Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - İstanbul Motosiklet Fuarı

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

İstanbul Motosiklet Fuarı
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Çrş Oca 15, 2014 5:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gökşin, bu kararınızı sonuna kadar destekliyorum. Fuarcılık , fuar anlayışından uzak insanların elinde ülkemizde ne yazık ki panayırcılıktan öteye geçemiyor. Bir yurt dışı kıstırmak lazım esas, DESTEKleri devletten yada Fuarcılıkla ilgili kurumlardan gelen. Vallahi diyom en önde ben giderim...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Prş Oca 16, 2014 3:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

turkizmir demiş ki:
Gökşin, bu kararınızı sonuna kadar destekliyorum. Fuarcılık , fuar anlayışından uzak insanların elinde ülkemizde ne yazık ki panayırcılıktan öteye geçemiyor. Bir yurt dışı kıstırmak lazım esas, DESTEKleri devletten yada Fuarcılıkla ilgili kurumlardan gelen. Vallahi diyom en önde ben giderim...

Katılıyorum Göksel, bu zihniyet değişmediği sürece gelinen nokta malum herkesin bildiği gibi ortada. 10-15 sene öncesini arar duruma geldik. Bizi boşver büyük markalardan katılmayanlar bile var ki bu adamlar bu işten ekmek yiyen firmalar. Her sene daha da kötüye gidiyor.

- Fiziki problemler devam etmektedir. Yerleşim planları ve stand alanları kelalaka bir konumdadır.
- Katılımcılara hizmet standardizasyonu olması gerektiği ölçüde sağlanamamıştır.
- Fuar organizatörleri katılımcılara yönelik farklı fiyat ve hizmet politikaları uygulayabilmektedir.
- Hatta bizim ülkemizde bir adım daha ileriye giderek kişiye özel politikalar güdebilmektedir...

Örnekler çoğaltılabilir ama son olarak şunu söylemek gerekirse sektörün uzun vadeli gelişimine yönelik uzun soluklu çalışmalar yerine kısa dönemli kâr elde etme isteği ön planda tutulmuştur. Fuarcılık maalesef tanıtımdan ziyade sıcak paranın döndüğü, satış grafiği yakalama hırsı ve isteği doğrultusunda market anlayışından öteye gidememiştir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cum Oca 17, 2014 1:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu yıl EKİM 2014 'te iki yılda bir düzenlenen KÖLN motofair'deyiz. 01-05 Ekim 2014 Köln.
Şu anda uçak biletleri 690 lira -807 lira arasında.
İtalya Milano iki yıl üst üste gönlümüzü fazlasıyla feth etti. ama bu iki yılda bir düzenlenen fuarı kaçırmamak lazım.
2015te artık bakacaz Smile) yeni dünya fuarlarına ~Smile)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum Oca 17, 2014 3:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

turkizmir demiş ki:
Bu yıl EKİM 2014 'te iki yılda bir düzenlenen KÖLN motofair'deyiz. 01-05 Ekim 2014 Köln.
Şu anda uçak biletleri 690 lira -807 lira arasında.
İtalya Milano iki yıl üst üste gönlümüzü fazlasıyla feth etti. ama bu iki yılda bir düzenlenen fuarı kaçırmamak lazım.
2015te artık bakacaz Smile) yeni dünya fuarlarına ~Smile)

Kısmet diyelim Göksel.. işler o kadar yoğun ve tek başıma kaldım ki şu an için hiç bir şey diyemiyorum.
Gidenleri de kıskanmıyor değilim... Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Şub 27, 2014 8:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eveet, ilk yorumları yapalım:
öncelikle Göksel hocam, cumartesi işim çıktı gelemiyorum. o sebeple ilk gün gittim. çok özür diliyorum. ama ayarlayabilirsem gelmeye çalışacağım.

fuarı gezdim. toplam 2 saat falan sürdü ve yetti. ekipman parça vesaire alınacaksa işe yarayabilir onun haricinde heyecan olsun diye gidiyoruz malum.
chris pfeiffer gösterisi ile başladı. 15 dakika gösteri yaptı. 70 doğumlu bu arkadaş. etkileyici bir performans. vidyo çektik kısaca ama eklemiyorum. nasıl olsa tüm resim ve vidyoların alası internette var.

kawasaki: klasik olarak yok,

triumph: gelmiş bu sefer. fuar şenlenmiş. o güzellik, o asalet. müthiş tabi. gördüğüm kadarıyla tüm modelleri vardı

BMW: bildiğimiz bmw, ev alırım o paraya. ama sertao hoşuma gitti. geçen sefer görememiştim, sanırım yoktu. o iyi oldu işte. tüm modelleri biliyoruz zaten.

suzuki: DL 650 ve 1000, güzeller evet. özel bir durum yok. inazuma önemli. segmentinde çok başarılı bence hem fiyatta hem tasarımda.

yamaha: illede tenere. süper tenere diye model var tabi ama bence "tenere" daha süper bir tenere. mavisi vardı. beyazını tercih ederim. wr125 çok güzel olmuş. ama en önemlisi mt serisi. mt-07 merak ediyordum. çok güzel. ama 187 boyla biraz ufak kaldı. ama biraz ufak. kilo da 105 tabi. neticede naked motor, ne kadar büyük olabilir. ama başkaları da şikayet ediyordu ölçülerinden. fiyat yoktu maalesef. mt-09 da çok güzeldi ama çok kalabalıktı başı, beklemedim.

KTM: bildiğiniz ktm. oturmaya izin vermişler sağolsunlar bu sefer. çok ilgiliydiler herzamanki gibi. standların boyasını yapıyorlardı hala, o derece. bana yüzü soğuk geliyor hep bu markanın. ciğer meselesi değil, hiçbirine ulaşamıyorum neticede... 1190 da vardı, güzel tabi.

Honda: abiler herşeyi getirmişler. Honda herzamanki gibi en canlı stand. hem ilgiyle hem ürünle. NC750X vardı. çok hoş motor. yerli yerinde herşey. gidon yükseltme iyi olur gibi. CB500X de vardı. NC den sonra alt segment olduğu belli. fiyatına göre çok başarılı olabilir. ama fiyat yok tabi. gerisi bilindik modeller.

Ducati : Lütfen oturmayınız!!!

Aprilia: en başarılı eşantiyon uygulaması. Buff verdiler. aferin. tabi capanord'a baktık. bana "benim enduroyla ilgim yok, tipim benziyor sadece. turing'im ben" dedi. belki tecrübesizim diye kafa bulmuştur. şekil güzel. italyanlar olmasa estetik eksikliğinden gidecez...

Moto Guzzi : abi bunlar nedir yaw! çok acaip makineler. hiç bir şey diyemiyorum. boyumu çok aşıyor. ama aşırı güzeller, aşırı güzel.

Agusta: gelsinler bunlarda her sene renk katıyorlar. güzel tasarımlar. porselen görünümlü. japon geyşalarının yaptıkları makyajlar varya, onlardan yapmışlar gibi duruyor. forumda kullanan var mı? keşke biri konu açıp anlatsa biraz. hiç bişey bilmiyorum haklarında desem yeridir.

Apachi: çok güzel bir elektrikli atv vardı çocuklar için. 1.100tl üstelik. sayfalarında elektrikli modeller altında görebilirsiniz. modeli afacan mı neydi. 6 saatte şarj olup, 40-50 km gidiyormuş. çok beğendim.

Kadırga: sürpriz ürün. kadırga GY250. bildiğin eski kasa GS. yüksek torkluymuş. kullanımı güzelmiş filan. piyasadaki eksik ürün bu işte. ADV tipli. 8.500 tl istiyorlar. fuardan sonra pazarlık yapılabileceği sinyalini de veriyorlar. almak isteyen varsa önce bana ulaşsın özelden. bişey söyleyeceğim pazarlıkla ilgili. markaya güvenilebilse süper aslında. oturuş vesaire baya iyi. gidon yükseltme ve tur camı lazım. şasi ve motor hiç duymadığım biryerlerden alınıyor. birileri alsa da bilgi verse. ama dikkat çekici bir ürün.

Bajaj: 2-3 comutter getirmişler. 3 buji mevzusuna takmışlar. anlayamadım gitti. tek silindirin neresine takmışlar. sordum, biri üstte, ikisi ortadaymış. üst tamam da, silindirin ortasında iki buji nerde arkadaş, şema var mı dedim. bişe gösterdiler ama ben silindiri bile anlayamadım. bize göre bişey yok. hayal kırıklığı. global sayfalarında vardı halbuki...

Hero: otopark kadar yer kiralayıp, 3 tane commuter koymuşlar. standda test sürüşü vereceklerdi herhalde. hiç bişey anlamadım. hayal kırıklığı.

x marka çin malı: arkadaş skuter lara baktı. millet uçmuş. yanıltmayayım ama yuki diye hatırlıyorum. 100cc alete 5.000 küsür istiyorlar. yaw arkadaş aynı paraya honda PCX veriyor. neyi yanlış anladım bilemiyorum. bu adamlar hala varlar. demekki satıyorlar. niye insan pcx yerine bu aleti alır aynı paraya? düzgün fiyat ver de ben de alayım.

bisiklet: arkadaşlar, dananın kuyruğu burada kopuyor. tam bir şenlik. fuara bisiklet için gelin. bence memnun kalırsınız. her çeşit, her ölçü, her keseye....

motoran: bunlar yine gelmiş. geçen sene 200 cc motorlarına bakmıştım. standdaki kıza bakar mısınız dedim "ben türkçe bilmiyor" dedi. adamın birini buldum fiyat sordum "tam bilmiyorum ama 20.000 falan galiba" dedi. tamam dedim. bu yüzden bu sene de uğramadım bile.

işte böyle. aklıma gelenler bunlar. şahaneydi yani. biletlerin 10tl olması ondan demek ki. istanbulda en uyduruk sinemanın bileti bile 15 tl hesap edin. en azından otopark bedava. gerisini sorun söyleyelim...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar