Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - dl 650

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

dl 650
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tpasvanoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 07, 2004 6:27 pm    Mesaj konusu: dl 650 Alıntıyla Cevap Ver

slm .Adım Tayfun kawasaki klr 650 den sonra yatay olarak dl 650 ye geçtik. elimden geldiğince gezilere kastılıyorum. dl 650 olan arkadaşların maillerini bekliyorum.benim motorum 5500 km de 4aylık , diğer kullanıcılar ile motorumu veya mortorlarımızı mukayese etmek istiyorum örneğin şu an kış ayında 100 km de 5,6 lt yakmaya başladı ilk aldığımda 4,5 lt harcarken sonra 4,9 - 5,2 ve5,6 ya kadar çıktı max 6000 rpm yapıyorum. bilemiyorum hava filtresi doluda ondanmı yoksa kış sezonu muhabbetimi. umarımöyledir ...neyse
herkese iyi sürüşler..........
sevgiler
Tayfun Pasvanoğlu
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Sal Arl 14, 2004 8:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tayfun yeni motorun hayırlı ve uğurlu olsun

Hava filtresini söküp temizlemek zor diildir bi bak istersen yakıtı ve performansı etkileyen bir diğer faktördür Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
HaRd_SaW
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 30, 2004 11:45 am    Mesaj konusu: Re: dl 650 Alıntıyla Cevap Ver

tpasvanoglu demiş ki:
bilemiyorum hava filtresi doluda ondanmı yoksa kış sezonu muhabbetimi. umarımöyledir ...

Slm .

Öncelikle ilk denemeniz gereken şey gökşinin de dediği gibi hava filtresini temizlemek!.. benim başıma daha önce gelmişti ve yakıt sarfiyatının %30 lar kadar farkettiğini yaşadım!.. aman tikkat edelim filtrelere sanayide bana manyak muamelesi yapıolar artık Smile 500 kmde bir filtre temizliom Smile

bana manyak demeyinnnnnn Smile

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
GunduzHakan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Şub 01, 2005 12:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kullanım tarzına göre bahsettiğin değerler normal. Benim DL650de min 5 gördüm şimdiye kadar. oda 90-110 aralığında şehir dışı iki kişi yük ile.

Hava filtresini eğer çok çamurda toz toprakta binmediysen temizlemene gerek yok. Ayrıca filtreye ulaşmak için komple depo inmesi gerekiyor. onun için komple kafayı sökmen gerekiyor ki sora bi bakıyosun hava filtresi hala cillop, suzuki mühendislerinin hava filtresi konumlandırma yeteneklerini tebrik ederken, şahsi motorun orasını burasını kurcalama dürtüne ana avrat saydırıyosun, hatta o sırada bi de civata kaybettinmi tam oluyor..Smile

Tecrübe en boktan öğretmendir, önce sıfırı çakar sora ders anlatır..Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cmt Şub 12, 2005 3:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GunduzHakan, hocam şu engin tecrübelerinden bizde faydalanalım istiyorum. Senin başın yanmış bari biz kendimizi sağlama alalım Twisted Evil Benim XT'nin hava filtresi çok kolay yerde sırf bu yüzden V-storm almaktan vazgeçtim Twisted Evil şaka tabii dediklerinde haklısın. Onca vida söküp birde kanter içinde kalıp filtrenin temiz olduğunu görmek şahsen bana çok koyar Embarassed
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
1. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar