Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - nazar mı kaza mı ?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

nazar mı kaza mı ?
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

bu olayların mantıklı açıklaması nedir?
çok dikkatsizsin arkadaşım
21%
 21%  [ 4 ]
nazar var nazar git bi kurşun döktür
47%
 47%  [ 9 ]
Umut'un ahı tutmuş olabilir çocuğun mendillerini geri ver
31%
 31%  [ 6 ]
Toplam Oylar : 19

Yazar Mesaj
zaferoz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 03, 2011 9:55 am    Mesaj konusu: nazar mı kaza mı ? Alıntıyla Cevap Ver

Geçen gün motorumla ilgilenmeye karar verdim ve onu yıkamam gerektiğini düşündüm. 5 derecelik havada ellerimi donduran 1 kova su ile önce çamur ve tozlarını akıttım oğlanın. Sonra sıcak deterjanlı su ile her yanını köpürttüm. Ardından hortumla iyice duruladım. Duruladıktan sonra tabiki kuruladım.Kuruladıktan sonra metal aksam ve grenajları cilalayıp parlattım. Plastik aksam ve lastikleri Umut'tan gaspettiğim özel temizleme mendilleri ile temizledim. Touring camı söküp camsil ile temizledikten sonra yerine taktım. Tüm bu işlerden sonra motorumun mat siyah rengi olduğunu farkettim.Sonra anneme giderken ara sokakta yol çalışması olduğu için durup geri manevra yapayım dedim. Arkamda park edilmesin diye konmuş demir çubuğa çarptım. Plakalık ÇAT! diye kırıldı ve yere saçıldı. Çarşı kalabalık tabi insanlar bana bakıyor usul usul top case e koydum. Anneme geldikten sonra motor evin önündeyken belediye ekipleri sulama yapmışlar benim motorda nasibini almış biraz. İçin için kızdıktan sonra eve geldim. Örtüsünü örteyim bari dedim demesine örtüyü indirirken sağ ayna ÇAT! diye kökünden kırıldı. Onuda top case e koydum ve motorumu fazla yıkamamaya kararverdim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
pyschotronic
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Oca 03, 2011 10:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben oy vermiyorum ankete bence hepsi doğrudur Very Happy

geçmiş olsun zafer....yaa bizlerinde başına gelmedik kaladı dün yaa..noluyo bize yaaa
matafix
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Oca 03, 2011 10:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

geçmiş olsun.. Sad bazen herşey en kötü zamanda üst üste geliyor..
neyseki topcase in fazla dolmadan garaja çekmişin makinayı.. Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Apn
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Oca 03, 2011 10:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar bu nazar olayı gerçekten de var Sad Bende o sebepten motoru genellikle tozlu çamurlu tutyorum ve sadece dişli zinciri temiz bırakıyorum o da mekanik çalışan aksam olduğu için Smile Birde 2 dikiz aynasında görmemiş usulü camdan koca nazar boncukları asıyorum her aynada 4 - 5 ad var. Tamam oha ama, test ettim ara ara düşüyorlar Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
TDMerhan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Oca 03, 2011 11:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

nazar var nazar git bi kurşun döktür
Geçmiş olsun kardeşim olur ,olur, hemde üst üste gelir aynı gün olur .Bende yaşadım Sad
yarım gün motorumu temizledim yaladım yuttum : )
2008 yılı 9 Eylül korteji vardı . kırmızı ışıkda durdum Jeep çarptı , plakalıgım kırıldı,
yarım saat sonra yolun kenarında durdum ayağımı yere koydum (koyamadım) logarın ızgarası yokdu motorun altında kaldım sağ grenajım çizildi, sinirlendim motoru hızlı kaldırmışım diğer tarafa düştü sol grenaj ve sinayl kırıldı Sad
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar