Yamaha XSR900 satışa çıktı
Tarih: 10.11.2021 Saat: 16:27
Konu: HaberlerYamaha’nın yarış geleneğinden esinlenen teknolojisi ile dikkat çeken XSR900 satışa çıktı. XSR, temelinde son teknolojiyi barındıran retro tasarımıyla Yamaha'nın geçmişindeki ikonik modellere atıfta bulunuyor. Yüksek torklu 889 cc CP3 motorundan gelen hava girişi kükremesi ve senfonik egzoz gürültüsü, motosiklet kullanmanın hazzını yükseltmeyi hedeflemekte. Motosikletin fiyatı 146.5 ile 148 bin TL arasında değişmekte.

80’li yılların karakteristiği

Yeni XSR900, virajlı ve dar arka sokaklardan hızla alınabilen geniş dönüşlere veya şehir içindeki konforlu yolculuklara kadar her türlü yol durumuna uyum sağlıyor. Brembo radyal ana silindire sahip Deltabox tarzı hafif bir şasi, hafif Spinforged jantlar ve tamamen ayarlanabilir süspansiyon ile donatılan yeni XSR900’ün, 80'li yılların spor motosikleti görünümünün altında ciddi bir yüksek performans teknolojisi yatıyor.

Brembo radyal ana silindirin ve yüksek düzeyde frenleme gücü ve hassas kontrol imkânı sağlayan 298 mm çift ön disk dahil XSR900'ün teknik özelliklerinden taviz verilmemiş. Tamamen ayarlanabilir USD amortisörler ve bağlantılı tipi arka süspansiyon sistemi kolaylıkla ihtiyaçlara uygun şekilde ayarlanabiliyor ve Yamaha'nın en yeni ve son derece hafif Spinforged jantları, hızlı tepki veren yol tutuş performansı için yaysız ağırlığı en aza indiriyor.

Bu haberin geldiği yer: Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp
http://www.endurocu.com

Bu haber için adres:
http://www.endurocu.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1280