Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Kızım doğum yaptı çok mutluyum:)))

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Kızım doğum yaptı çok mutluyum:)))
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dr_inanc_sargin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş May 05, 2005 11:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yav hepinize teşekkür ederim inanın hepsi çok tatlı. babası da çok güzel bir boxer idi. 5 gün balayı yaptılar Smile yavruların rengi konusunda birşey diyemiyorum ben hepsini kahverengi bekliyordum ama hiç önemli değil.. hepsi çok sağlıklı çok neşeli. ancak geceleri uyku yok hakuikaten çocuk bakmaktan zor sanırım.. kaan abi iyi bilir ikizleri münasebetiyle Smile annelerinin (roxanne) sağlığı da çok iyi nazar değmesin, hamileliği itibariyle artan besin ihtiyacı doğum ile bir kez daha arttı. onu çok seviyorum, insanlara karşı olan sevgisi kendi yavrularına çok daha fazla yansıyor..
Ca ihtiyacını doğal yollarla gideriyoruz sanırım. Yavrularımız iki ay annelerinin yanında kalacak. daha sonra çok zor da olsa iyi bakım alabilecekleri ailelere gitmek zorunda kalabilirler.. Birde isim konusu var, ben bir isim koyarsam daha sonraki ailesi değiştirmek isteyebilir.. bu da algılamada yada eğitimde problem çıkarabilir. Deneyimi olan varsa fikir verebilir...
Hepinize sevgiler ilginize teşekkür ederim...
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
muhbir
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 14, 2005 3:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çılgın dedemiz,hayırlı olsun, yer yakın olsa bebeğinizi görmek isteriz, ömür boyu mutlu olsun, ve tabi deli dolu
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
9. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar