Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Uzun bir aradan sonra seçim için yardım istiyorum

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Uzun bir aradan sonra seçim için yardım istiyorum

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
COOLFEAR
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Şub 17, 2011 3:21 pm    Mesaj konusu: Uzun bir aradan sonra seçim için yardım istiyorum Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar bazılarınız beni hatırlamışsınızdır.Very Happy Hatırlamayanlar için hemen linki verelim.
http://www.endurocu.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8726
Tamamdır şimdi tanışdık .Lafı uzatmadan gelelim sıkıntımıza 98 model Honda transalpımızdan üzüle üzüle ayrılsamda (''madem üzülcen neden satıyorsun'' sözlerini duyar gibi oldum.) yenibir motorsiklet aramasına giriştim. Bir önceki konuşmamızdan hatırlarlar bazılarımız. İçimdeki KTM sevgisi oyle boyle degil:D ama malesef bütcemin 990adv yeticeğini sanmıyorum. Oyüzden tekliflere acıgım suan 950adv la ilgileniyorum neden KTM'e taktım? kaskım montum KTM marka olup baska seceneğim olmadığı için:P
herneyse bütcem yaklasık 16 17binTL belki az aşşa az yukarı oynayabilir .Tekliflerinizi bekliyorum yada yardım için yönlendirebileceğiniz birilerini saolun iyi sürüşler
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cum Şub 18, 2011 12:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

COOLFEAR, Gönlünden geçeni al! Yoksa onuda satıp, asıl gönlünden geçeni arayacaksın... Yok ben bunu basamak olarak kullanacağım diyorsan bence gene KTM'nin 600 katagorisinde ciddi modelli bir makine ara derim... 990adv parasını cebine koyuncaya kadar, hem KTM ye alışırsın, hem keyifli bir basamak yaşarsın... Wink

KTM ler cidden agresif makinelerdir, bilirsin; hele ki 990'ı anlatmak cidden zor... Akıllara zarar... Shocked Twisted Evil

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
fishbone_bir
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Şub 21, 2011 11:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

COOLFEAR,
selam arkadşım benim naçizane fikrim TA ile biraz daha tecrübe etmen ,10-15 bin km yapılmadan üst cc lere terfi etmenin yeterli olacağını düşünmüyorum.
Alıntı:

KTM'nin 600 katagorisinde ciddi modelli bir makine ara derim... 990adv parasını cebine koyuncaya kadar, hem KTM ye alışırsın, hem keyifli bir basamak yaşarsın...

Feyzhan'a katılıyorum.
XL650...........................
0 533 540 15 14
İlhan UĞURLU
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
COOLFEAR
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Şub 21, 2011 2:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

vallahi güzel fikirde motoru sattım motor almam sart oldu ksımetse iyi kötü fuardan sonra bakıcam birseyler mecburen yok cunku motor artık ve canım cok cekiyor:D
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Pts Şub 21, 2011 6:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

COOLFEAR, Senin tercihin baştan belliydi o halde, zaten...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar