Pistlerin yeni şampiyonlarını arıyoruz!
Tarih: 22.03.2019 Saat: 21:36
Konu: EndurocuUğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliği ile ilk kez gerçekleştirilecek “CF Moto 250 Cup” yarışlarına genç yetenekler arıyoruz. Dünyada kendi kategorisinde lider olan CF Moto sponsorluğundaki bu yarışta amacımız; gençlerin kendilerine olan güvenlerini ve cesaretlerini piste taşımalarına olanak sağlamak.

Geleceğin yarışçılarının hazırlanacağı bu platformda, hedeflerini gerçekleştirmek isteyen 13-18 yaş aralığındaki tüm genç yarışçıları aramızda görmek istiyoruz.

Başvurular için aşağıdaki linki tıklayıp, kayıt formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra info@tmf.org.tr adresine mail atınız.

Hedeflerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atın. Türkiye’nin dünya çapındaki şampiyonlarından biri olma hayalinizi birlikte gerçekleştirelim.

*Kupa seçmelerine 19 Mart - 31 Mart 2019 tarihleri arasında ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. *Seçmelere 13-18 yaş aralığındaki tüm gençler başvuru yapabilir.

*Seçmeler, Afyon Motor Sporları Merkezi’nde 06-07 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacaktır.

*Seçmelere ilk başvuru yapan 80 kişi alınacaktır.

*Seçmelere katılmak isteyen genç sporcu adayları, velileri (anne ya da baba) ile birlikte kayıtlarını pistte tamamlamaları gerekmektedir.

*Seçmelere katılacaklara ekipman desteği (kask, tulum, bot) sağlanacaktır.

Not: CF Moto 250 Cup Eleme formunun anne ve baba tarafından mutlaka imzalanmış olması gerekmektedir. Elemelere yarış tecrübesi olmayan adaylar katılacaktır.
Bu haberin geldiği yer: Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp
https://www.endurocu.com

Bu haber için adres:
https://www.endurocu.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1229