Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - AT BİN belgeseli hakkında...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

AT BİN belgeseli hakkında...

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
GunduzHakan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Şub 06, 2005 4:08 pm    Mesaj konusu: AT BİN belgeseli hakkında... Alıntıyla Cevap Ver

Önder Özdemin eline sağlık. Herşeye rağmen vaktini emeğini harcayıp böyle bir belgeseli hazırladığı için kendisine şahsen teşekkür ederim.

Fakat ben bu belgeselin ne amaçlı hazırlandığını pek anlamadım.. Ankara ağırlıklı çekimlerde Ankara motor camiasının önde gelen isimleri ile yapılan röpörtajları yetersiz ve amaçsız buldum. Hatta çoğunun fikirlerine katılmadığımı bile söyleyemeliyim. Eşimle beraber izlediğimiz ve bir orta yaş üstü motosikletçinin "motorum eşimden değerli" özü taşıyan cümlesini de tebessümle dinledik..Smile

En vahimininde sanırım pist yarışçısı olan bir arkadaşın "denge" ile ilgili olarak "motorda 300km/s süratle döndüğüm virajları otomobilde 200km/s süratte dönmeye korkarım" cümlesi idi... Yani motosiklet acayip dengeli bir araçtır demek istiyor sanırım. Arada da "ben acayip gazlarım" imasınıda sıkıştırdı tabe.Smile Sanırım aklıbaşında herkes 300km/s sürat ile ancak özel hazırlanmış oval pistte viraj dönülebileceğini, Türkiye'de birkaç otoban dışında düz hızlanmada 300km/h sürate ulaşamıyacağını bilir.. neyse..

Sonuç itibari ile belgeseli iyi niyetle çekilmiş fakat doğruları eksik ve "motosiklet kullanmanın popülerliği" bakış açısından sıyrılamamış bir yapım olarak değerlendiriyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pzr Şub 06, 2005 4:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hakan ben bu belgeseli hala izleyemedim ve şimdi daha da çok merak etmeye başladım.

EnduroCu CD'yi biran önce yollasa da izlesek diyorum.. Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
okuryazar
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Şub 07, 2005 12:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Belgeseli merak eden sadece Gökşin değil ama kesin olan birşey var bizimde izleyebilmemiz için mutlak ona ulaşması lazım.Gerçekten yapılan yorum merakları artırdı.Bekliyoruz.Sevgiler.
Şinasi Gönenç
BMW R 1200 GS
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
GunduzHakan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Şub 07, 2005 1:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sanırım Belgeseli hazırlayan arkadaş Ankarada. Kendisi de motora biniyormuş. Belki aramızda Ankarada kendisine ulaşabilecek biri varsa isteyenlere yapımın bir kopyasını göndertebilir..

Gerçi cumadan beri sitede 6 şubatta TVde yayınlanacak haberi vardı ama herkez Kanal B seyredemiyor olabilir..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Orkun
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pts Şub 07, 2005 7:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Onder Ozdem ODTU'de Görsel İşitsel Sistemler Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde calisiyor, bayagidir karsilasmadik. TDM'ye biner. Haberlesme icin bir web adresi :

http://www.kameraarkasi.org/kisafilm/oo/onderozdem.html

Ben de seyretmedim daha. Ilk gosterimi gectigimiz aylarda ODTU'de yapilmisti. Isten gucten gidememistim. Nasil nasil Smile ? Ben de cikmis miyim filmde arkada falan Smile Laughing Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar