Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Tenere xtz 660 Arıyordum & Alındı :)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Tenere xtz 660 Arıyordum & Alındı :)
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
TA35
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Hzr 14, 2013 7:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tek ve çift silindir ??????????
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
tigerblood
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 17, 2013 9:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Cool

[img]http://i751.photobucket.com
Başa dön
derin
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Hzr 18, 2013 3:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://motosikletliyasam.wordpress.com/2013/02/14/uzun-donem-xt660z-yamaha-tenere-incelemesi-2/

Cok guzel ve ayrintili bir inceleme. Ozellikle ABS li ile ABS siz versiyonlar arasindaki oldukca onemli farklar acisindan.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
ventus
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 20, 2013 10:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

transalp ten kurtuldugun cok ıyı olmuş .surası gerçek harıka kornık sorunları cok olmayan guzel ve dayanaklı bır makıneydı...ama tamamen yol motoruydu ..tenere öle değil torku olsun arazi kosullarına uygunlugu olsun saglamlık olsun tek silindir olusu...ha tıtresım fılan derler bos muahbbet ederler arazıde faydasını cok goruceksın tek sılındırın..yanı ıyı karar tabı asfalt uzerınde yogun seyehatler olucaksa hıc ugrasma kas kendını tdm kap bir tane ama kuş böcek pıknık haftasonu manzara huzur sessızlık derken inan bana transalpten kurtuldugun ıyı olmus....şimdiden hayırlı olsun ha tenere alırsan yedek bujı bulundur kardesım yenılerde pek sorun yok ama bılıyorsundur yamaha xt serisinde kronıktır
Başa dön
erdem_35
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 21, 2013 7:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam arkadaşlar 2 gün önce TENERE 'mi almış bulunmaktayım. Yaklaşık 700 km yol yaptım. 1 depo ile 500 km gitti , devam edecektim ama riske atmak istemedim. Benzin ışığı yanım sönmeye başladı, 10 km sonra benzinciye girdim. Lakin aksam kullanım kitapçığını okurduğumda ABS siz modellerin ışık yanıp sönmeye başladığında deponuzun içinde 6,7 litre benzin kaldı demek istiyormuş. Sanırım 600 km gidecektir o kadar litreye. İlk izlenim illaki transalpten farklı tek silindir ve sürüş otoruş pozisyonu koltuk durumu. TA çok iyi bir makina hakkını yiyemem ama Tenere daha ADV enduro olduğu izlenimini hafifliğinden ve yolda gidişinden hemen hissettirdi. İlerleyen günlerde daha iyi tecrübe edinince ayrıntıya girerim. Alet resmen bir çöl devesi Smile Buda yeni tenerem , henüz 1000 km de Smile
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
4. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar