Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Cunda da küçük buluşma :)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Cunda da küçük buluşma :)
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Sal Mar 20, 2007 1:00 pm    Mesaj konusu: Cunda da küçük buluşma :) Alıntıyla Cevap Ver

Herkese merhabalar;

Malum yaklasık iki aydır forumlarda Cunda buluşması planlayordu ama hem zamanın Çanakkale Şehitliklerindeki anma törenleri ile çakışması hemde organizasyon aksaklıkları diyelim, proje gerçekleşmedi. Hafta içi "Hoca" ile msn de konuşurken kendisi ve bir kaç arkadaşının Cunda ya gideceğini söylemişti. Ben de hem onunla tanışmak hemde 1 haftadır uyuyan GSR yi uyandırmak için havanın güzel olmasını dileyerek pazarı beklemeğe başladım. Pazar günü hava istediğim gibi günlük güneşlikti. Grip olmama rağmen bu şansı değerlendirmeliydim. Sabah kahvaltı yapmadan kask ve montu alıp atladım arabaya vee doğru gsr min uyuduğu çiftliğe gittim. Diğer korumalar çanta da hazırdı zaten. Dizlik maske falan derken marş vee özlenen homurtu...

Soma - Bergama arası yol Kınığa kadar bozuk, Kınık- Bergama arası iyi sayılır. Türkiye nin en kaliteli linyit kömürlerinin çıktığı Soma yı çevreye bağlayan ve üzerinden günde yüzlerce kamyonun geçtiği yolların biran önce genişletilmesi gerekmezmi sizce?? Neyse İşte Bergama gözüktü. klasik bir motorcu fotoğrafı da benden...

Bergama pazar sabahı sessiz. Şehir uyuyor. İçinde bir tur atıp rotayı Ayvalığa çeviriyorum. Ama Dikili sapağında "bayram tatilinden beri gitmediğim Dikili ye bir gireyim hem eve bakarım ne durumda" diyerek sola çark edip rotadan sapıyorum. İşte Dikili

Ev sağlam yerinde duruyor Smile Bir de balık pazarının oraya ineyim bakalım

Burası gerçekten huzur verici değilmi ??

Dikili de fazla zaman kaybetmeden yola çıkmalı, bu arada hoca yı arıyorum ama ulaşılamıyor. Sonradan anlattı baya maceralı bir yolculuk geçirmiş. İsterse kendi anlatır olanları ben yazmayayım Smile

oooo saat 12:56 öğle yemeği zamanı gelmişte geçmiş. Devamını akşam yollarım Smile
MASTEROFTORK
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Sal Mar 20, 2007 1:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

eveeet motorlar burda acaba hoca nerde telefon ediyorum ve sonunda ulaşılıyor..
yanıma geliyor ve oturdukları cafe ye gidiyoruz

Soldan sağa : Ersin (Karayel Ardanın Artçısı, Arda, Hoca ve artçısı (kusura bakmasın adını hatırlayamadım Embarassed ) Ben objektifin arkasındayım tabi...

Bu daaa, (tanışmamış olanlara tanıştırayım) meşhuuur Ayvalık tostu ve can yoldaşı bol köpüklü yayık ayranı Laughing Razz

devam edecek
MASTEROFTORK
Başa dön
racehunter
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Mar 20, 2007 1:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Evet SUZEKO kardeşim baya maceralı bir yol geçirdik.Ama benim cundaya varmam nasip olmadı.benim başımdan geçenleri anlatayım.
cumartesiden HOCA ile tel.konuştuk pazar sabahı 08,30 da menemen'geldim.HOCA ve birkaç endurocu arkadaşla buluştuk kahvaltımızı yaptık herşey güzeldi.neyse 3 motor hareket ettik cundaya doğru aliağa'yı geçtikten sonra benzin istasyonunda durduk ben bir sigara yaktım .yaktım ama diğer motorcu arkadaşlar sigara içmiyorlardı ''siz devam edin ben size yetişirim dedim'' onlar haraket etti yaklaşık 5 dk sonra ben artcım ile haraket ettim.tabi öndekilere yetişebilmek için biraz bastım ama bir gözüm radar araçlarını kesiyo.yenişakrana girmeden öndekileri gördüm aramızda 500 m falan kaldı tatlı bir viraj var hızımda 170 km/h falan işte o an kırmızı hundaii'yi gördüm ama yapacak bişey yoktu aracı geçtikten sonra sağda durdum acaba ne yapiyım diye ama fırsat vermeden arkamdan hundaii geldi ve evraklarımı istedi tabi biz hemen acıtasyona bağladık başarılıda oluyodum ama ilerideki ekipten telsiz anonsu geldi ''motorculara dur yaptım dururgibi yapıp kaçtılar'' deyince bizim bağlama boşa gitti HOCA kaçmıştı.neyse ileriye gittik memur vazifesini yaptı ve 222 YTL'yi bana yapıştırdı ben bu sefer HOCA'ya ne oldu acaba sorusu ve 222 YTL nin acısıyla bastırdım ama devamlı 200 km/h gidiyorum neyse bergama kavşağının 5 km geçtik diğer motorcu arkadaş duruyo ne oldu?HOCA nerde ? diye sordum bilmiyorum az önce ters istikametten hızla geçti arkasındada ekip arabaları vardı deyince benim aklım başımdan çıktı.hemen geri döndüm bu sefer her yerde polisler yol kesmiş ve beni durduruyolar. söyledikleride şu ''hemen motoru stop et ve evrakların ver'' ama kızgın ve sert bir şekilde .bendede 222 ytl'nin verdiği sinir ve güven var aynı şekilde bende onlara davranıyorum ve kaçanın biz olmadığımızı anlayınca benden özür diliyolar. neyse bu arada devamkı HOCA'yı gsm den arıyoruz ama ulaşamıyoruz polisler geri döndü deyince bizde geri döndük bergamada 1 saat bekledik acaba kaçarken başına bir iş falanmı geldi diye merak ediyorum döndük biz geriye menemen'e 2 km falan kala benim telefon çaldı baktım HOCA telaşla aradım abi nerdesin ,,,,,,, CUNDA dayım dedi benim için ogün bitmişti artık ne stres yaşadım o gün ama HOCAnın sesini duymakta güzeldi olan benim 222 ytl'me ve pazar günümün rezil olmasıyla sonlanmıştı. benden bu kadar ..ama size birşey söylemek istiyorum birdaha polis kontrollerinde durmıyacam.plakayıda kıvıracağım.önceden çok kızardım ama her şeyin bir sebebi var tamam o kadar hız iyi değil ama ben bir anlık çıkmıştım o sürate ve yakalandım cezadan sonra hep o süratle gittim böylesi dahamı iyi....* sororım size

kusura bakmayın.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Sal Mar 20, 2007 2:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Manzara çok güzel, deniz yumuşak, hava ılık, muhabbetse sımsıcak.Daha ne olsun Mart ayında. Yolda başımızdan geçenleri anlatıyoruz.

Derken Varaderosu ile Ümit abi geliyor. O cumartesiden gelmiş Karayel gibi. O da katılıyor muhabbete.

OOO saat 2 olmuş. Karayel ve Ersin Bursa dan gelmişlerdi. Ehh biz artık kalkalım diyorlar. Motorların yanında hatıra fotoğrafları çekiyoruz.. (Az sonra)
MASTEROFTORK
Başa dön
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Sal Mar 20, 2007 2:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

racehunter gerçekten üzüldüm duruma. Hoca anlattı zaten.Kötü olmuş. 10 gün önce ben de yedim öyle bir radar cezası. öndeki kamyonu sollamak için 109 km/h a çıkmışken radarla gözgöze geldik. Tabi 108 ytl de bana yapıştı. neyse geçmiş olsun. İnşallah birdahaki sefere tanışmak üzere...
MASTEROFTORK
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar