Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - SEVGİLİ CANIM ARKADAŞIM HEY_DUDE'Yİ KAYBETTİK.ÇOK ÜZGÜNÜZ.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

SEVGİLİ CANIM ARKADAŞIM HEY_DUDE'Yİ KAYBETTİK.ÇOK ÜZGÜNÜZ.
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
cemt55
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 31, 2007 1:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ALLAH rahmet eylesin, geride kalanlarına sabırlıklar versin.
Herkesin başı sağ olsun...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
cumoni
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 31, 2007 2:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Allah rahmet eylesin; mekanı cennet olsun... Hepimizin başı sağ olsun!

BELO demiş ki:
yazdıklarımdan kimse bir şeyler çıkrmasın lütfen
ama bu haberleri daha fazla okumaya dayanamıyorum sırf bu yuzden motorsiklet alma planlarımın hepsini çöpe atıyorum çünkü birisiyle çok iyi arkadaş olucağım ve bu arkadaş veya ben bir şekilde hayatımızı kaybettiğimizde ya ben ya o sonuç olarak arkamızdan ALLAH rahmet eylesin denicek ve bizler o ana şahit olanlar veya arkadaşlar ömür billah bu mevzuuuyu hatırlayacağız.
Benim belki on tane uzaktan yakından arkadaşım öldü say say bitmez eee nerede öldü mobilette peugeotlarla yarışırken gece vakti alkollü motor kullanırken yol çatalını fark etmeyip refüje ortadan dalmayla arabanın sıkıştırıp yoldan dışarı atmasıyla gece vakti farsız ışıksız seyrederken arabanın birinin sizi fark edemeyip çarpmasıyla velasılı şimdi ben bu haberleri okuyup nasıl motor alayım ölenlerin bir veya iki tanesi kurallara uyarak motor kullanırken ölmemeiştir belki hep başka faktörler şimdi bu arkadaşımız vefat etti arkadaşlarına ne oldu yıkıldı gittiler peki çevresindeki motorsiklet almak isteyenler ne oldu düşünmeye başladılar evet bende düşünüyorum benimbir ailem var bir çocuğum var acaba motor alayımmı almayayımmı hep düşünceler var aklımda ya biri gelip çarparsa ya ben şeytana uyupta basarsam tamam oluncakla olunceğin önune geçilmez ama vijdanım bu tip haberlere dayanamıyor gözlerim yaşarıyor rahmetlinin ailesi arkadaşları aklıma geliyor ölen arkadaşlarım geliyor ve hep keşke diyorum ama sadece diyebiliyorum
herkese saygılar sevgiler arkadaşa tekrar ALLAH rahmet eylesin geride kalanlarına sabır versin

Yapma kardeşim yahu! Ben 35 yıla yakındır motosiklet kullanırım. Değil kırık çıkık, vücudumun hiçbir tarafında sıyrık bile oluşmadı çünkü bugüne kadar hiçbir kaza vukuatım olmadı. Bu kadar karamsar olmayın lütfen!
cephane
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Şub 01, 2007 3:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dostumuz kardeşimiz arkadaşımız ertuğrul'umuzu kaybettik, allahtan kederli ailesine ve arkadaşlarımıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum. arkadaşlar evet bende çok üzülüyorum ama lütfen trafikte daha dikkatli olalım , motor kullanırken de diğer araç sürücüsü olduğumuzda da, kimsenin canına sebep olmaya hakkımız yok.
allaha emanet olun , kazasız belasız.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
aykanf650
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Şub 01, 2007 4:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çok üzgünüm bir süredir bilgisayardan uzaktım şuan gördüm çok üzgünüm çok
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
14. sayfa (Toplam 14 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar