Bazen ayrılmak istemezsiniz!
Tarih: 19.03.2014 Saat: 22:05
Konu: Gezi/Kamp


Beagle cinsi maceracı köpek Brigi, Yamaha XT660R motosikletin (topcase) arka çantasında Macaristan, Slovenya, İtalya, Fransa ve İspanya turuna çıkarak 8000 km'lik seyahati tamamladı.. Bu tur uzun süreceğinden ve köpeğinden uzun zaman ayrı kalamayacağını anlayan İspanya'lı motosiklet tutkunu George Cool Brigi'yi de yanına alarak seyahatini gerçekleştirdi. Brigi'nin ilk seyahatiydi ve sahibinin korkuları vardı, endişeleri vardı. Köpeği topcase içinde rahat edebilecek miydi? Ne kadar yol dayanabilecekti? 8000 Km'lik uzun bir turu başarıyla tamamlayabilecekler miydi?

George Cool ve köpeği Brigi motosiklet üzerinde seyahat ederken bazen yağmur bazen de soğuk ile mücadele ettiler. Zaman zaman Brigi'ye sıcak tutması için polar cinsi kalın giysiler giydirmek zorunda kaldı. Bir çok insana ilginç gelen bu yolculukları sırasında onları görerek, gülümseyenler, el sallayanlar, işaret edenler, hatta mola verdikleri şehirlerde fotoğraflarını çekenler bile oldu. Brigi artık meşhur olmuştu... Facebook'da binlerce takipçileri oldu.

İspanya turu bittiğinde kiralık bir villa da bir kaç hafta dinlendiler. Yolculukları devam edecekti ve yeni bir plan yaparak, sırada Cebelitarık, Endülüs, Ronda, Marbella, Malaga ve sonra Tarifa, Seville, Faro, Lizbon (Portekiz) vardı...

#George Cool #Kondor-Túra TársaságKaynak: http://kondortura.hu

Bu haberin geldiği yer: Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp
https://www.endurocu.com

Bu haber için adres:
https://www.endurocu.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1132