Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - AFRICA TWIN HORTLADI... EYLÜLDE ARAMIZDA..

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

AFRICA TWIN HORTLADI... EYLÜLDE ARAMIZDA..
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Cum Mar 07, 2014 4:48 pm    Mesaj konusu: AFRICA TWIN HORTLADI... EYLÜLDE ARAMIZDA.. Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar Honda yetkilileri fazla sır vermeden açıklama yaptı ve "Yeni Afrika Twin geliyor, Eylül 2014 ü bekleyin" dedi. Zaten geçtiğimiz Ağustostan beri, 10 yıl önce imalattan kalkan devin tekrar uyanmakta olduğunun sinyalleri veriliyordu.
Ne NC 700 serisi, ne Crosstourer lar onun yerini dolduramadı. Üstelik Yamaha da ki kanlısı "Süper Tenere" de çoktan yollarda cirit atmaya başlamıştı. Merak ve heyecan ile kralın geri dönüşünü bekliyoruz. Aşağıda konuyla ilgili sinyallerden bazılarını görebilirsiniz.

Vito Cicchetti, Honda İtalya 'nın genel müdürü : "Yeni Afrika Tek Kişilik ve ikiz silindirli motor olacaktır" dedi.

tutta da scoprire — detaylar az, ama kesinlikle biliyoruz ki yeni Afrika twin i 2015 ten önce yollarda göremeyeceğiz. Büyük ihtimal ile Köln 2014'Intermot sırasında kamuoyuna açıklayacak. Çok sayıda yenilik barındıracak. Yöneticiler tarafından belirtildiği üzere göre Devrimci ve çok gelişmiş bir off-road araç olacak.

MASTEROFTORK
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Mar 07, 2014 7:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Guzel haber aslinda ama merak ettim simdi, millet 20 yasindaki AT lere 20.000tl isterken yenisi kac para olacak Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum Mar 07, 2014 9:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Erkan hocam müthiş bir haber bu.. Şimdiden heyecan sardı beni. AT hep ilgimi çekmiştir ve cazibesiyle aşık etmiştir kendine beni.
Bence Honda güzel bir atak yapmış, inşallah Africa Twin'in ana çizgilerine fazla dokunmadan tüm yenilikleri bünyesinde barırdırır...
Eylül ayını iple çekiyorum Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Mar 07, 2014 9:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Goksin abi ana cizgileri demisken insallah cift far olur yine. Eski tenere, AT ve eski tiger. Üçünde de çift far var ve bitiyorum o guzellige
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Cum Mar 07, 2014 10:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben de çok sevindim gerçekten. Gerek Africa Twin gerek se Süper Tenere gençliğimizin ilahlarıydı. Bir direnişin yada güç gösterisinin sembolleriydi. Ama daha sonra bu delikanlılar yavaş yavaş emekli oldular... Sonrasında özellikle Honda çıkardığı modeller ile maceracı karakter sergileyen araziye uygun büyük endurolardan uzaklaşmaya başlamıştı. Bindiği dalı budayıp Küçük kardeş transalpi de emekliye ayırdı. Tasarım olarak, tüketiciye daha şehirimsi (yanlış anlaşılamasın ama daha yumuşak, tatlı su endurocukları da diyebiliriz) yada otoyola uygun modeller sundu. Diğer cephede Yamaha 660 tenere ile zaten Japonların içinde biz endurocuların yüzünü güldüren tek marka. Bir de Suzuki ve Kawa var değilmi. Suzuki desen o da Honda gibi sertliğini kaybedip kırma modelleri maceracılara alın dünyayı gezin diye verdi.. Nerede Big 800 nerede yeni DL ler.... Kawayı zaten saymıyorum. Versyslar da Hondanın NCleri kıvamında biraz daha güçlü ama asla tam bir enduro değil. 1000 lik ise sıra 4 le kuma girse .... düşünemiyorum bile.

Özellikle KTM ve sonrasında BMW ile Triumph ok. Ama onlar da çok pahalı be hocam.

Sonuç olarak uzak ülkelerdeki bozkırları uygun fiyatlı yüksek modelli ve de gaddar bir enduro ile geçeceğim dediğinizde ilk ve belki de tek seçenek 660 tenere gibi duruyordu. İşte şimdi yeni bir model daha geliyor diye seviniyorum. İnşallah fiyatı şişirmeden Eski kralı bizlere geri verirler. Heyecan dorukta.. Wink
MASTEROFTORK
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
1. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar