Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - r1 kullanıcısı enduro almak isterse ne tavsiye edersiniz?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

r1 kullanıcısı enduro almak isterse ne tavsiye edersiniz?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
zoombydr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 08, 2011 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ilginize öncelikle teşekkür ederim.

enduro hakkındaki temel felsefeyi biliyorum aslında. bir ara v strom un diğer endurolara göre cadde kullanımına daha müsait olduğunu duymuştum, biraz da ordan geldi aklıma enduro fikri. örneğin f650 kullandım bayaa ve asla onu istemediğimi biliyorum, varaderoyu viraj kabiliyetini beğenmediğim için eliyorum, gs 1200 viraj, hızlanma ve frenler açısından gayet başarılı görüntüsü de güzel ama o kadar para vermek istemiyorum. konuyu daraltıp kolay satılabildiğiniş duyduğum v strom ve benzer karakterde motorlar var ise onlarla kısıtlayabiliriz...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
sportster
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 08, 2011 11:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

transalp 700 hemen satarsın,vstrom hemen satarsın varedero hemen satarsın gerisine bakma
Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cmt Ekm 08, 2011 11:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zoombydr, o zaman V-Strom 1000 gibi duruyor... Ama iki teker arası mesafesi fazladır biraz...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
zoombydr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 09, 2011 8:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iki teker arası mesafenin uzun olması enduro performansını kötü etkiliyordur herhalde, bu anlama geldiğini düşünebilir miyiz?

bu durumda v strom 1000 sahibi bir arkadaş edinip kullanmaya kaldı iş..
Başa dön
sportster
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 09, 2011 9:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iki teker mesafesi uzunsa yolda rahat edersin.Zaten cast jantlarla ve darbeyi iyi absorbe edemeyen süspansiyonlarla zaten girilmez off roada.vstromlar yol içindir yüzde 80 yol yüzde 20 engebeli yol off road sıfır dır.
Bence sen sürüş karaterine karar vermelisin.Mesela ben her hafta sonu ormana gidicem yolların olmadıgı yerlerde doğayı keşfedicem yanımada çadır uyku tulumu ve bir kaç eşya alıcam dersen sana tavsiyem kesinlikle ktm 250 kawasaki 250 ofroad modelleri olur.Fakat ben her haftasonu 300 km yapıcam bunun bir kısmında zorlu yolara giricem nispeten aslfalta göre ve iki kişi yükle gidicem diyorsan sana tavsiyem transalp 700 bmw 800 veya ktm 660 yada yamaha 660 tenere olur.
Yada ben haftasonu dünya turu yapıcam diyorsan Smile ve çılgın nehirlerden geçicem motoru çölde kullanıcam her türlü bakımını yapabilicem diyorsan yamaha 660x almalısın.
Ama ben yavaş yaşamak istiyorum çok çok bozuk yollara girmicem öyle en fazla patika falan diyorsan al sana benim harley Smile
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar