Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - kask tavsiyesi lütfen...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

kask tavsiyesi lütfen...
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sond
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Mar 08, 2011 12:03 am    Mesaj konusu: kask tavsiyesi lütfen... Alıntıyla Cevap Ver

selamlar.
yaklaşık 7 senedir kullandığım shoei syncrotec kaskım artık miladını doldurdu (görevini fazlasıyla yerine getirdi sağolsun Smile ). Şimdi yeni bir kask almam lazım .
üst limit 1000 tl . ( düşük olursa sevinirim)
Her ne kadar çeneden açılır kasklar, fullfaceler kadar korumalı olmasada, bodrumun sıcağında, insan şehir içinde çeneyi açmadan rahat edemiyor. Bu yüzden shoei multitec almayı düşünüyorum (600tl kampanyalı şu an). fakat sharp testindeki başarısızlığı soğuttu biraz. http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/shoei-multitech
BMW system 5 kaskının fiyatını bilen varmı? Nerden alabilirim, Sizin başka öneriniz varmı? Fullface olupta havalandırması iyi olan, bildiğiniz bir kask varmı?. Sessizlik çok önemli değil. Sağlamlık ve havalandırma önemli, artçımada 1 adet alacağım, intercoma uygun olursa sevinirim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum... biraz uzun olmuş yardımlarınızı esirgemeyin lütfen Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Sal Mar 08, 2011 12:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nolan N61! Türkiye'de yok! ikinci N61'imi ABD den aldım...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
COOLFEAR
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Mar 08, 2011 12:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

motomax de carbon enduro kask 700 tl universal bluetoothta olur ama 1000tl iki kask için bütcemi onuda bilmek lazım havadarlık diyorsanız ve fullface olsun enduro -cross kaskı vizorlu olanlardan o bütceye cok rahat marushin carbon ,arai, shoei hornet,yada uvex enduro bulunur die düşünüyorum
Başa dön
sond
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Mar 08, 2011 12:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tek kask max 1000tl . havadarlık benim için önemli , artçımın o kadar şikayeti yok sıcaklardan Smile . artçıya shoei xr-1000 veya 1100 almayı düşünüyorum. 1000 ile 1100 arasındaki farkı bilen varmı?
birde bu sharp testi gerçekten güvenilirmi?. İngiliz kasklarını kayırdığı yönünde yazılar okumuştum...
face n61 fiyatı nedir? ABD ye gitmeden, deneyerek nasıl alınır? Rolling Eyes
shoei hornet yakışıklı kaskmış Smile ama çok kros vari değilmi?
Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Mar 08, 2011 9:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben Nolan kullanıyorum, 2008 model X801R , amerikadan 82 dolara getirttim. Bir daha alacağım zaman yine yurtdışından getireceğim. Geçen gün dolaştım ispanyol malları girmiş şimdide piyasaya duruşu aynalı cıstak ama vizörü kağıt gibi açarken daha eciş bücüş oluyor. fiyatlarıda dehşet.
Yurtdışına paramızı kaçırmak istemiyorum ama işte hesap ortada bi tarafta gümrük yüzünden %100lerin üstünde vergi, kdv, satıcı kazancı dükkan kirası eleman parası yüzünden astronomik rakamlara ulaşan Türk piyasasındaki yabancı kasklar, diğer tarafta komik paralar ve çok cüz-i kargo ücreti ile sahip olunan aynı marka model kasklar. üzgünüm, yani elden bişii gelmiyor.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar