Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - YAMAHA XTZ 750 SÜPER TENERE

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

YAMAHA XTZ 750 SÜPER TENERE
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
anaximandros
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 10, 2012 11:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

motofire demiş ki:
96 model motor alma parana yazık etme motorculuk demek büyük motora binmek değildir.Motorculuk felsefesini öğrenmeye çalış sonra gidip cbf 150 al.Üstüne kalan paraylada dilediğin gibi dağ bayır dolaş.Alacagın döküntü super teneri ile edirneden dışarıya bile çıkamazsın.Benden sana tavsiye.
Motorcu piyayası biraz ayıp olcak ama piç bir piyasadır seni herkez kazıklar böyle sorular sorarsan.Millet trafikten düşürülücek konuma gelmiş motorlarını işten anlamayanlara kakalamaya çalışır.Sen zaten böyle bir konu açarak acemliği göstermişsin.O yüzden sana dediğim motoru git sıfır al.Şunu asla unutma büyük motor tecrübe ister,büyük motor sıfır alınmalıdır ve büyük motor için cebinde parada olmalıdır.Alınma ama muhneviden kalma motora saldırıyorsan cepte para yok demektir.Cepte para yoksa külüstür almamalısın.çünkü o cepteki paradanda olursun.kle 500 ler eski bmwler yok afrika tiwinler hepsi palavra zamanında iyiydiler ama zamanında üzerlerinden geçmiyen kalmadı yapmadıkları kaza girmedikleri yol kalmadı.Geçelim eskinin külüstürlerini sene 2012 al cbf 150 paraya ihtiyaç olunca anında zarar etmeden satarsın büyük makina alırsın.Beni dinlemezsende dinleme Smile

motofıre,
dıkkat edıyorum da, bu sıtede senden cok sıkan senden cok bılgı bırıkımı olan adam yok. kardesım sen hangı bılgı bırıkımıyle boyle konusuyosun. hayatında kac defa modelsız makına kullandın. evet camıa hakkında soyledıgınde haklısın. ancak memlektte hala durust, kendısıne ınanılmasını dusundugum kısıler var. bak, sana cok ıddıalı soyluyorum. sen kle nın bıtık yada palavra motor oldugunu ıspat et, sahıp oldugum 2006 model kle yı eger bu sıteden garıban, hayallerınde motorculuk yapmak ancak butcesı olmayan bır arkadasa hıbe etmez ısem, serefsız oglu serefsızım. bu sıteden bır kac kısı ben tanır. bu dedıgımı de gozumu kırpmadan yapacaghımı ıyı bılırler. sen hıc yurt dısında kı sıtelere gırıp, forum yada bmotosıklet magazıne dergelerınden model hakkında yapılan yorumları okudun mu. bak sana bır sıte adresı verecegım. www.zrxocboard.com ır bu sıteye eger bır tane 2004 ustu motor bul ben hıc bısey bılmıyorum. adamların atası mekanıkın piri olmus, bunlar salak sen akıllısın. 1970 kusur 1980 kusur makınalar havada ucusuyo. bunların motor palavra olmuyor 99 yada 2000 ustu f650 ler kle ler palavra oluyor yazık sana cok yazık
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
motofire
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 10, 2012 3:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kardeş 2006 modelle 1990 model arasında fark var dimi.Senin 2006 model motoruna laf söylemiyoruz biz.Gösterdiğin sitedeki motorların hepsi eski evet ama bakımlı parça sıkıntıları yok tamircileri bizimkiler gibi kasap değil kullanıcılarıda bu işin piri bizdeki gibi çakma motorcu değil.Yani elma ile armut söylediğin.Herkezin kendi parası tabi arkadaş alsın africa tiwinden belliki ağzı yanmamış biraz tenere denesin ne diyim Smile
Çok arkadaş gördük bu sitelerde africa tiwin tenere peşinde koşup leşleri alıp sonra satmak için binbir takla atan.
Öyleki motoru satacak adamı ben 2 km önceden tanıyorum.Misal en yakın örnek sensin.Senle biliyorsun kl forumunda atışmıştık hafiten ben o motor çok yakar adamı yorar diyordum sen hayır diyordun.Şimdi bakıyorumda satılıga çıkamrışsın.
Hermez satıcagı malı ilk önce över bu sitelerde sonra bir keriz bulup gümletir.Bu motor alemi böyle lütfen bana öğretme bu işin ansiplopedisini yazdık Smile
Başa dön
Rafel
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Ksm 12, 2012 12:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

motofire demiş ki:
Ozaman kardeş sen işi biliyorsun 96 model motorunda 36 000 kmde olduguna eminsin işten anladıgın için buyur kullan.Super tenere gibi bir motoru soruyor olman zaten expertliğini gösteriyor.Ben acemiyim abi cbf 150 çöp makina özür dilerim önerdiğim için 26 yaşında motor eminin sıfır motordan iyidir bir gram yağ eksiltmez az da yakar.

bu arada sordugun soru bu

uzun zamandır araştırdıgım bır model lakin kafam karşıyor alıcagım motor 96 model 34 binde 8 milyar bu fiyata başka ne alırım fiyat 10 cıkabilir sorun degil ama motorun özeliklerine bakınca gercekten güzel motor
dohc motor 70 bg 10v ön iki dick arkada dick tam arazi motoru

ustalara ricam bu fiyata daha ne alınır lütfen bir yardım

teknik birşey sorudugunu göremedim.Teknik derken makinanın amartisörnümü soruyorsun?makinanın elektirik tesisatınımı soruyorsun,maknanın şasesinin açılarınımı soruyorsun,makinaının handlinginimi soruyorsun.Karbüratörünün nasıl çalıştıgınmı,egzantirikiğinimi,sübap bakım aralıgınımı?
Bunları soracak kapasiteyeulaştıysan zaten motoru satın al kendin bakımını yap derler.Herneyse ben sana hala cbf 150 yi öneririyorum bu camia biraz acıdır kardeş acemiyi hemen anlarız.

kardeş be mümkünse konuya sen yazma be çöp yaratıyorsun senin bildigin senin olsun param benım zevk benim sen niye karşıyorsun ki

ister döküntü alırım isterse sıfır ok mi para benım zevk benım ister 10 verırım ister 8 ne tecruben yeter zevkime nede bilğin
Başa dön
Rafel
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Ksm 12, 2012 12:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

anaximandros demiş ki:
motofire demiş ki:
96 model motor alma parana yazık etme motorculuk demek büyük motora binmek değildir.Motorculuk felsefesini öğrenmeye çalış sonra gidip cbf 150 al.Üstüne kalan paraylada dilediğin gibi dağ bayır dolaş.Alacagın döküntü super teneri ile edirneden dışarıya bile çıkamazsın.Benden sana tavsiye.
Motorcu piyayası biraz ayıp olcak ama piç bir piyasadır seni herkez kazıklar böyle sorular sorarsan.Millet trafikten düşürülücek konuma gelmiş motorlarını işten anlamayanlara kakalamaya çalışır.Sen zaten böyle bir konu açarak acemliği göstermişsin.O yüzden sana dediğim motoru git sıfır al.Şunu asla unutma büyük motor tecrübe ister,büyük motor sıfır alınmalıdır ve büyük motor için cebinde parada olmalıdır.Alınma ama muhneviden kalma motora saldırıyorsan cepte para yok demektir.Cepte para yoksa külüstür almamalısın.çünkü o cepteki paradanda olursun.kle 500 ler eski bmwler yok afrika tiwinler hepsi palavra zamanında iyiydiler ama zamanında üzerlerinden geçmiyen kalmadı yapmadıkları kaza girmedikleri yol kalmadı.Geçelim eskinin külüstürlerini sene 2012 al cbf 150 paraya ihtiyaç olunca anında zarar etmeden satarsın büyük makina alırsın.Beni dinlemezsende dinleme Smile

motofıre,
dıkkat edıyorum da, bu sıtede senden cok sıkan senden cok bılgı bırıkımı olan adam yok. kardesım sen hangı bılgı bırıkımıyle boyle konusuyosun. hayatında kac defa modelsız makına kullandın. evet camıa hakkında soyledıgınde haklısın. ancak memlektte hala durust, kendısıne ınanılmasını dusundugum kısıler var. bak, sana cok ıddıalı soyluyorum. sen kle nın bıtık yada palavra motor oldugunu ıspat et, sahıp oldugum 2006 model kle yı eger bu sıteden garıban, hayallerınde motorculuk yapmak ancak butcesı olmayan bır arkadasa hıbe etmez ısem, serefsız oglu serefsızım. bu sıteden bır kac kısı ben tanır. bu dedıgımı de gozumu kırpmadan yapacaghımı ıyı bılırler. sen hıc yurt dısında kı sıtelere gırıp, forum yada bmotosıklet magazıne dergelerınden model hakkında yapılan yorumları okudun mu. bak sana bır sıte adresı verecegım. www.zrxocboard.com ır bu sıteye eger bır tane 2004 ustu motor bul ben hıc bısey bılmıyorum. adamların atası mekanıkın piri olmus, bunlar salak sen akıllısın. 1970 kusur 1980 kusur makınalar havada ucusuyo. bunların motor palavra olmuyor 99 yada 2000 ustu f650 ler kle ler palavra oluyor yazık sana cok yazık

COK GÜZEL ACIKLAMA YAPMIŞSIN TEPRİK EDERİM BIRAK ARKADAŞ CBF150 ALSIN KAFASI RAHAT EDİCEKMİŞ
Başa dön
anaximandros
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 12, 2012 11:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

motofire demiş ki:
kardeş 2006 modelle 1990 model arasında fark var dimi.Senin 2006 model motoruna laf söylemiyoruz biz.Gösterdiğin sitedeki motorların hepsi eski evet ama bakımlı parça sıkıntıları yok tamircileri bizimkiler gibi kasap değil kullanıcılarıda bu işin piri bizdeki gibi çakma motorcu değil.Yani elma ile armut söylediğin.Herkezin kendi parası tabi arkadaş alsın africa tiwinden belliki ağzı yanmamış biraz tenere denesin ne diyim Smile
Çok arkadaş gördük bu sitelerde africa tiwin tenere peşinde koşup leşleri alıp sonra satmak için binbir takla atan.
Öyleki motoru satacak adamı ben 2 km önceden tanıyorum.Misal en yakın örnek sensin.Senle biliyorsun kl forumunda atışmıştık hafiten ben o motor çok yakar adamı yorar diyordum sen hayır diyordun.Şimdi bakıyorumda satılıga çıkamrışsın.
Hermez satıcagı malı ilk önce över bu sitelerde sonra bir keriz bulup gümletir.Bu motor alemi böyle lütfen bana öğretme bu işin ansiplopedisini yazdık Smile

vay be helal olsun sana benım motoru memnunıyetsızlıkten sattıgımı anladın ya bısey demıyorum sana. ulan ben motoru 4 sılındır alcagım ıcın ve endurocu olmadıgımı anladıgım ıcın satıyorum. senın soyledıgınle ne alakası var. sana soyle bır ıddıa da daha bulunuyorum. getır yanında 3-5 tane ustanı kı soyledıgıne gore senın buna da ıhtıyacın yok 2 km den anlıyosun bu ıslerı, makınada bır hata bulursa ve bu yuzden satmaya calıstıgımı ıspat ederse makınayı alıp gıdeceksın soz verıyorum sana. ama olurda boyle bırsey cıkmaz ve ıspat edemezsen sadece ama sadece yarım saatlıgıne tum kullanım hakkın bana aıttır ok mı
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
4. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar