Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Yamaha XT660Z Ténéré alınca...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Yamaha XT660Z Ténéré alınca...
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Birinci
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş May 08, 2014 8:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Keyifle okudum abi hayırlı uğurlu olsun Smile
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
end650
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş May 08, 2014 8:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Abi .Güle güle kullan aldığın enduro sana dünyayı birkaç tur yaptırır.yakından inceledim gerçekten şase ve motor uyumu tam bir enduro ..darısı başımıza
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş May 08, 2014 8:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hayırlı olsun abi. yeni motorla tenere buluşmasına katılabilmekte ayrı keyifli olmuştur.
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Prş May 08, 2014 10:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ozcane demiş ki:
abi hayırlı olsun anlatim super motor super güle güle ağız tadıyla kazasız belasız binersin inşallah darısı başımıza.

Teşekkürler ozcane, umarım sen de biran önce Ténéré'ye kavuşursun Smile

Aldebaran demiş ki:
Goksin abi bekliyordum artik konuyu ac diye...
Gule gule kullan, Allah kaza bela vermesin.
Motora iyi bak, seneye kasa falan degisirse belki bunu da bana satarsin Smile

Serdar hocam çok sağol varol iyi dileklerin için teşekkür ederim. Samsun'a geldiğinde konuşmuştuk hatırlarsın. Ténéré şahsi fikrim olarak tüm övgüleri hakediyor. Bu fiyata bu performans ve bu sağlamlıkta alınabilecek en ideal ve en ucuz enduro diyebilirim. Yol maceralarını ilgiyle takip ettiğim Burak Galip Akkurt ve İsmail Gümüş'ün "Trans Asia 2011" Türkiye'den başlayıp Çin'e kadar uzanan gezileri, Marco Savaş Balaban Lopez'in tek başına 2013 yılında yaptığı Ténéré ile "Yol Bizi Bekler" serüveni, Serkan Sönmez Söğüt 2012-2013 "Rüzgarın İzinde", yine 2013 yılında Sedat Bozkurt'un Ténérésiyle solo olarak Vladivostok'tan Güney Kore'ye feribotla geçerek toplamda 14000 km yol yapması, 2013 yılında Tolga & Erkin "2 Enduro" ile başlayan Pamir Dağlarından Van’a kadar uzanan yol ve iz maceraları, 2013 yılında Orhan Uslu'nun tek başına solo olarak gerçekleştirdiği 25 günde 13750 km İran, Türkmenistan, Özbekistan, Tajikistan, Kırgızistan, Kazakistan, Rusya ve Gürcistan rotası, yine 2013 yılında sitemiz üyelerinden Hasan Yapıcı (hasan17) Çanakkale, Biga'dan başlayarak tek başına 1,5 ayda 22.000 km sürüş yaparak Sibirya'ya gitmesi ve sorunsuz bir şekilde geri dönmesi, 2011 yılında Ramazan Gönülal ile Tankut ve Seden Güzel'in "Atayurda Yolculuk" adı altında Orta Asya üzerinden İpek Yolunu geçerek 12000 km yol yaparak geri dönmeleri..... yani uzun lafın kısası benim bu motosikleti almamda büyük etkisi olmuştur. Serdar'ım benim makineye gözünü dikme sana daha yenisini alalım nolur Mr. Green

Birinci demiş ki:
Keyifle okudum abi hayırlı uğurlu olsun Smile

Çok teşekkürler Birinci, İzmir'e geldiğimde keşke oturup sohbet edebilseydik... kısmet bir sonraki geziye inşallah Smile

end650 demiş ki:
Abi .Güle güle kullan aldığın enduro sana dünyayı birkaç tur yaptırır.yakından inceledim gerçekten şase ve motor uyumu tam bir enduro ..darısı başımıza

Ahmet hocam kendini hazırla... en kısa zamanda sana da patlatıyoruz bir Ténéré
Narkozu yedin bir kere hiç şansın yok Twisted Evil

bora33 demiş ki:
hayırlı olsun abi. yeni motorla tenere buluşmasına katılabilmekte ayrı keyifli olmuştur.

Bora hocam çok teşekkürler. Ténéré buluşması gerçekten müthişti ben kendi adıma çok büyük keyif aldım.
Hem eski dostlarla buluşup sohbet etme imkanı buldum hem de yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı yakaladım.
Seneye yapılacak olan etkinliği şimdiden iple çekiyorum. Bu geziyi ayrı bir topik açıp paylaşacağım dostlar...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Prş May 08, 2014 11:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İstanbul'a geldiğimde ilk iş olarak ayağımın tozuyla kardeşime uğradım, yeni motorumla bekliyordu çünkü beni.
Motoru garaja park edip Çekmeköy'deki stüdyosunda nefeslenip çayımı yudumlarken..

İstanbul'da kaldığım süre içinde Ümraniye'deki Enduromarket Latif Korkmaz hocama uğrayıp Ténéré'ye Acerbis gidon yastığı ve Branda aldım. Latif'de kendisine Ténéré almış birbirimize hayırlı olsun dedik Very Happy Hatta kendisine 1 tane almakla kalmamış 5-6 adet stoklamış bile. Almak isteyenler olabilir diye yazıyorum... Sonraki günlerde Kızıltoprak'daki mağazalara uğrayıp biraz alışveriş yaptım.

Oradan Hasanpaşa'ya geçip Elektronik ekipman, Intercom ve Navigasyon cihazlarını inceledim. MotoPlus'da kampanyası olan ve 112,00 Euro indirime giren Interphone Motorbike Bluetooth Navigasyon cihazı alıp motora taktırdım. 41 Ülkeyi kapsayan tüm Avrupa haritası hali hazırda yüklü, Türkçe arayüze sahip, kullanımı çok kolay olan ve motosikletler için özel tasarımlanmış bu su geçirmez cihazdan çok memnunum gerçekten. Bırakın Avrupayı özellikle İstanbul'da çok işime yaradı diyebilirim.

Ustamız navigasyonun elektrik bağlantılarını yaparken...

ve işlem tamam... merak edenler olabilir diye yazıyorum; Interphone paket içeriğinden çıkan ve navigasyona ait bağlantı aparatı universal ve gidona bağlanabilen bir aparatdır. Ben gidona bağlamayı düşünmediğimden dolayı Ténéré'nin devir ve digital gösterge saatleri üzerine bağlamak için farklı bir aparat almak zorunda kaldım. Bu aparat olmaksızın bağlantı yapılması pek mümkün olmuyor maalesef. Ne yalan söyleyim çok şık oldu Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
2. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar