Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Her horoz kendi çöplüğünde öter.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Her horoz kendi çöplüğünde öter.
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
end650
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş May 28, 2015 7:05 pm    Mesaj konusu: Her horoz kendi çöplüğünde öter. Alıntıyla Cevap Ver

Duruşuyla dikkatimi çeken X max 250 i sonunda kapadım gözümü ve aldım.
ne kadar gözün enduroda olsa da ; Eşinle gezebileceğin konforlu ve emniyetli ve yol yapabilen orta siklet bir scooter da çare buldum.Aslında elimde keeway 125 i altı yıl kullanıyorum ,fakat ; tek başına şehrin sokaklarında dur kalk ,her türlü banka,market alışveriş ıvır zıvır işler için çok ideal .İki kişi 125 lik bir scootere bindiğinde özellikle şehrin hızlı ve bulvar yollarında akan trafikte pasif kalıyorsun.Bu durum da bir motosiklet binicileri için tehlike yaratıyor,böyle durumlarda önünde arkanda yakın araç bırakmaman gerek.Kısaca Uzun yolda yoruyor.Yani her motosikletin-scooterın bir kullanım alanı ve amacı var.Şehrin O kalabalık ve stresli trafiğinde ağır siklet bir bir enduro ile dur kalk ve arkanda da bir artcı ne sana ne de artcıya o kadar tat vermez.Serüven dolu şehirler arası yollar,araziler,rampalar varken.Her horozun kendine göre bir çöplüğü vardır orada öter.Başka çöplükte ya sesi kısılır yada hiç ötemez.

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum May 29, 2015 7:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum May 29, 2015 4:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ahmet hocam aynen yazdıklarına katılıyorum.
Bende de bir zamanlar Yamaha Majesty 400 vardı. Makine harikaydı maxi sınıfında tam uzun yol canavarıydı
Ama şehir içinde o da gereksizdi. Bence 250 cc tam şehiriçi ve uzun yolda akabilen bir makine
Tam isabetli ve güzel bir karar ile sahip olduğun scooterin ve eşin ile birlikte kazasız nice uzun kilometreler diliyorum
Tekrar hayırlı uğurlu olsun...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
end650
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum May 29, 2015 6:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkür ederim darısı arzu eden arkadaşlara olsun.

kiminin aklına gelir de ya hocam her iş için ayrı bir motor mu alalım diyebilir.Haklıdır da bence ! Tabii ki herkes böyle bir lükse sahip değil ,olsa bile dünyada insanın ihtiyacı bitmez.bütün sermayeyi de motosiklete yatırmakta pek akıllı olmaz diye düşünüyorum. Aslında sooter günlük işlerini görmen için biçilmiş kaftan,küçük gezintilerin kaçkını,racing asfaltı ağlatmak ve insanlara bakıtmak için yapılmış makinalar.Chooparlar krom zengini,agresif -asi imaj yapmak isteyenin can simidi.Fakat enduro seni maceralara sürükleyen zaman ve mekan seçmeyen bir zaman makinasıdır.
Yani hepsinin bir yeri,bir duruşu ve bir işlevi vardır.
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr May 31, 2015 11:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

2 lira fazla verip forza alsaydın keşke isteklerini daha fazla karşılardı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar