Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - f 650 için çanta?( yardım lütfen)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

f 650 için çanta?( yardım lütfen)
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
cemo
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Arl 11, 2004 1:23 pm    Mesaj konusu: f 650 için çanta?( yardım lütfen) Alıntıyla Cevap Ver

mehaba arkadaşlar,
2004 f 650 gs için yan çanta almayı düşünüyorum. bmw nin orjinal çantalarının fiyatları yüksek geldi biraz sormak istediğim motoruma uyabilecek başka marka ( ve tabi daha ucuz ) çanta bulmam mümkün mü? eğer mümkünse bu çantaları bulabileceğim yerleride yazarsanız sevinirim.. teşekkürler....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cmt Arl 11, 2004 3:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Cemo selamlar
Sana bir örnek göstereyim. Resimdeki motor İkitekerden bir arkadaşımızın ( Easy Rider ; Can - Ankara ) F650GS si Orj. BMW yan çanta kullanıyor. Bence Paraya kıymana yaray bilir. Çok mu pahalıymış tam bilmiyorum ama afaki bir fark olduğunu zannetmem.

Saygılar

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
cemo
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Arl 12, 2004 10:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkürler cvp için bu arada ilginç bi tesadüf: fotoğrafını koyduğun motor ve sahibi can abiyle dalyanın iztuzu plajında yazın tanışmıştık. orjinal cantaları görme fırsatını yakalamıştım o zaman. görünce fotosunu şaşırdımSmile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
bundle
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Arl 13, 2004 9:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

f650 gs' ye 2 kisi ve max ne kadar yuk koyabiliriz. cantalar oldukca buyuk goruuyor
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Arl 13, 2004 10:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
teşekkürler cvp için bu arada ilginç bi tesadüf: fotoğrafını koyduğun motor ve sahibi can abiyle dalyanın iztuzu plajında yazın tanışmıştık. orjinal cantaları görme fırsatını yakalamıştım o zaman. görünce fotosunu şaşırdım

Rica edrim cemo. Dünya çok küçük, internet bu dünyayı dahada küçültüyor bizler için.
Çantaların duruşuna bayılıyorum, gerçekten asiller. Çok yakışmış ne diyeyim. Allah nazardan saklasın.

Alıntı:
f650 gs' ye 2 kisi ve max ne kadar yuk koyabiliriz. cantalar oldukca buyuk goruuyor

Can bu seyahatte eşi ile berberlermiş . Toplam kilo olarak veremeyeceğim ama seyehatlerinde yükün bir problem yarattığını duymadım bilgin olsun bundle.

Saygılar

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar