Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Resimlerle 17 nisan 2005 Delmece yaylası ve İznik gölü gezis

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Resimlerle 17 nisan 2005 Delmece yaylası ve İznik gölü gezis
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Nis 18, 2005 7:41 pm    Mesaj konusu: Resimlerle 17 nisan 2005 Delmece yaylası ve İznik gölü gezis Alıntıyla Cevap Ver

ARTIK BU TOPİKTEN SONRA ÜYELİĞİMİN İPTALİNE KESİN GÖZÜYLE BAKIYORUM Razz Razz
Resimlerle 17 nisan 2005 Delmece yaylası ve İznik gölü gezisi

Evet bir haftayı daha gezip sohbet ederek geçirdik
Valla hikaye uzun nasıl anlatıcam meçhul ama kısaca şöyle
Cumartesi öğlen sıraların da sevgili dostum tolga ,kendisinin vakti olmadığı için ,
benden ona lineosportun gorateks tozluklarından almamı istedi ,bu arada kemal de msn de ne var ne yok muhabbeti yaparken ,tolgaya tozluk almak için kızıltoprağa gideceğimi ,söyleyip beraber gitmeyi teklif ettim .
oradan da sevgili Mehmet ağabeyimizin yanına gideriz dedim ,tolgaya tozlukları aldık ama kemal benin yeni aldığım bagaj filelerine merak salınca bostancıda Mehmet ağabeyin yanın da buluşmak üzere sözleştik ,kemal cevizliye file almak üzere devam etti
Mehmet abim sağolsun her zamanki gibi ooooooooo yusufum hoş geldin kardeşim benim nidasıyla karşıladı ve çay ikram etti ,daha çayı içmeden baktım kemal gelmiş ,birde benim çayı gıdıklıyor elaman .
Sohbet ederken Mehmet abiye ve kemale 15 gündür ön arka zincir dişlisini çantamda gezdirdiğimi ve bir türlü değiştiremediğimi söyleyince ,Mehmet abi ,eeeee işimiz yok nasıla değiştir işte burada diyince işe giriştik

Bu arada bendeki 14 anahtar somunlara zayıf gelince kemalle bostancıya anahtar almaya gittik ,bu arada Mehmet abiye uzun zamandır almak istediği 2 tane lastik sökme levyesinide aldık .
Neyse iş bitti ve akşam oldu ,3 motor Ortaköy raiders kafe ye devam ettik , bizi Mehmet ağabeyimizin eşi yengemiz deniz ,kuzey ve semuteyo kemal karşıladı ,bu arada tekilay ümiti aramadığımızı fark ettik, kemal telefon açıp haber verdi oda motoruna yeni teybini bağlıyormuş ,işi bitince oda bize katıldı ,bu arada kemal son bir gazla tolgayı yoldan çıkarınca yakın bir dostunda misafirlikte olan tolga eşi nilay ve sevgili kardeşimiz hande, kemalin ortaköyden çıkıp onları maltepeye almaya gidip gelmesiyle kare asımız kısmen de olsa tamamlanmıştı
Yenildi içildi ve yarın için delmece yaylasına gidilmeye karar verildi
Mekan saat gece birde kapandığı için bu tatlı sohbeti bırakıp eve gitmek için motorların yanına geldiğimizde ,kötü bir sürpriz bizi bekliyordu ? evet ümitin motor u çalışmıyordu ve çalışmaya da niyeti yoktu açıkcası ! ama bizim bunu kabul etmemiz ,türlü denemelerden sonra yaklaşık iki saat onbeş dakika sürdü
Ortaköyden birkaç foto

Motorun çalışmayacağına karar verince ümit çekici çağırdı ve biz yanından ayrılacakken , tolga olum saat kaç saat kaç oldu buradan basıp delmeceye gidelim demeye başlamışken ,kemalde bu fikri destekleyince ? adamlar gecenin 03 30 unda gelmeceye gitmek üzere bizimle vedalaştılar .
İşin komik yanı sözde delmeceye gidecek olan bendim ama elemanlar benden hızlı çıktı ve delmeceye doğru yola çıktılar
Resimler bende ama hikayenin bundan sonran ki kısmını onlardan dinlemek lazım ben resimleri fazla yorum yapmadan ekliyorum
Ooooo olum daha Dakka bir gol bir adamlar yolda başlamış uyumaya

Ve yalovada doyum lokantası bu arada sabah edilmiş hani

Kardeş tinercimisiniz motorcumu bilsek hani

Tabi bu arada elamanlarımız dere tepe gitmiş fakat delmece yaylasının çok zor olan kısımlarında resim değil vidyo çekim yapmışlar
Gelince onlarıda koyarız umarım
Fakat helal olsun diyorum tabi birde yaşanan ciddi bir macera var ortada ne resimle nede anlatmakla olcak iş değil YAŞAMAK LAZIM DERİM

ABİ MUHABETE BAK BE dağın başında salıncak malıncak oh ne ala

Sırıtmalan pis pis Allahın dört gözü

Sanırım artık gemlik semalarındalar elmanlar

Gemliğe doğru denizi göreceksin ! sakın ha şaşırmayasın demiş … Büyük üstad Orhan veli

İşte gemlik diyor kemalle hande birazda haklı bir gururla

Kanuniden bozma enduru

Ondan sonra bu motorlar dökülüyor diye ağlamazmısınız birde

İşte bu sıralar da telefonla tolgayı arayıp toçular eski hisar arabalı vapurunda olduğumu söyleyip İznik gölü kenarında yemek yemeği teklif ediyorum
Atlıyor kankam benim olaya ve onlar iznikten bizde vapurdan yola çıkıp iznikte buluşmak üzere sözleşiyoruz

Ve bizde vapura binmişiz bile yaseminle

Vapurdan inip Yalova istikametine dönünce bir km kadar ilerde şel benzin istasyonun da depoyu fulleyip wc ye girip yalovaya 20 km devam ediyoruz

Burada ki benzinlik özellikle wc konusunda titiz olanlar için tatmin edici kadar temizdir zaten daha temiz wc de bilmem memlekette

Yalovadan bursa istikametine dönüp 20 km kadar gittikten sonra bursa Orhangazi ye girince ikinci ışıklardan sola İznik Adapazarı istikametine döneceksiniz İznik 52 km Adapazarı 120 km
Birinci ışıklar

Ve ikinci ışıklara gelene kadar birkaç kare mesafe yaklaşık 600 metre

İkici ışıklar ve yolun devamı

Birde yolda böyle bir manzara göreceksiniz su sıcaktır AMA İÇMEMENİZİ TAVSİYE EDERİM

YALAKDERE Karamürsel yol ayrımı bu yolu kullanıp karamürselden Yalova istikametine dönüp vapura gidebilirisiniz Kİ DÖNERKEN biz öyle yaptık

Artık izniğe geldik sol tarafımızda İznik gölü
Bu arada bilmeyenler için söyliyim İznik Osmanlının eski başkentlerindendir ve günlük kültür turları düzenlenen bir beldedir

Ve dostlarla buluşup sıkı bir yemek yiyoruz göl kenarında
Bu arada iznikte bolda motor vardır ve yunuslar mz 301 kullanır

Bu üçlü için söyleyecek söz bulamıyorum enfes valla

Ve yemeği yedikten sonra biraz uyumak için uygun bir ağaç altı bulmak için tolgayla keşfe çıkıyoruz
İşte yatak odası

Ve yağmur geliyordu KOKUSUNU ALDIM işaret verdi , seslendi bende duydum alel acele toplanıp yola düştük
Ve yoldan son bir kaç kare

Ve son resim

Bu arada gelmek isteyen arkadaşlar için 2 hafta sonra muhtemelen bir kefken yapacağız şimdiden bilginiz olsun tolga ve kemal beyler ………..
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Nis 18, 2005 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

trakonya, eline koluna sağlık hocam keyifli bir gezi yapmışsınız.
Yediklerinizde gözümüz yok gördüklerimiz yetti zaten Twisted Evil
İznik ve civarını hiç görmedim hep merak ederim
İnşallah bu yaz gelirim o taraflara birlikte gezeriz Wink
Sevgilerimle
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
okuryazar
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Nis 18, 2005 10:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Trakonya,
Güzel bir gezinti olmuş.Devamı da var herhalde.Paylaştığın için teşekkürler. Sevgiler.
Şinasi Gönenç
BMW R 1200 GS
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ssaygl
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Nis 18, 2005 10:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

trakonya, offf offf arkadaşlarım herşey çok güzel geçmiş,gezi güzel grup o biçim,gecenin karanlığı daha bir güzel.ellerinize emeğinize sağlık Smile
artık bu kalp dayanmaz bunlara....yeterrrrrrrrr Crying or Very sad
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Nis 18, 2005 11:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TA6B,
Alıntı:

trakonya, eline koluna sağlık hocam keyifli bir gezi yapmışsınız.
Yediklerinizde gözümüz yok gördüklerimiz yetti zaten
İznik ve civarını hiç görmedim hep merak ederim
İnşallah bu yaz gelirim o taraflara birlikte gezeriz
Sevgilerimle

abi inşallah diyorum çok mutlu oluruz
TA6B, abi bu arada zırt pırt topik falan açıyoruz malum site belli bir kalitede enduru sitesi umarım çizmeyi aşmıyoruzdur Wink Rolling Eyes
Alıntı:

Sevgili Trakonya,
Güzel bir gezinti olmuş.Devamı da var herhalde.Paylaştığın için teşekkürler. Sevgiler.

okuryazar, abi devamı var ama kısmen çok büyük farklılıklar olmadığı için koymadım AMA İŞİN AÇIKCASI bu çıtır bir pazar turuydu
asıl gezimiz iki hafta sonra Mr. Green 800 km cik Wink
ssaygl,
Alıntı:

trakonya, offf offf arkadaşlarım herşey çok güzel geçmiş,gezi güzel grup o biçim,gecenin karanlığı daha bir güzel.ellerinize emeğinize sağlık
artık bu kalp dayanmaz bunlara....yeterrrrrrrrr

beğenmene sevindim ama valla bu yaz ful gezeceğiz Mr. Green Mr. Green haberin olsun gökşin abi yeter demedikten sonrada resimler hep burda
ama bir gün bilgisayarını açınca samsunu görrüsen resimlerde sakın ha şaşırmayasın Wink
istanbuldan tüm samsuna sevgi selamlar Wink
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
1. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar