Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - K1200S ile bulusma...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

K1200S ile bulusma...

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Donald_Duck
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 23, 2005 7:45 am    Mesaj konusu: K1200S ile bulusma... Alıntıyla Cevap Ver

Sonunda bugun harika RS imin yeni versiyonu muthis K1200S ile NY Motosiklet Fuarinda bulustum... Smile

Simdiye kadar forumlarda olsun, BMW nun web sitesi ve reklamlarinda olsun muhtelif defalar resmini gordugum, hakkinda epey bilgi aldigim; bununla beraber pek okadar da begendigimi soyleyemeyecegimi dusundugum ulu K yi gormek icin gunlerdir deli oluyordum...

Simdiye kadar BMW tarafindan cikarilmis her yeni motoru gordugumde daha onceki resimlerinde edindigimden daha farkli bir izlenim edinmemistim. Hep motoru ilk defa "canli" olarak gordugumde neyle karsilasacagimi bilirdim...

Bu kez oyle olmadi. Itiraf ediyorum suratima salak bir sitritma yapisti, agzim acik kaldi...

Ustune oturdugumda onun bana ait oldugunu hissettim. Ayni RS e ilk oturdugum gun aklima geldi...

RS ten cok daha guzel, cok daha konforlu, cok daha tahrik edici... Kesinlikle nabzimin boynumda attigini duydum.. Very Happy

Fuarda gordugum ustune oturdugum, dokundugum resimledigim onlarca motosikletin arasinda mucevher gibi isildadi durdu. Tabii MV Augusta F4 ve DUcati 999R in da hakkini yememek lazim, ama "K" bambaskaydi... Sadece ben degil, sanki butun ahali ayni seyi dusunuyor gibiydi.

Arkadaslar, bu motosiklete dokundugunuz andan itibaren 20.YY Alman muhendisliginin meyvasi oldugunu "anliyorsunuz". Nokta....

Bravo BMW...

Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pzr Oca 23, 2005 12:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

DD resimler muhteşem.. Eminim K1200S daha da muhteşemdir. Dediğine katılıyorum bazen resimler gerçeğinden farklı olabiliyor. Ama şu varki BMW'nin hangi modeli olursa olsun buram buram kalite kokuyor. Motora bindiğin zaman insana güven duygusu veriyor ve "ben buradayım" diyor...

Eh sende damardan yedin K1200S morfini bundan sonra kurtuluşun olmaz. Kaşıntın devam ediyo dimi? Hazır binmişken alıp çıksaydın bari Laughing Y a k ı ş ı r r r r r... Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Donald_Duck
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 25, 2005 10:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TA6B demiş ki:
..........Eh sende damardan yedin K1200S morfini bundan sonra kurtuluşun olmaz. Kaşıntın devam ediyo dimi? Hazır binmişken alıp çıksaydın bari Laughing Y a k ı ş ı r r r r r... Wink

Vallahi sorma... Da benim hanimla beraber uzun yolculuklar seklindeki tarzima uymuyor bu meret. Ikinci motor olarak almak lazim... Belki ilerde. Wink

Size biraz daha K1200S resmi... Buyrun... Smile

beyazkartal
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 26, 2005 1:33 pm    Mesaj konusu: hayal , hayal Alıntıyla Cevap Ver

sarı renge bittim bunlar bize hayal yaw
teşekkürler ama bizim tarzımız değil
bize enduro olsun çamurdan olsun Laughing

en güzel sağlıklı sürüşler dileklerimle
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar