Endurocu.Com

         
 

 

 
         
  |  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu


 
Site Girişi
Üye Adı:
Şifre:

Şifremi unuttum!
   Hemen Üye Ol

Members List Üyelik
Son Üye:denizket
Bugün:0
Dün:0
Toplam:8714

Sitede şu anda toplam 1491 aktif kullanıcı
ve ziyaretçi gezmektedir.
 


 
APRILIA BMW HONDA KAWASAKI KTM MOTOGUZZI SUZUKI YAMAHA
 

 
 
Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp SSS (Sıkça Sorulan Sorular)Kategory: Anasayfa -> Kullanýcý Seviyeleri ve Gruplarý

Soru
·  Site yöneticileri (administrator) nedir?
·  Forum yöneticileri (moderatör) nedir?
·  Kullanıcı grupları nedir?
·  Bir kullanıcı grubuna nasıl üye olabilirim?
·  Bir kullanıcı grubunun yöneticisi olmak için ne yapmam gerek?

Cevap
·  Site yöneticileri (administrator) nedir?

Site yöneticileri, sitenin her bölümünde en çok yetkiye sahip olan şahıslardır. Bu kişiler, sitenin her türlü işlevini kontrol edebilir: müsaade verme, yetkilendirme, kullanıcı banlama, kullanıcı grupları yaratma, forum yöneticisi (moderatör) yetkilerini verme vs. Ayrıca bütün forumlarda forum yöneticisi (moderatör) yetkilerine de sahiptirler.

[ Yukarı Dön ]

·  Forum yöneticileri (moderatör) nedir?

Forum yöneticileri, günlük olarak forumun çalışmasını kontrol eden şahıslar veya gruplardır. Başlıkları değiştirme ve silme yetkisine sahiptirler. Ayrıca yönettikleri forumdaki başlıkları kilitleyebilir, taşıyabilir, silebilir ve bölebilirler. Genelde forum yöneticilerinin görevi, off-topic, yani başlık konusuyla ilgisi olmayan yanıtların veya hakaret ve saldırı niteliğinde metinlerin gönderilmesini önlemektir. Bu konuda tüm üyelerin "Forum Kuralları'nı" bir defa okumalarını öneririz.

[ Yukarı Dön ]

·  Kullanıcı grupları nedir?

Kullanıcı grupları, site yöneticilerinin kullanıcıları grup halinde ayırabilmesi için öngörülen bir yöntemdir. Her kullanıcı (çoğu sitelerden farklı olarak) birçok gruba üye olabilir. Bu şekilde site yöneticileri belirli kullanıcılara rahatlıkla forum yöneticisi yetkilerini veya özel forumlara ulaşma yetkisini vs. verebilir.

[ Yukarı Dön ]

·  Bir kullanıcı grubuna nasıl üye olabilirim?

Bir kullanıcı grubuna üye olmak için, sayfa başındaki kullanıcı grupları linkini tıklayın. Kullanıcı gruplarının listesini göreceksiniz. Grupların tümü erişime açık olmayabilir, bazıları kilitli veya gizli olabilir. Pano açık ise, ilgili düğmeyi tıklayarak üye olmak için istekte bulunabilirsiniz. İsteğinizin kullanıcı grubu yöneticisi tarafından onaylanması gerek, örneğin isteğinizin nedenini sorabilir. İsteğiniz reddedilirse grup yöneticisini lütfen rahatsız etmeyin, bunun nedenleri olsa gerek.

[ Yukarı Dön ]

·  Bir kullanıcı grubunun yöneticisi olmak için ne yapmam gerek?

Kullanıcı grupları site yöneticisi tarafından açılır. Site yöneticisi aynı zamanda her grubun yöneticisini saptar. Eğer yeni bir kullanıcı grubu açmak istiyorsanız, ilk önce site yöneticisiyle irtibata geçmeniz gerek, kendisine özel mesaj göndermeyi deneyin.

[ Yukarı Dön ] 
 
Bilgi & Servisler

Foto GaleriEtiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar