Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Umarım banada yer vardır burda :)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Umarım banada yer vardır burda :)
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
JeTaime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 18, 2005 2:34 pm    Mesaj konusu: Umarım banada yer vardır burda :) Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arkadaşlar,

Uzun yıllardır içimde olan motosiklet hayalimi geçen yılın eylül ayında aldığım Kanuni Seyhan 125T ile gerçekleştirdim. Bir süre kullandıktan sonra evdekileri kolay ikna edebileceğimi düşündüğüm için Kanuniyi satıp scooter aldım. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı ve çok fena karşı çıktılar. Bende mecburen söz verdim evdeki ortamı yumuşatmak için ve motorumu sattım.. Derken dün tekrar bir motor aldım ve hayalimdeki motora bir adım yaklaştım. Aldığım motor Yamaha XT 600 e. Artık bende aranızdayım.. Değerli bilgilerinize ve yardımlarınıza çok ihtiyacım olacak ve başınızı bol bol ağırıtacağım Smile Şüphem yok gerçi ama sanırım aranızda banada yer vardır..

Görüşmek buluşmak tanışmak ümidiyle..

Saygılarımla

En son JeTaime tarafından Cum Mar 18, 2005 2:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
torotoro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Mar 18, 2005 2:38 pm    Mesaj konusu: slm Alıntıyla Cevap Ver

slm bılader aramıza hoş geldın.hayırlı olsun..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
beyazkartal
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Mar 18, 2005 3:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hoşgeldin sinan burada aradığını bulacağına eminim selamlar Smile
Haluk
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Mar 18, 2005 4:00 pm    Mesaj konusu: selam Alıntıyla Cevap Ver

TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum Mar 18, 2005 4:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sinan aramıza hoşgeldin, umarım ailen yeni aldığın motora karşı çıkmamıştır Wink

XT600 hayırlı ve uğurlu olsun kardeşim. İyi seçim yapmışsın! Yani kullandığım veya reklam olsun diye yazmıyorum ama hakkaten taş gibi makinedir. Kelimenin tam anlamıyla fukara motorudur. Birincisi sorunsuz makinedir. Gerçi senin aldığın makinenin modelini de bilmiyorum ama makine temiz ise korkmana hiç gerek yok. Ben 2001 yılının Ağustos ayında Ankara'dan "0" Km almıştım - halen severek biniyorum, yıl 2005 daha tamirci yüzü nedir görmedim. Rutin ve genel bakımlarını zamanında yaptığın sürece (yağ filtresi, hava filtresi, yağ, fren balataları, zincir + dişli vs) hiç bir sorun çıkartmaz emin ol. Benim motorun üzerindeki akü bile original ve halen ilk marşda çalıştırıyorum aleti.

İkincisi fiyat + performans olarak alınabilecek en uygun makinedir. Gerçi şimdi çıkan yeni modellerin fiyatı hem tuzlu hemde bana light geldi. Arazide test etme imkanım olmadı ama görüntü itibariyle o kanıya vardım. Neyse hoşgeldin mesajı aldı başını gitti... Seni Yamaha Grubu 'na bekliyoruz Wink

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar