Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - İnsanlık Afrika'da Ölüyor!...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

İnsanlık Afrika'da Ölüyor!...
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cum Ağu 12, 2011 9:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben üstüme vazife olmadan birşey sormak istiyorum.
Kaç Sokak Çocuğunun Karnını Doyurdunuz bugüne kadar.
İzmir Büyük Şehir belediyesi'nin(Kendi şehrinizin belediyesi) kenar mahallelerde kurduğu iftar ocaklarını gidip gördünüzmü? Çocukların bir tas yemek için verdikleri savaşı gördünüzmü?
Bu ocaklara hiç katkıda bulundunuzmu?
Sanırım önce yerlerinizden kalkıp buraları bir dolaşmanız gerekiyor, elinizi elbette ki afrika'da ki açlar için cebinize sokacaksınız ama önce küçük bir adım atılmalı diye düşünüyorum.
Birbirinizi kırmak yerine dilerim bir gün bu sayfalardan SOKAK ÇOCUKLARININ KARNINI DOYURUYORUZ diye bir ilan görürüm.
Sonra nasıl olsa Afrikayada yetişirizzz, hindistanada, afganistanada...
Herşey küçük bir adımla başlar...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cum Ağu 12, 2011 10:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu topik iyi bir şeyler için açılmıştı.Yardımın,şekli,dini,ırkı,miktarı,siyasi görüşü
olmaz.Yardımı vicdanınızın sesine kulak verdiğiniz ölçüde yaparsınız.Herkes rahat olsun ve huzurlu olsun.Bakın dün akşam 2.yardım uçağı da kalktı ve o uçak içinde bütün bu kuruluşların yardımları vardı.Yani yardımlar bir elden gidiyor.O da THY tarafından bölgeye ulaştırılıyor.Afrika nın sadece bu yıl açlıkla mücadele etmesi için 4,5 milyar dolara ihtiyacı var.Dünya bu yardımı neden yapmıyor aklım almıyor.İnsanlar o acı dolu fotoğraflara baktıklarında ne görüyorlar.Ölümü ve çaresizliği yeterince anlatmıyor mu?
Dünya yı yöneten ve yönlendiren büyük patronlar,hala karnınız ve gözünüz aç mı?Açlıktan ve hastalıktan ölen o çocukların,gözü yaşlı annelerin acılarını yüreğinizde hissetmiyorsanız size de yuh olsun..........

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
hercul3367
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Ağu 12, 2011 10:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

şuana kadar 30 bin çocuk ölmüş açlıktan hergünde ölmeye devam ediyor.
eğer kuraklık böyle devam ederse eylül ayında çok daha kötü sonuçlar
bekliyor karakıtayı.
arkadaşlar Diyanet işleri başkanlığı aracılığı ile fitirlerimizi gönderebiliyoruz.
“Her Evden Bir Fitre, Bir İftar Afrika’ya”
http://www.diyanet.gov.tr/turkish/dy/Diyanet-Isleri-Baskanligi-Duyuru-11784.aspx
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Misafir
Misafir

MesajTarih: Cmt Ağu 13, 2011 5:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TA6B demiş ki:
ygr demiş ki:
aadem34, senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? senin gibi yazan birini ilk kez görüyorum bu sitede! yazdıkların senin ne çapta biri olduğunu gösteriyor. bence artık buralarda yazma, gezinme, bizim yazdıklarımızı okuma, yani DEFOL!!!

ygr, forum kurallarını bilmiyorsanız okumanızı öneririm. Buradan öğrenebilirsiniz.

----------
Madde 11 - Duyurularda ve mesajlarda başka bir forum board katılımcısını yada üçüncü şahısları, kurum ve kuruluşları suçlayıcı veya küçük düşürücü nitelikte ve/veya hakaret unsuru taşıyan veya kişilik haklarına saldırı niteliği taşıyan metin, yorum, kelime veya tabirler kullanılamaz. Bunun yapılması halinde kullanıcı önce ihtar edilir, devamı halinde üyeliği iptal edilir.

EEE? SEN ANLAŞILAN AADEM DENEN ADAMIN NE YAZDIGINI OKUMAMIŞSIN. BANA SAÇMA SAPAN SORULAR SORMAKLA YA DA YAZDIKLARIMLA İLGİSİZ KURALLAR HATIRLATMAKLA GEÇİRDİĞİN VAKTİ YAZILANLARI ANLAMAYA AYIRMALISIN. ALENEN EDEPSİZLİK YAPIYOR ADAM YAZDIKLARIYLA. OYSA SEN BUNU DÜZELTMEKTENSE, DAHA ÖNCE YAZDIKLARIMA HAKVERMENİN ÜZÜNTÜSÜNDEN OLSA GEREK BANA CEVAP YAZIYORSUN. ALLAHTAN TARZINI DA BOZMUYORSUN DA BEN DE SANA KİBAR DAVRANMAYA DEVAM EDEBİLİYORUM

HERKUL EFENDİ BANA NE SENİN HANGİ KURUMA YARDIM YAPTIĞINDAN. NE ALAKASI VAR, BANA İNAT MI YAPIYORSUN YANİ YARDIMI. YAZILANLARI TAKİP YA DA İDRAK EDEMİYORSAN NEDEN CEVAP YAZIYORSUN.İŞTE BUNLARDAN ÖTÜRÜ ASABİYİM
1-SENİN GİBİ ALAKASIZ YERDEN LAFA Bİ CÜRETLE DALANLAR
2-YAZIŞMANIN SEVİYESİNİ KORUYAMADAN VE BAŞKA FİKİRLERE TAHAMMUL EDEMEDEN YAZAN ADEM GİBİ ADAMLAR
3-YAPMASI GEREKENLERİ YAPMAKTANSA ÖÖÖÖYLE ORTALIKDA DOLAŞIP, HAKSIZLIGINA KİMSEYİ İKNA EDEMEDİĞİ ÜYELERE HAKSIZ GİBİ CEVAP YAZAN SİTE YÖNETİCİLERİNDEN
4- GÖZÜNÜN ÖNÜNDE YANLIŞI GÖRÜP DE BİR GERGİNLİK OLMASINI İSTEDİĞİ İÇİN GÖZ YUMAN FORUM OKURLARINDAN
Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cmt Ağu 13, 2011 6:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ygr demiş ki:
TA6B demiş ki:
ygr demiş ki:
aadem34, senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? senin gibi yazan birini ilk kez görüyorum bu sitede! yazdıkların senin ne çapta biri olduğunu gösteriyor. bence artık buralarda yazma, gezinme, bizim yazdıklarımızı okuma, yani DEFOL!!!

ygr, forum kurallarını bilmiyorsanız okumanızı öneririm. Buradan öğrenebilirsiniz.

----------
Madde 11 - Duyurularda ve mesajlarda başka bir forum board katılımcısını yada üçüncü şahısları, kurum ve kuruluşları suçlayıcı veya küçük düşürücü nitelikte ve/veya hakaret unsuru taşıyan veya kişilik haklarına saldırı niteliği taşıyan metin, yorum, kelime veya tabirler kullanılamaz. Bunun yapılması halinde kullanıcı önce ihtar edilir, devamı halinde üyeliği iptal edilir.

EEE? SEN ANLAŞILAN AADEM DENEN ADAMIN NE YAZDIGINI OKUMAMIŞSIN. BANA SAÇMA SAPAN SORULAR SORMAKLA YA DA YAZDIKLARIMLA İLGİSİZ KURALLAR HATIRLATMAKLA GEÇİRDİĞİN VAKTİ YAZILANLARI ANLAMAYA AYIRMALISIN. ALENEN EDEPSİZLİK YAPIYOR ADAM YAZDIKLARIYLA. OYSA SEN BUNU DÜZELTMEKTENSE, DAHA ÖNCE YAZDIKLARIMA HAKVERMENİN ÜZÜNTÜSÜNDEN OLSA GEREK BANA CEVAP YAZIYORSUN. ALLAHTAN TARZINI DA BOZMUYORSUN DA BEN DE SANA KİBAR DAVRANMAYA DEVAM EDEBİLİYORUM

HERKUL EFENDİ BANA NE SENİN HANGİ KURUMA YARDIM YAPTIĞINDAN. NE ALAKASI VAR, BANA İNAT MI YAPIYORSUN YANİ YARDIMI. YAZILANLARI TAKİP YA DA İDRAK EDEMİYORSAN NEDEN CEVAP YAZIYORSUN.İŞTE BUNLARDAN ÖTÜRÜ ASABİYİM
1-SENİN GİBİ ALAKASIZ YERDEN LAFA Bİ CÜRETLE DALANLAR
2-YAZIŞMANIN SEVİYESİNİ KORUYAMADAN VE BAŞKA FİKİRLERE TAHAMMUL EDEMEDEN YAZAN ADEM GİBİ ADAMLAR
3-YAPMASI GEREKENLERİ YAPMAKTANSA ÖÖÖÖYLE ORTALIKDA DOLAŞIP, HAKSIZLIGINA KİMSEYİ İKNA EDEMEDİĞİ ÜYELERE HAKSIZ GİBİ CEVAP YAZAN SİTE YÖNETİCİLERİNDEN
4- GÖZÜNÜN ÖNÜNDE YANLIŞI GÖRÜP DE BİR GERGİNLİK OLMASINI İSTEDİĞİ İÇİN GÖZ YUMAN FORUM OKURLARINDAN

ygr, bu sitede senin gibi seviyesiz ve terbiyesiz insanlara yer yok!
Bundan sonra da olmayacak.
Kendine bir site aç ve insanlara dilediğin gibi hakaret et, aşağıla.
Ama burada bunu asla yapamayacaksın.
Arkadaşlarıma da gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkür ederim.
Sana kibarca; yolun açık olsun diyorum. Üyeliğin iptal edildi ve tüm mesajların veritabanından silindi.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
4. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar