Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - İzmir`den Selamlarrr.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

İzmir`den Selamlarrr.
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
35sdk89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 27, 2011 11:17 am    Mesaj konusu: İzmir`den Selamlarrr. Alıntıyla Cevap Ver

İzmir`den herkezlere selamlarr Smile 23 Yaşında market işletmecisiyim, adım Sadık ilk motosikletime tek çocuk olup ailemi zor ikna etmem sebebi ile 3 sene önce sahip olmuş bulundum Smile İlk motosikletim 2011 model bir cbr125`ti ilk aldığımda sanırım ben bu motosikleti bir daha değiştirmem diyordum fazlasına gerek yok derken 8000km kullanıp sattım. Pek olmasa da artık rahatsızlığından dolayı bir SS motosiklet almıyağımı biliyordum tabiki. 2.el motosiklet sitelerinde dolaşırken temizlik ve titizlik hastası olduğumdan yine kendim gibi titiz birinden ilk sahibi olduğu 2006 model 9.000km`deki bebekler bebeği cbf500 sahibi oldum. Bu motosikleti 10.000tl ödeyerek sahip oldum. Arkadaşlarım baya dalga geçtiler bu paraya bu mu alınır diye fakat ben zaten beğenmediğim şey bedava olsa da almam mantığı ile pek pişman değildim. 3 ayda 4000 km yaparak yine aynı siteye 11.750 yazarak 11.000 liraya satmış olarak buldum kendimi. Naked motosiklette yine umduğumu bulamayarak uzun yoldaki bilek ağrıları rüzgar derken bir enduro motosiklet arıyordum fakat yeni kasa cbf1000`de aklımı çelmiyorda değildi. Bir 4 silindir istiyordum fakat açıkcası sonra mantıklı düşünerek enduro motosiklette karar kılıyordum. Açıkcası son kararlarım dl1000, dl650, cbf1000, varadero veya transalp arasında gidip geliyordum ve hangisinin temizi denk gelirse alıcaktım. Geçen hafta 2009 model bordo bir xl700v sahibi oldum ilk sahibinden sağa sola yatması olmayan 4900km`de yan çantalı tur camlı vs. Boyum 1.78 olmasına rağmen yüksekliği virajı freni ağırlık mesaesinin yukarıda olması ile alışma sürecindeyim tabiki. Artık kırmızı pasaportumu kullanarak vize sorunum olmadan ülke ülke dolaşma planlarıma bir adım daha yaklaşmış bulunmaktayım. Artık bende aranızdayım, herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim SmileSmile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TRNSbariskan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Arl 27, 2011 2:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

35sdk89, Sadık, Hoşgeldin aramıza... Very Happy

Motosiklet yaşantında sağlam ve emin adımlarla ilerlemişsin.Bu çok iyi.
Enduro ya bulaştıkça aşık olacakssın.Bunun için de doğru adrestesin Very Happy
Yeni motosikletin hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifli kilometreler dilerim.
Transalpine iyice alıştıkça keyfine doyamayacaksın inan.
Yardıma ihtiyacın olduğunda siteye yazman yeterli bir çok arkadaş tecrübelerini sana aktaracaktır... Wink

Bu arada İzmir hangi semttesin?

Keyifli sürüşler Cool

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
35sdk89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 27, 2011 2:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkür ederim Barış abi inşallah. Bornova`dayım abi ben.
Başa dön
HELLAS
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Arl 27, 2011 4:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SELAM BENDE IZMIRDEN HOŞ GELDIN

ONLY XL 650
Başa dön
tigerblood
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 27, 2011 7:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

HELLAS demiş ki:
SELAM BENDE IZMIRDEN HOŞ GELDIN

ONLY XL 650

HELLAS slm sende xl 650 mi var? görmek istediğim makinalardan biridir kendisi görüşmek dileğiyle..

[img]http://i751.photobucket.com
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar