Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Caberg Kask İçin Yardım

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Caberg Kask İçin Yardım
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ataonen
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş May 19, 2011 3:12 pm    Mesaj konusu: Caberg Kask İçin Yardım Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar merhabalar kask almak istiyorum ve alıcağım kask'ın çene açılır olmasını istiyorum. Güvenlik de aynı derecede önemli olduğundan Ece 22-05 onayının olduğu gibi ayrıca Sharp'tan da güvenlik testlerine bakıyorum.

Bütcem doğrultusunda ve Sharptan 5 yıldız almış olmasını da göz önünde bulundurarak Nitro Aikido modelinin gerçekten fazlasıyla mantıklı olduğunu düşünüyor ama çene açılır olmaması düşündürüyordu.

Çene açılır model olarak ve Nitro ile Sharp'tan aynı değerleri almış Caberg'in Trip ve Konda modellerini düşünmeye başladım. Bu iki kask Sharp'ta BMW System5 ile de aynı değerleri almış kasklar.

Fakat sorunum ise Caberg'in satışı sanırım Türkiyede zayıf. Nitro'yu son bi değişiklik olmadıysa Motomax'ten 200tl ye alıyorum.

Caberg'leri uygun fiyata nereden nasıl bulabiliceğim konusunda sizden yardım bekliyorum. Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
makin
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş May 19, 2011 9:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

CABERG RHYNO GRAFİK modelini Samura Motor'dan motosiklet fuarında eşim için pazarlıkla 200 tl ye satın almıştım. Grafik renkli olanı İnternet sitesinde 140euro, düz renkli modelleri ise 120euro yazıyo fakat benim gibi pazarlıkla daha ucuza satın alabilirsin. trip,konda ve rhyno bildiğim kadarıyla aynı model ve aralarında fark yok. Kask için birşey söyleyemiyecem, eşime aldığım için motosiklet üzerinde denemedim fakat kafama taktığımda denediğim bir çok kasktan daha rahat hissi verdi. Bence fiyatına ve test sanuçlarına göre son derece iyibir kask.
aşağıdaki linkten samura motorun sitesine bakabilirsin.
http://www.samuramotor.com/
emrello
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum May 20, 2011 9:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

makin'in bahsettiği kaskı alırken ben de oradaydım. Gerçekten güzel bir kask.

Benzer fiyatlardaki Lazer Granville GL'yi de incelemeni öneririm. İki yıldır kullanıyorum, çok memnunum. Pinlock'u da var üstelik.
cyclespirit
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum May 20, 2011 2:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir seneden fazladır Konda kullanıyorum. Fiyat konusunda yardımcı olamayacağım, yurtdışından almıştım. Bence çok şık, pratik ve rahat, açması kapaması kolay, güneş vizörü olması da büyük kolaylık. Yegane kaskım olduğu için karşılaştırma yapamıyorum, ama bence olumsuz tarafları yüksek hızlarda epey rüzgar gürültüsü alması ve vizörlerin yağışlı ve serin havalarda çok buğu yapması.
Başa dön
ataonen
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum May 20, 2011 8:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar çok teşekkürler, sanırım ve malesef Türkiyede pek bulunmayan yada çok bilinmeyen bir kask-model sordum sanırım. Smile Kaptan arkadaşlara sorucaz artık yurt dışından getirmeleri için... Smile
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar