Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - caponord?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

caponord?
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yamahamusti
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 07, 2007 8:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tenereahmet demiş ki:
Dostum hiçbir motosiklet kötü değildir.Sadece
yanlış seçilmiş motosikletler vardır.Burada ar
kadaşlarımız seçimleri doğru yapamayınca mar
ka kötülüyorlar elbette çok yanlış.Tüm marka
lar kardeştir eksileriyle artılarıyla beraber.

Doğru söylüyorsun arkadaşım.Bende Caponord var gerçekten söylenenler çok doğru.Ama bende Fz6 Fazer de var.Her ikiside farklı zevkler hitap ediyor.hiç bir motor kötü değildir.Hepsinin kendine özgü karakteristik özellikleri vardır.Ben her iki motorumuda seviyorum,ama capo farklı gerçek bir dev. Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Arl 05, 2008 8:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar caponord yedek parça ihtiyacı olana yardımcı olmaktan memnun olurum. Elimde bir çok 2.el ve sıfır yedek parçası bulunuyor... Özel msg atarsanız destek olurum...
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
trekkermeister
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Arl 05, 2008 8:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çakmak girişi her motora takılabilir.benim transalp te var.önemli olan bence türkiyedeki servis kolaylığı.ve parça sorunu.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
YYUCE
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 17, 2009 11:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yahu bu sitede herkes duyduğunu yazıyor, daha bugün üye oldum öyle duydum böyle söyleniyor bırakın bu dedikoduları.
-Ben Capo sahibiyim, parça sıkıntısı yok, servis sıkıntısı yok, çok dengeli bir motor, iki kişi çok rahat her yere seyehat edeblirsiniz, capo baktıran bir motordur, sürerken bir çok kişi size bakar, emsallerine göre daha heybetli görüntüsü ile kamyon gibi tabir edilir, internete koyun 20.000 kişi bakar fakat almaya korkar, sebebi ise dedikodular. Japon kullanıcılara sesleniyorum Japonya nire İtalya nire 20 günde sipariş edilen parça geliyor. Marka kötülemek gibi bir niyetim yok ama bir konjektörü deposunda stoklamayan ve onu süresi, içinde getiremeyen satıcı indirsin kepenkleri, bu markası bende saklı çok da satılan bir japona aittir.
Şimdi iğneyi kendimize batıralım;
Capo mekanik arıza vermez, sadece elektrik ve elektronik arızaları verir, şehir içinde dur kalk yaparsanız sıcak havalarda hararet 100 dereceyi geçer. Bu ısı fazlası elektrik kablolarında veya soketlerde kısa devreye neden olur hangi elektrik aksamını etkilerse devre dışı kalır, en çok marş problemi aydınlatma sinyal, problemi yapabilir. Bilgisayarlı ECU beyin ise algıladığı arızayı deftere yazar, servise gittiğinizde pat diye kaç kere ne arızası yaptı hemen söyler unutmaz. Motor bu özelliklerinden dolayı aslında bir soğuk iklim motorudur. En soğuk havalarda bile ısı göstergesi 75 derecenin altına düşmez. Adını Avrupanın kuzeydeki en uç noktası Capp Nord' tan alır. Onun için soğuk sever, soğuk bira verene sıcak davranır. ( Bu benim fikrim )
Yani diyeceğim şu ki; bilmeyenler ve yaşamayanlar çenesini kapasınlar boşa dedikodu yapmasınlar ve hep birlikte el ele Caponun hakkını teslim etsinler. O bir enduro efsanesidir bu da böyle biline DANK ( yumruğu masaya vurdum )
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
YYUCE
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 17, 2009 11:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Masadan yumruğu geri çektim. ( Şaka olsun diye böyle bir ifade kullanmakla beraber şuyuu vukuundan beterdir diye bir söz var yanlış anlaşılmaktan korkarım. )
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki
10. sayfa (Toplam 11 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar