Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Teşekkür ve Veda.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Teşekkür ve Veda.
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Alfa
------------------------
------------------------

MesajTarih: Prş Hzr 17, 2010 3:18 am    Mesaj konusu: Teşekkür ve Veda. Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili üyeler ve yönetim,

2006 dan beri Ulusoyun, DD nin daha bilmediğim bazı arkadaşların bıraktığı yerden ben devam ettim ve sizlere bir şeyler verebilmek için zaman ve emek harcadım. Umarım emeklerime değmiştir. Çok saygı gördüm, teşekkür aldım. Aradaki bir iki sinek vızıltısı da olmasaydı mükemmel olacaktı.

Bildiğiniz gibi geçen kasım ayında geçirdiğim kalp krizi ve takiben kötü bir ameliyat beni neredeyse bu dünyadan alıp götürüyordu. 2 ay komada yattım daha sonra yürüyebilmek için fizik tedavi gördüm. Uzatmayayım biraz toparlanınca yazılara ve çevirilere devam ettim.

Kısaca dostlar çok yorgunum ve hele bazı terbiyesizlikleri, ucuz kabadayılıkları en kötüsü iftirayı kaldıramıyorum artık. Easasen psikolojik tedavi görüyorum ve ağır teskin edici haplar kullanıyorum. Tansiyon bir sinirle aniden yükselipte tekrar bir kalp krizine girmeyeyim diye. Takdir edersiniz ki bu durumda da artık yaşamımı tehlikeye daha fazla atmayı göze alamayacağım. Benimde bir ailem ve bana bağlı küçük çocuklarım var. Motosiklete binemediğimden zaten bir kırgınlık yaşıyorum birde bu çok az sayıda da olsa sürekli ortaya çıkan kendini bilmezlerle uğraşamayacağım.

Bu bakımdan ayrılıyorum motosiklet camiasından. Zihnimi bu alandan alıp unutmam en iyisi. Hepinize yaşamınızda mutluluklar ve başarılar diliyorum.

Sevgilerimle,

Alfa.

http://alfamotosiklet.blogspot.com
www.alfamotosiklet.net
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
JAK
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 17, 2010 7:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İyi ve huzurlu yaşayın. Sizden çok şey öğrendik. Teşekkürler
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Hzr 17, 2010 8:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Abicim ,
Çok üzüldüm ama bir bakıma senin için seviniyorum aldığın karar senin için en doğru karar .Sağlığın herşeyin ötesinde ,sana huzurlu , sağlıklı ve ailenle beraber bir uzun ömür diliyorum. Emeklerin ödenmez , Endurocu.com camiasına olan katkıların nedeni ile sonsuz teşekkürler.

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
serter
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 17, 2010 10:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bize öğrettiğin herşey için çok teşekkürler ALFA ağbicim
umarım bir gün seni motorunun üzerinde ve tekrar yollarda görürüz.
en kısa sürede sağlığına kavuşmanı dilerim
SAYGILAR ve SEVGİLER
tormator
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 17, 2010 10:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yazılarınızı ilgiyle takip ettim. Bu alanda doğru dürüst herhangi bir yayına rastlamak Türkiye koşullarında çok zor. Bu bakımdan önemli bir yer dolduruyorsunuz. Emekleriniz için çok teşekkürler. Hoşçakalın.

Not: Blog ve sitenizin faaliyete devam edeceğini umuyorum.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar