Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - mardindeki eviniz... :)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

mardindeki eviniz... :)
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
copy_x
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Oca 31, 2010 8:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Triumph demiş ki:
mehmet kardeşim aramıza hoşgeldin, motosikletinde hayırlı olsun mardini senin kadar değil ama bilirim çok güzel yerleri vardır ben kızıltepe alayına çok geldim görev icabı mardin özel harekat tim komutanıydım askerlik zamanında hey gidi
günler, seninde yolun inşallah samsundan geçerse yanımıza uğramadan sakın gitme beklerim kazasız sürüşler dileğimle...

abim hoş bulduk bende buralarda yeni sayılırım 4 yıldır buradauyım öncesinde bursada yaşıyordum kısmet oldu mardine yerleştim..
artı bir ortak noktamız daha var ben özel harekatta çok destek verdim destek unsuruyduk askerde bitliste ben yaptım tatvan jöh gelince bizde destek verirdikj ben swd dragunow öperatörüydüm var sen kardeşini düşün Smile çok güzel ortamım vardı son anda jöh katılmaktan vazgeçtim daha doğrusu aile bırakmadı.. neyse abim msn ekleyin sizinle özel sohbet etmek isterim.. kalın sağlıcakla

mehmet KAVAN 5447164113
copy_x_1@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
muratsahin
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Şub 02, 2010 11:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Mehmet arkadaşım hoşgeldiniz. Rıdo'da yediğimiz kebaplardan mı başlasak içtiğimiz mahlebin tadından mı... Mardin anlatılmaz yaşanır diyerek lafı uzatmayalım. Hoşgeldiniz.
copy_x
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Şub 14, 2010 12:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

muratsahin demiş ki:
Mehmet arkadaşım hoşgeldiniz. Rıdo'da yediğimiz kebaplardan mı başlasak içtiğimiz mahlebin tadından mı... Mardin anlatılmaz yaşanır diyerek lafı uzatmayalım. Hoşgeldiniz.

hoşbulduk abim Very Happy saygılar inşaallah endurocular gelir de mardini gezdiririz... kalın sağlıcakla..

mehmet KAVAN 5447164113
copy_x_1@hotmail.com
Başa dön
copy_x
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Tem 09, 2012 8:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba endurocular..hep aklımdaydınız motosiklet olayı iki yıl önce bi kaza sonrası istemedende olsa aile baskısıyla son buldu..ama emin olun sizin samimiyetiniz içtenliğiniz her zaman aklımın bir köşesindeydi..son mesajın tarihi 14 şubat 2010 ve bugün bana buraya gelmeyi sağlayan bir duygu...sizi saygıyla selamlıyorum kalın sağlıcakla... numaram aynı yolu mardine düşen bütün endurocuları bekliyorum...

mehmet KAVAN 5447164113
copy_x_1@hotmail.com
Başa dön
hercul3367
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Tem 09, 2012 11:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

copy_x demiş ki:
merhaba endurocular..hep aklımdaydınız motosiklet olayı iki yıl önce bi kaza sonrası istemedende olsa aile baskısıyla son buldu..ama emin olun sizin samimiyetiniz içtenliğiniz her zaman aklımın bir köşesindeydi..son mesajın tarihi 14 şubat 2010 ve bugün bana buraya gelmeyi sağlayan bir duygu...sizi saygıyla selamlıyorum kalın sağlıcakla... numaram aynı yolu mardine düşen bütün endurocuları bekliyorum...

sevgili mehmet, gerçekten üzüldüm inşallah kalıcı bir sıkıntı olmamıştır.
hem kaza yapman hemde motoru bırakman kötü olmuş
ama hayatın içinde herşey var.telefonunu hemen kaydettim
çünkü en kısa zamanda güneydoğu ve mardin planım var
artık rehberlik yaparsın bana.
[img]http://i885.photob
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki
9. sayfa (Toplam 11 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar