Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Ramzey QM 200 GY almadan kime göstereyim

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Ramzey QM 200 GY almadan kime göstereyim
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
amac
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Tem 07, 2011 8:21 pm    Mesaj konusu: Ramzey QM 200 GY almadan kime göstereyim Alıntıyla Cevap Ver

Ramzey QM 200 GY Bu motoru almak istiyorum. 2007 model. Başlangıç motorum olacak. Almadan servise götürüp göstereyim diyorum. Netten baktım 13 servis çıkıyor bunlardan herhangibirinemi götüreyim yada tavsiye edeceğiniz başka servis varmı arkadaşlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
DusenAdam
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Tem 08, 2011 10:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben Ramzey QM200-GY kullanıcısı olarak yakın çevremdeki servislerden bir hayır görmedim. Güvendiğiniz bir ustaya gösterin. İşinin ehli her usta, motorun bir sorunu olup olmadığını söyleyecektir. Zaten basit yapıda motorlardır. Başlangıç motoru olarak da iyidir.
Başa dön
amac
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Tem 08, 2011 11:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sıze bır soru daha sorayım ramzeyle otobana cıkılmaz seklınde yorumlar okudum arazı ıcın oldugundan. sız kullanıyorsanız mutlaka tecrube edınmıssınızdır. ve sızın önerecegınız motorcu varmı
Başa dön
elrohir-emre
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Tem 09, 2011 9:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam amac,
2008 den beri bende bir skygo 200gy kullanıcısıyım(25000km yide devirdim) ve ilk motorum 250mct den sonra severek kullandığım en rahat ettiğim motorum, çünkü hem toprakta hemde asfaltta rahatlıkla kullanılaabiliyor. asfalttaki sorunu dişli tekerden dolayı normal asfalt tipi lastiğe göre kavrama olayının az olması. ama bu çok büyük bir sıkıntı yaratmayacaktır, sıkıntıyı yağış olduğu zaman hissedersin çünkü yağışlı zamanda ani gaz açmalar ve virajlarda fazla yatmalar yaparsan kendini yerde bulabilirsin. ama zamanla kullanarak neyi nerde nekadar yapacağını öğreneceksin, şahsen ben donuma kadar ıslandığm yağmurda çok kullandım motorumu yerine göre 110km hızada çıktım yerine göre virajda yatırdımda ama dediğim gibi ne kadar hıza çıkacaksın nekadar yatıracaksın bunları biraz düşerek tecrübe ediceksin Smile
şöyle yapılmaz, böyle edilmez, şöyle sağlam değil vs. gibi rivayetlerede aldanma kendin kullan ve gör, 25bini geçtim ve hala motor kısmına anahtar değmedi.

Uploaded with ImageShack.us
SKYGO cross200 satıldı
MONDİAL chopper250 satıldı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
safako
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Tem 09, 2011 11:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bencede başlangıç motoru olarak alıp, çok rahat edeceğin bir motordur. Bende 2008 de aldım çok fazla kullanma fırsatım olmadığından öylece duruyor. Yaklaşık 3.000 km kadar kullandım. Yeri geldi arazide, yeri geldi asvaltta kullandım ve hiç sıkıntı yaşamadım. elrohir-emre arkadaşın dediği gibi motorunu tanır ne zaman, nerede, ne yapman gerektiğini bilirsen hiç bir sıkıntı yaşamadan rahatça binersin. Şimdiden alacağın motorun hayırlı olsun. Kazasız, belasız keyifle kullanmanı dilerim.
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar