Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Cross Motor ve Şehir

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Cross Motor ve Şehir
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
osman_atakan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2011 12:21 pm    Mesaj konusu: Cross Motor ve Şehir Alıntıyla Cevap Ver

Herkese iyi günler, iyi hafta sonları, selamlar.Önümüzdeki aylarda kısmetse ehliyeti alıyorum ve aklımda cross tarzı bir motor var.Özellikle Kawasaki KX-250 modeline bayılıyorum fakat öncelikle başlangıç motorun için cc'si biraz fazla gibi, ayrıca cross motorları şehir içinde kullanmanın çok zor olduğuna dair bir kaç yazı okudum.Özellikle bu tarz motorların asfalt yola uygun olmadığıyla ilgili.Bunun yanı sıra far,dikiz aynası,kedigözü gibi aksamların olmadığıyla ilgili.Kendi fikrim bu aksamlar sonradan da takılabilir lakin asfaltta sürüş çok zor olacaksa sanırım yapacak pek bir şey yok.Asfaltta kullanıma dikkat ediyorum çünkü arazide kullanmak en büyük hayalim olsa da asfaltta kullanmamda gerekecek.Asfaltta kullanım ve cross motorun şehir içinde çıkarabileceği diğer zorlukları da düşünerek bu konuda sizin fikriniz nedir? Ayrıca hem enduro hemde cross da kaç cc aralığında başlamak en uygundur? Cross motoru günlük amaçlıda kullanabilir miyiz ? Şimdiden çok teşekkürler, saygılar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ushuaia
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2011 8:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

klx 250'ye baktin mi?
Başa dön
osman_atakan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2011 9:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Az önce baktım bir çok kişi klx 250'yi övmüş, epey beğeneni var.Cidden güzel motor bende sevdim kx'e de benziyor.Teşekkürler bilgilendirdiğin için.Fakat 250 başlangıç için uygun mu? Onu merak ediyorum.
Başa dön
ushuaia
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2011 9:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

eger boyla ilgili sorun yoksa bence uygun. sakin bir motor, kontrolu kolay, hafif, gaz tepkisi sakin.
aslinda ornegin bir ybr ya da cbf 150 daha uygun olur belki ama bu tarzi seviyorsan bence yanlis bir hareket olmaz. ama mumkunse en azindan selesine bir oturup ayaklarin yere rahat degiyor mu vs bir bak derim.
Başa dön
osman_atakan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 12, 2011 9:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Boyum 1.91 sanırım rahat rahat değer.Eğer böyle bir motorla başlayabilirsem dünyalar benim olur Smile Hatta şuan müthiş mutlu oldum yahu Very Happy
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar