Endurocu.Com

         
 

 

 
         
  |  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu

Endurocu


 
Site Girişi
Üye Adı:
Şifre:

Şifremi unuttum!
   Hemen Üye Ol

Members List Üyelik
Son Üye:denizket
Bugün:0
Dün:0
Toplam:8714

Sitede şu anda toplam 1499 aktif kullanıcı
ve ziyaretçi gezmektedir.
 


 
APRILIA BMW HONDA KAWASAKI KTM MOTOGUZZI SUZUKI YAMAHA
 

 
 
Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp SSS (Sıkça Sorulan Sorular)Kategory: Anasayfa -> Giriþ ve Kayýt sorunlarý

Soru
·  Neden giriş yapamıyorum?
·  Neden kayıt olmam gerekiyor?
·  Neden çıkış yapmam gerekiyor?
·  Kimler Online listesinde ismimin görülmesini nasıl önleyebilirim?
·  Şifremi unuttum!
·  Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum!
·  Daha önceleri kayıtlıydım ama artık giriş yapamıyorum!

Cevap
·  Neden giriş yapamıyorum?

Kayıt oldunuz mu? Giriş yapabilmek için önceden kayıt olmanız gerek. Yoksa mesaj panosundan banlandınız mı (o halde bu anlamda bir mesaj görmeniz gerekir)? Eğer öyleyse, site yöneticisiyle (webmaster) veya pano yöneticisiyle (administrator) irtibata geçip sebebini sorabilirsiniz. Eğer kayıt olduysanız ve banlanmış olmamanıza rağmen giriş yapamıyorsanız, tekrar tekrar kullanıcı adınızı ve şifrenizi kontrol edin. Genelde hata burada oluyor. Sorun bu değilse pano yöneticisiyle irtibata geçin, belki pano için yanlış ayar yapmış olabilir.

[ Yukarı Dön ]

·  Neden kayıt olmam gerekiyor?

Kayıt olmanız gerek olmayabilirdi aslında. Mesaj gönderebilmek için kaydın şart olması, pano yöneticisinin (administator) kararına bağlı. Ayrıca kayıt olunca bazı özel imkanlara ulaşabilirsiniz. Örneğin mesajlarınızın yanında kedinize ait küçük bir resim (avatar) gösterme, özel mesaj gönderme, tanıdığınız kullanıcılara mail gönderme veya kullanıcı gruplarına katılma imkanlarına misafir kullanıcılar sahip değildir. Kayıt işlemi çok basit olduğu için kaydolmanız önerilir.

[ Yukarı Dön ]

·  Neden çıkış yapmam gerekiyor?

Endurocu.Com cookie tabanlı bir portaldır. Yani bir kez giriş (log-in) yaptıktan sonra her seferinde kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmanıza gerek yoktur. Bunun iyi yanları olduğu gibi kötü yanları da vardır. Eğer başka şahısların kullandığı (örn. herhangi bir kütüphaneye, internet cafeye, üniversiteye vs. ait) bir bilgisayardan giriş yapıyorsanız, mutlaka ayrılırken çıkış (log-out) yapmalısınız. Böylece kaydınızın başkaları tarafından kullanılması önlenir.

[ Yukarı Dön ]

·  Kimler Online listesinde ismimin görülmesini nasıl önleyebilirim?

Şahsınıza ait profil sayfasında Online olduğumu gizle seçeneğini bulabilirsiniz. Buradan Evet 'i seçince online olduğunuzu sadece pano yöneticileri ve kendiniz görebilirsiniz. Bu durumda gizli kullanıcı olarak sayılırsınız.

[ Yukarı Dön ]

·  Şifremi unuttum!

Telaşa kapılmayın! Eski şifrenizi öğrenmek mümkün olmasa bile, yerine değişik bir şifre alabilirsiniz. Giriş sayfasını açıp Şifremi unuttum üzerini tıklayın ve tarif edilen işlemleri uygulayın. Kısa sürede tekrar online olduğunuzu göreceksiniz.

[ Yukarı Dön ]

·  Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum!

İlk önce kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru yazdığınızdan emin olun. Doğru yazılmışsa, mail adresinize aktivasyon mesajı gelip gelmediğine bakın. Üyelik işleminizin tamamlanabilmesi için bu link'in aktive edilmesi gerekir. Eğer böyle bir e-mail almadıysanız, yazdığınız e-mail adresinin doğru olup olmadığını kontrol edin. Onay gerekçesinin sebebi; kötü amaçlı kullanıcıların anonim kalıp mesaj panosunu suistimal etmelerini önlemektir. Verdiğiniz e-mail adresinin doğru olduğundan eminseniz, pano yöneticisiyle admin@endurocu.com mail adresinden irtibata geçmeniz önerilir.

[ Yukarı Dön ]

·  Daha önceleri kayıtlıydım ama artık giriş yapamıyorum!

Bunun en olası sebebi hatalı kullanıcı adı veya şifre girişidir (kayıt olduktan sonra aldığınız e-mail'e bakıp kontrol edin). Belkide forum yöneticisi kaydınızı herhangi bir sebepten dolayı silmiş olabilir (örn. siyasi içerikli veya ahlaksız nick kullanımı vs). Tekrar kaydolmayı deneyin veya Yönetici ile admin@endurocu.com mail adresinden irtibata geçin.

[ Yukarı Dön ] 
 
Bilgi & Servisler

Foto GaleriEtiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar