Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Arayı çok uzattım arkadaslar özür dilerim

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Arayı çok uzattım arkadaslar özür dilerim
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Üye Fotoğrafları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kingOfTheExtrem
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 09, 2007 2:20 am    Mesaj konusu: Arayı çok uzattım arkadaslar özür dilerim Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arkadaslar;

Uzun süredir neden pasif oldugumu merak edicek olursanız. Kampta bilgisayara NET baglatamadık ve oldukca uzun süre internetsiz kaldım. Ama simdi kısa bi süre için Ankaraya evime geldim ve hemen sizden özür dilemek istedim arkadaslar.

Bu süre içinde bi çok olay yasadım motorlu motorsuz. Birde haberim var arkadaslar bunu sizinle paylasmak istedim. Okumaya ukraynaya gidiyorum ve bu sebepten kızım CR yi satıyorum arkadaslar. =( Orada KTM 990 ADV almayı planlıyorum.

Sizden özür manasında bikaç foto paylasmak istedim umarım sıkılmazsınız içinde 2teker yok 2kanat var =)

Önce bir kalkıs fotografı ile başlayalım bu sıradada kısa bilgiler aktarıyım

Planör yerden 2sekilde yükselmekte birisi otovinc kalkısı dedigimiz kalkıs sizi ileriden bir vinc cekiyor ve ucurtma gibi ipin uzunluguna göre ipin 3te 1i kadar kaldırıyor. Digeri ise Romörk kalkısı; Bir ucak önde sizi yerde belirlediginizirtifaya kadar çekiyor bu fotograf Romörk kalkısı idi...

Ardından çok sakin düz bir uçuş esnasında çektigim fotografım ile devam ediyorum

Bu kadar sakinlik motorcu adama yeter planör yatıralım sol kanat ucu yeri sag kanat ucu gökyüzünü göstersin altımızda da kandilli köyü olsun

Hep soldan döncek digiliz birazda sagdan dönelim

Biraz yüksek G yesek nası olurum acaba

Hafif hafif G yi azaltalım

Tekrar düz ucusa gecelim ( telefonu camdan dısarı çıkartıp cektim)

Bunlar SZD50-3 Planörü ile yaptıklarım son kullandıgım alet ise IS29D2 süper bi yarışma planörü

.

Benden bu kadar arkadaslar umarım begenmissinizdir. Saat su anda 3.22 uyumalıyım yarın motocross a gitcem. Resimlerini mutlaka koyarım. Umarım arayı bi daha bu kadar uzatmıcam...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
MAQARA
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 09, 2007 10:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hangi bölümü okucaksın orda?
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 09, 2007 7:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Uçak mühendisligi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sahinoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 09, 2007 9:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

G yeyip kendine gelmişsin, resimler güzel, planör de güzel, üstündeki t-shirt de güzel Smile

Baya uzun bi ara olmuştu iyi oldu uğradığın..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Eyl 10, 2007 10:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Siteden uzak kalmışsın ama hiç boş durmamışsın kingOfTheExtrem Very Happy
Özgürlük budur
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Üye Fotoğrafları Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar