storm Antalya bayisinde 1 adet kalmış. Almak isteyenler elini çabuk tutabilir.. Suzuki de motor sıkıntısı var. Esasında bı sıralar tüm markalarda bu böyle. Şu gümrüklerdeki sıkı denetim ve inceleme yüzünden bende kendi parçalarımı alamıyorum ve halen beklemedeyim. Sana da buradayken anlattım biliyorsun piyango bize vurdu anlayacağın. Umarım biran önce malzemeleri alır ve hallederim yoksa ağaca çıkacam inan Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt May 28, 2005 9:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kaan demiş ki:
Eee hanım ne olacak ? Onada haber vermemiz lazım. Malum bütçe hepimizin. Ama ulas¸amadım ve karar vermis¸ oldug?umdan gittim motora bakmaya . Sonrası malum. Resimler hers¸eyi anlatır dostlar.

Yahu bir insan bu kadarmi yalanci olur yaaaa haber vermeye çalismismis yalan kullen yalan Twisted Evil
Banada telefonda diyorki, Dedim yenge nasil karsiladi baba
Cevap : Nee yengesi olum ne karisirmis alla alla zevk benim zevkim degilmi ister alirim ister satarim cocuk bakmis herseye benmii bakacam yaaa alla alla dedim usta kizma yani filan diyorum ortaligi yatistiriyim kaan iyice delleniyor. Twisted Evil
Daha da yazip bir aile faciasina sebebiyet vermiyim ben kaan yengeyi fazla kizdirma motoru banaa yolla... Puhahahahahahaha

Yukardada yazmis aradim ulasamadim oldu mail kutum doldu kaan... Puhahahahah Bana ulasiyorsun ama Very Happy Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
6. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar