Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Cross Motor ve Şehir

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Cross Motor ve Şehir
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ushuaia
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2011 9:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

boyla ilgili sorun olmadigi kesin Smile yas kac bilmiyorum ama motora baslangic konusuna yaklasimin da bence cok pozitif.
hangi sehirdesin, kullanmayi biliyor musun, bilmiyorsan nereden ogrenmeyi dusunuyorsun, egitim konusunu ne yapacaksin gibi cevap bekleyen sorular var.
hondanin egitimine gidebilirsen orda cbf150'yi deneme sansin olur.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
osman_atakan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2011 12:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eyvallah teşekkürler Very Happy Yaşım 17 bir kaç kez scooter tarzı motor kullanmışlığım var o kadar.Ehliyet kursuna gideceğim fakat orda da iyi bir motor sürüş eğitimi verilmediğini biliyorum.Motor alıp hemen trafiğe çıkmadan yavaş yavaş tecrübe edinmeyi planlıyorum.Balıkesir merkezde oturuyorum Honda eğitiminden haberim var lakin burada olmuyor.En yakın İzmir de var sanırım.Bu sene sınava gireceğim ve kesinlikle İstanbul istiyorum ve kazanacak potansiyele de sahibim Smile İstanbul'a yerleştiğimde de cross-enduro tarzında işin gediklisi birisiyle tanışıp işin püf noktaları hakkında bilgi alıp antrenman yapmak istiyorum.Bir gün bu sene Kemer de yapılan Redd Bull Sea To Sky tarzı bir yarışmada boy göstermek en büyük amacım Smile Şöyle güzeller güzeli yeşil, bol Monster Energy çıkartmalı bir Kawasaki ile. Very Happy
Başa dön
ushuaia
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2011 10:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

umarim istediklerinin hepsini yaparsin Smile
Başa dön
osman_atakan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2011 7:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eyvallah teşekkürler Smile Peki bu asfalt yolda cross motorların tekerleklerinin özellikle virajlarda yavaş yavaş kaymasıyla ilgili ne diyosun ? Yani böyle bir şey okudum ve banada mantıklı geldi ne de olsa araziye uygun yapılmış,dizayn edilmiş tekerlekler; asfaltta tehlikeli sorunlar yaratabilirler.Eğer bu doğruysa ne yapmak lazım bir fikrin ve bilgin var mı? Şimdiden çok sağol.
Başa dön
ushuaia
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2011 7:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sadece offroad icin yapilmis lastiklerle asfaltta surmeye kalkmak, ilk zorlamada (viraj, islak, ani fren vs) asfalti opmekle sonuclanir. klx dual purpose bir cihaz. lastikleri de oyle. her ne kadar uzaktan baktiginda cross lastigi gorunumu verseler de, dikkatle incelendiginde bloklarinin daha genis oldugu gorulur. bu da daha iyi yol tutusu saglar.
pratige bakacak olursak, ben bu sira %70-80 sehir icinde kullaniyorum ve sorun yok Smile
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar