Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - kawasaki kle 500

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

kawasaki kle 500
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
anaximandros
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 20, 2012 3:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Izmır turk sonuna kadar haklı. bu forumda ve dıgerlerınde defalarca soyledık.babasını alsanız mukemmel motor yok. kendı durumunuza gore rasyonel satın alma davranısını en ıyı sekılde yerıne getırmek asıl olmalı. bır takmıslar cok yakıyo. ya neye gore cok yakıyo. transalp ıle ılgılı yorumlara bakıyorum cok yakıyomus, kle 500 e bakıyorum motorun arkasında tanker tasınmalıymıs. transalp cok yakıyo dedıgınız 6,5 lt dır. zaten 5 ın altına yakan hıc bır motor yok cıft sılındır olup da. aksını soyleyen ıddıa edıyorum yalan konusuyor. kle ye gelelım. 1700 km ege akdenız turu yaptım gecen ay. benzın 4,60 tl. ortalama hızım 12-130 aralıgında 5,3 lıtyre yaktı. bu hafta sonuda 400 km suren gezıye cıktım. 90-100 km ortalama 4,7 lıtre yaktı. rakıplerıne oranla yaksa ne olur? bakınız burada az yakıp da ısletme malıyetı yuksek motorumu tercıh edecegız yoksa tam tersını mı. usta kalıtesının bu ayarda oldugu bır ulkede ben ılk sıkkı tercıh edıyorum ve aynı zamanda zaman kaybım olmuyor. transalp ve kle hakıkaten sorunsuz makınalar. kaza yapmadıgınız surece bır ustanın bu motordan ekmek yeme ıhtımalı cok zayıf. az yakan f650 gs var. evet hakıkaten az yakıyor ama bakın ınternette kı ılanlara 2000-2001 modelelrın hepsınde ya abs yada elcık ısıtma calısmıyordrur. yaptırması bır ton para ve orjınalınıde asla tutmuyor. yada mars motorları rublesı arızalıdır. bunlarda sız alır ıken sorun yoksa bıle kuvvetle muhtemel aldıkatan sonra sorun basgosterecektır.
sımdı sezonda 15000 km yol yapsanız, sızın motorunuzda muadıllerıne gore 1 lıtre fazla yaksa 100 km hesabı ıle 150 lıtre benzın yapar. carpın 5 tl ıle kı fazla fazladır bu rakam. 750 tl yapar. bunn aylık malıyetı arkadaslar 60 tl dıır yaw. bugun motorunuzu en ufacık bır sorun ıcın tamıre gotursenız 50 tl usta alır.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
fishbone_bir
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 13, 2012 9:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

turkizmir,
Sizin yorumlarınıza bayılıyorum doğruları yazıyorsunuz
ama buna bayıldım
kişiye özel motosiklet
Alıntı:

şimdi yukarda yazılanlar ıokudum okudum döndüm bir daha okudum. ekranı küçültüp hepsini bir ekranda görecek şekilde baktımmmm baktımmm baktımmmm...
ben şimdi buraya şu A modelini al desem , altına bir dünya negatif şey yazılacak kanısına vrdım, B modeli yazsam onada bir dünya şey yazılacak kanısına vardım. Sonra biraz daha düşündüm ve şunu söylemeye karar verdim ""koltuğu rahat olanı, boyuna uygun olanı, keseni yormayanı, az malzeme tüketeni, servisinden ziyade kendin bakımlarını rahatlıkla yapacağını seç"" demeye karar verdim
Şimdiden hayırlı olsun alacağın makina, kazasız belasız sürüşler dilerim.

XL650...........................
0 533 540 15 14
İlhan UĞURLU
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5
5. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar