Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Aprilia Pegaso 650

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Aprilia Pegaso 650
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Tenere600
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Nis 17, 2006 4:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

pazer, 2004 Pegaso'nun piyasası 8000 ytl civarı, motor temizse düşünmeden alınır.En azından ben kendim için böyle düşünüyorum.

Motorun ikinci elinin zayıf olduğu doğru.Bu sorunda bugüne kadar ki distirübütör firmaların markaya ilgisiz kalmasından kaynaklıyor .Bu sorun Motomax'da da aynen devam ediyor.Aprilia 'dan çok Keeway markasına yoğunlaşmış durumdalar.Onlarda haklılar tabi bir yerde parayı kazanabilecekleri yere yönelmiş durumdular.Fakat senin sorularını cevapsız bırakmıyorlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Nis 17, 2006 7:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

abi 2004 model pegaso 650 ie 8000ytl civarı bulursan kaçırma derim ben ama bence zor. Geçen seneden beridir bir pagaso sahibiyim, gerçektende memnun olduğumu söyleyebilrim. Bir senede yaklaşık 10.000km yol yaptım. Yüklü bindim, artçıyla bindim, sıcakta bindim karda bindim ve dikkat ettiysen hala memnunum diyebiliyorum. Aprilia ve benzeri italyan markalar malesef Türkiyede korkulan markalar. Nedenini bende anlayabilmiş değilim. Şu aralar ben capanord a takmış durumdayım örneğin:D Herneyse Pazer, Pegaso hafif ve kıvrak bi motor. Araziye diğer rakiplerinden daha çok gelir asfaltta da iyi gider, kontrolü kolaydır. Aynı zamandada bence sınıfının en yakışıklı makinasıVery Happy 650 tek silindir enduro sınıfında tek tercihim olur derim ben....Very Happy
Karşılaştığım tek bir sorunum oldu onu atlamaiim. Geçenlerde benzin pompam bozuldu onuda çözmeye çalışıyorum. Eh okadarda olacak.
Şimdi tek düşündüğüm motorumu hem süspansiyon hem egzoz hemde güç olarak modifiye etmek. Bcerebilirsem yeni motor falan almam açıkçası.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
pazer
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Nis 17, 2006 11:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sahibinden.com'da iki adet ilan gördüm.Biri 8,850 ytl biri de 9,000 ytl istemiş.Tabi ki pazarlık payı var.Bu fiyatlar bile çok uygun yani 2000 model 50000 km'de bir başka model enduro alacağıma 2004 model kilometresi düşük bir Aprilia almak bence de mantıklı.Neyse ki anlaşılan ikinci el değerinin düşük olmasının nedeni teknik sorunlarından değil,psikolojik nedenlerden kaynaklanmaktadır.
Okan bey bu arada sizin sahibi olduğunuz Aprilia enjeksiyonlu mu?Ayrıca yakıt tüketimi konusunda bilgi verebilirmisiniz?Yakıt tüketimini 100 km'de yaktığı toplam litre olarak verirseniz sevinirim,kuruş hesabından hiçbir şey anlamıyorum.Sevgi ve saygılarımla.
Başa dön
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Nis 21, 2006 7:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Very Happy Al benden de okadar, bu arada cvp gecikmiş olabilir affet beni. Benim pegaso 650ie yani enjectorlu. Şöyle kaba bir hesap yaparsam pegaso nun depo 16+5 litre ve 16lt bittiği anda ikaz lambası yanıyor. Ağzına kadar dolu depo ile ikaz lambası yanana kadar 340-350km yol yapıyorum diyim anlayan anlasın beni:D
Başa dön
selis
Çamurcu Anne
Çamurcu Anne

MesajTarih: Cum Nis 21, 2006 8:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bizde 2003 model 7000 km de siyaf gıri var satılık
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
2. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar