Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Üçsilahşörler Taraklı'yı fethetti, Yedigöller'i gezdi, Amasr

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Üçsilahşörler Taraklı'yı fethetti, Yedigöller'i gezdi, Amasr
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
okuryazar
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş May 25, 2006 1:31 pm    Mesaj konusu: Üçsilahşörler Taraklı'yı fethetti, Yedigöller'i gezdi, Amasr Alıntıyla Cevap Ver

ÜÇ SİLAHŞÖRLER POST PRODÜKSİYON SUNAR..!!

Üç silahşörler Taraklı'yı fethetti, Yedigöller'i gezdi, Amasra'da günbatımına yetişemedi.

Bu topiğin fotografları mac69 (Arda) ve HalitKoc (Halit) tarafından çekilmiştir. Biliyorsunuz ben okuryazarım ama en kısa zamanda bir digital makina edinerek okuryazarçeker olmaya karar verdim.Wink Arkadaşlarıma fotoları kullanmama izin verdikleri için teşekkür ederim. Unutmadan: Topiğin devamında çok foto var diğer arkadaşlarım ekleyecekler. Bence takip etmeyi sürdürün. Rolling Eyes

Sevgili arkadaşlar, Biliyorsunuz 19-21 mayıs Tarihleri arasında Sakarya/Taraklı'daki DASK kampına motosikletliler olarak sevgili Hasan Arvasi tarafından davet edilmiştik. Uzak olmamıza rağmen üç silahşörler olarak bu davete uymamız gerektiğini ve arkadaşlarımızı özlediğimizi düşünerek davete uymaya karar verdik. 18 Mayıs sabahı yola çıkıp akşama Karagöl yaylasında olmaya ve ertesi günden itibaren bütün faaliyetlere katılmaya ve sevgili dostları bir an önce görmeye karar verdik. Sabah Samsun'da puslu bir hava vardı . O yüzden tedirgin olarak yola çıktık .Heran yağmur yağabilirdi. Ama Çakallı (Samsun'a 30 Km. Belde )ya vardığımızda tedirginliğimiz geçti . Hava açmaya başlamıştı ve orada yörede meşhur olan menemen ile kahvaltımızı yaptık.

Demir atlarımız fırlamaya hazır oklar gibi yolu gözetliyordu.

İşte ekibimiz..Soldan:
okuryazar (Şinasi Gönenç) HalitKoc (Halit Koç) mac69 (Arda Ceylan)

İlk kısa molayı Çorum'un Osmancık ilçesinde Ulusoy tesislerinde verdik. Hatta orada İstanbul'dan Samsun'a gitmekte olan ekibin bir gurubuyla tanıştık.

Daha sonra İstanbul yolunu takip ederek Bolu' da Mudurnu ayrımından döndük. Mudurnu yakınlarında bir nefes molası.

Karagöl yaylası DASK kampına vardığımızda akşam olmuştu. Hemen çadırlarımızı kurup yerleştik. Ertesi sabah kısa bir çevre turu.

Öğle yemeği esnasında yöre halkıyla da tanışarak ilişkiler kurduk.

Akşama doğru gelen bir haberde motorcuların ayrı bir kamping alanında toplanacağı bildirilince çadırlarımızı toplayıp taşındık.
Dayanışma ve yardımlaşmamız herzaman olduğu gibi tamdı.

Orman gözetleme binasının bulunduğu alanda yeni kamp yerimize ulaştık, yerleştik ve sevgili dostlarımızla hasret gidermeye, tanışmadıklarımızla tanışmaya başladık.

Bak Serpil ben şu tepeleri gezip geleceğim sakın tatlıyı yemeye ben yokken başlamayın ha!!..

Ertesi gün 7-8 kişilik Sakaryalı bir gurup eşliğinde çevre göllere gezi düzenlendi. Yakınlardaki Göynük ilçesine gittik.

Göynükte yöresel yemeklerin olduğu bir yemek evindeyiz. Gördüğünüz gibi 7-8 Sakaryalı arkadaş sadece bizimle ilgileniyor.

Burada da İstanbul'dan gelen sevgili arkadaşlarımız .. Eee üç silahşörlerin popülaritesine yetişilemez tabii.. Twisted Evil

Daha sonra İstanbul'lu arkadaşlarımız Vetmemo (Mehmet) oro (Orhan) ve ruler (Baturay) ile birlikte Sakaryalı arkadaşlarımız eşliğinde Çubuk gölüne gidiyoruz.

Artık dönme zamanı geldi. Yolumuz uzun. Niyetimiz sahilden gitmek. Gitmeden önce de bir Abant ve Yedigöller yapıp Amasra'da günbatımını izlemek.
Toplanmak üzere olan DASK kampında gözleme ile kahvaltımızı yapıyoruz.

Sonra yola koyuluyoruz.

Yaşadığımız dostlukların, tanışıklıkların ve sevgilerin lezzeti yüreğimizde arkadaşlarımızla bir başka randevuda buluşacak olmanın umudu aklımızda çıkıyoruz yola..

İlk durağımız gelirken durmadığımız Mudurnu. Burada Mudurnu'lu gençlerin sıcak ve yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. Seviyoruz kardeşlerimizi.

Daha sonra Abant'tayız. Buralar harika.

Çok yolumuz var Abant'ta fazla oyalanmıyoruz.

Yedi göller yolundayız. Tam bir enduro pisti. Keyfimiz yerinde.

Okuryazarı çok seviyorlar. Okuryazar'da onları..

Bana odunlar görünsün dediler .Tam anlayamadım; soramadımda. Bütün odunları aldım kadraja.. Twisted Evil

Vee yedi göller. Bir doğa harikası. Allah'ım ne yerler varmış memleketimde.

Okuryazar arkadaşlarını görüntülüyor.

Vee bir garip okuryazar.

Arda sanatsal çalışmalar yapıyor. Zavallının model seçiminde fazla şansı yok eldeki malzeme bu.. Embarassed

Neticede akşama günbatımına varmayı planladığımız Amasra'ya Yedigöllerde çok oyalandığımız için ancak saat 24.00 de varabiliyoruz. Hemen bir şeyler atıştırıp yatıyoruz.

Sabah Amasra'da..

Amasra'da Arda'nın tanışıp bizimle de tanıştırdığı dostlarla sabah kahvaltısı, bolca çay ve muhabbet..

Yolumuz yine uzun okuryazar yolu almış bile..

Sahil yolu bir harika..

Neticede Kurucaşile yoluyla Cide'ye varıyoruz. Cide İnebolu arası yol yapımı çalışmaları olduğu ve gitmemizin çok uzun süreceğini anladığımız için rotamızı içerilere kaydırıyoruz.

Kastamonu'da uzunca bir mola verip Kastamonu'lu ve KAMOK' lu (Kastamonu motor sporları kulübü) arkadaşlarla muhabbetten sonra yola koyulup, Taşköprü, Boyabat, Duraağn, Vezirköprü; Havza üzerinden Samsun'a geri dönüyoruz.
Tadı damağımızda kalan bir gezi. Ne çok arkadaşla tanıştık. Ne çok tanıştığımız eski arkadaşlarla görüştük. Herşey çok güzeldi. Yerimiz, rotamız çok güzeldi. Arkadaşlarımız çok güzeldi. Ne diyelim Allah tekrarına erdirsin.

Buradan Başta Hasan Arvasi, Yakuza Bülent ve Muhbir Serpil olmak üzere tüm Sakarya'lı ve Taraklılı dostlara, önceden tanışıp tekrar görüştüğümüz ve yeni tanıştığımız tüm arkadaşlarımıza dostlukları, sevgileri ve herşey için çok teşekkür ederiz. Sizi çok seviyoruz. Bir başka macera'da görüöşmek üzere . Sevgiler... Smile Smile Smile
Şinasi Gönenç
BMW R 1200 GS
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
volkano
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş May 25, 2006 3:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

okuryazar, halitkoç ve mac69,ne yalan söylüyeyim sizlerle bu gezide tanışmayı vede diğer arkadaşlarla,çooook istedim ama maalesef gelemedim..ec şenliğinde tanışırız dicem,sanırım orayada gelemicem çünkü sadece pazar -pazrtesi-salı ve çarşamba gündüz boşum yine olamıcak gibi geliyo...yinede ec şenliği olmasa bile çalışmadığım günler arası kendim bi tur yapmayı düşünüyorum..nasip olursa ozaman tanışmak dileğiyle..turunuz anlatımınız ve kareleriniz harika olmuş..elinize sağlık ..saygılar Wink
Arvasi3
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş May 25, 2006 3:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hocam inan bana tablo gibi olmuş ve sen gerçekten çok yakışıklı çıkmışsın.
bende sizler gibi dostlarla beraber dolu dolu 3 gün geçirmekten çok mutlu ve bahtiyarım.sizleri çok özleyeceğim.siz Kmaptan ayrılırken nerede ise ağlayacaktım.hatta bir ara kendimi tutamadım ve gözlerim boşaldı.
ARDA Hocam HALİT KOÇ Hocam ve seni ölene kadar kalbimin bir köşesinde saklayacağım. üçünüzün resmini tablo yapıp evimin baş köşesine asacağım.Hüseyin bile sizi göremediği için çok ağladı.ona söz verdim otyobüslede olsa sizi görmeye getireceğim.
selam ve dualarım sizlerle Aallah sizlere herhangi bir müşgilat vermesin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş May 25, 2006 5:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sağ salim vardığınız için çok sevindim.Sizlerle olmak bizim içinde mutluluk verici
idi.Resimler bir harika.Kendi makinamda kendim yoktum.Ama burda kendimi görünce çok sevindim. Very Happy Teşekkürler Şinasi abi,Halit ve Arda.Saygılar.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
muratx
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş May 25, 2006 5:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Harika bir gezi olmuş arkadaşlar
Abant ve çevresi süpermiş gerçekten gitmek lazım görmek lazım
Elinize kolunuza sağlıklar olsun Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
1. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar