Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KLR650A

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KLR650A
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MAQARA
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pzr Nis 24, 2005 10:20 pm    Mesaj konusu: KLR650A Alıntıyla Cevap Ver

[img]http://www.somenice.com/graphics/g3/klr650.jpg

bu motorun yenisini neden turkiyede satmazlar anlamiyorum. C kasa var ama A kasa yok
kawasaki bayileride satmiyo
yenisini almanin bi yolu yokmu arkadaslar?[/img]
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
MAQARA
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pzr Nis 24, 2005 10:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

niye herkes resim koyunca oluyo da ben koyunca olmuyo yaa Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
ssaygl
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Nis 25, 2005 7:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

MAQARA, Sıcak evimize hoşgeldin arkadaş.Forumlarda forum ve tiyolar kısmı var buraya nasıl resim eklenir konusunda tüm ince noktalar sevgili adminimiz Gökşin tarafından gerekli bilgiler verilmiştir.Sana yardımcı olacaktır.Hakkınızda kısa bir bilgi verseydiniz keşke ,isim soyad hangi şehir deoturmaktasınız diğer belgeleride zaten ntt ve xl200 sizden isteyecektir Mr. Green (WelcomePir)
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Nis 25, 2005 9:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Oncelikle foto islemin dogru gitmis fakat sonunda bir bosluk nedeni ile goruntulenememis.
Bende KLR 650 arastirmasi yapiyorum ve hatta daha bilgili arkadaslardan yardim aldim.
Banada herkez A modeli bulabiliyorsan al dediler fakat tam bir aciklama yapilmiyor.Nacizane bilgilerim cok bir fark olmamasi yani A modelinde depo 23 litre ve bir iki beygir daha yuksek. Birde A modelinde selede ikinci kisiye yer yok selesi kucuk tutulmus.
A modelinde devir saati ve Hararet gostergesi bulunurken turkiyede satilan modellerde yoktur.
Arka suspansiyon A modeli daha agir sartlara gore ayarlanmistir turkiyede satilan model biraz daha soft kalmaktadir.
Benim ogrendiklerim bu kadar daha iyi bilgisi olan arkadaslarda birazdan gelip ciziktirir kolay gelsin...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
beyazkartal
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Nis 25, 2005 4:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hoş geldin aramıza MAQARA evet arkadaşlar klr 650 A modeli 2004-2005 modeli avrupa satış fiatı 4999 $ ama
malesef ülkemizde getirip satmıyorlar bende www.buykawasaki.com sitesinden inceledim amerikan versiyonu ve avrupa versiyonu var tabiki iyi incelemek lazım
özelliklerini selamlar Wink Mr. Green Mr. Green

En son beyazkartal tarafından Pts Nis 25, 2005 5:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar