Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - resimlerle 9-10 nisan karadeniz gezisi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

resimlerle 9-10 nisan karadeniz gezisi
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Nis 11, 2005 8:12 pm    Mesaj konusu: resimlerle 9-10 nisan karadeniz gezisi Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar sevgili abiler ve ayla hanım Question md yayınladığım bu topiği ayne buraya da yansıtıyorum Embarassed
RESİMLER AŞŞAĞIDA AMA BUNLARI RESİMLERDEN ÖNCE OKURSANIZ KISMEN ANLAŞILIR OLUR

:md: :md: :md: BU BİR GEZİ DEĞİLDİR Question BEN GİDİYORUM GÖZÜNE KESTİREN GELSİN DURUMU Very Happy Very Happy
açıkcası topiği açmamın tek nedeni bir yerlere gittikten sonra katılmayan arkadaşların bilseydik bizde gelmek isterdik diyen sitemleri dir Sad
09 NİSAN CUMARTESİ SABAHI SAAT 10.00 da ALTUNİZADE OPETTE TOPLANMA
ALTUNİZADE OPETTEN HAREKET SAAT 10 30 DA
kabaca güzargah şöyledir şile yolu üzerinden
altunizade teke köy 80 km 30 dk çay molası metinin yerinde

20 km kadar daha devam edip ağva kandıra sapağından sağa döndükten ağva deresininde üzerinden geçtikten sonra soldan yukarı çıkan yoldan pınarlı köyüne 10 km ve üzerindeki büyük bir su projesinin boru hattı döşeme çalışmaları olan bu yüzden sürekli anahattı üzerinde oynanan pınarlı köyü bağırganlı arasında 10 km lik sonderece ağır bir yoldan bazen 20 km ye kadar düşen bir hız la seyretmek gerekiyor yolda bazen 20 cm lik toz yada ona benzer bir tabaka oluşuyor ve tamamen bozuk olan bir yol EN SON BU YOLDAN 5 AY KADAR ÖNCE GİTTİM Smile
çok abartılmazssa çok da zor bir yol değil hatta eğlenceli yanlarıda var
ama genelde zor yol neyse teke köyden 40 km sonra bağırganlıya gelince 1 saat serbest mola ve kandıraya yaklaşık 45 km lik bazen sahilden bazen orman içinden keyifli bir yol kandıra merkezde depoları fulleyip kefken merkeze 20 km kefkende 2 saat yemek ve genel bir mola verdikten sonra (GECEDE KEFKENDE KALINACAK )kefken etrafında ki sahil köylerde 150 km kadar gezip 6 yada 7 köye anca gidilebilir zamandan Smile ve babalıda köy kahvesinde uzun bir kumsalın kenarında çay içip kumsalda yürüme durumları ve gece kalacağımız otele dönüş
otel daha önce bir kaç kere kaldığım GÖDEKOĞLU OTEL kefken en merkezi yerinde temiz ama basit bir otel geçen yıl otel fiyatı iki tane tek kişilik yatak bir oda da bir tane çift kişilik yatak ayrı bir oda da olmak üzere toplam 2 oda 4 kişilk yatak kapasitesi 40 ytl bu yılda fiyatta bir değişiklik olacağını sanmam
YOLUN BURYA KADAR OLAN KISMI KESİNLİK LE DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEYECEKTİR
CUMARTESİ GÜNDÜZ İŞLERİNDEN DOLAYI BİZE KATILAMAYACAK OLAN ARKADAŞLAR AKŞAM 165 KM LİK BİR YOLCULUK SONUNDA İSTANBUL ÇAMLICA GİŞELERDEN PARALI OTOYOLA GİRİP
izmit kandıra sapağından çıkınca ışıklaradan sağa dönüp 60 km otoyol kadar temiz bir yoldan kandıra merkeze gelebilirler
muhtemelen bu şekilde bize katılacak olan
]
arkadaşlarla da gelebilirler
gelenleri kandırada karşılayacağım eğer ihtiyaçları olursa tabi yolu bilmedikleri için yada karanlık vesaiire durumlar için
sabah 07 30 kalkıp 09 00 gibi yola çıkıp yolun bu kısmı değişiklik göstebilir kişilere ve şartlara göre o yüzden çok net yol bilgisi vermiyorum ama kabaca faramarz abinin 10 nisan çınarcık gezisine saat 13.00 gibi çınarcıkta katılmayı düşünüyorum http://www.motorturk.net/motogezi/2005/cinarcik/10042005.html
arada kalan 4 saattede 200 ila 300 km arasında bir güzergaha kefkende karar vereceğim
KİMLER GELEBİLİR Confused:yolu gözüne kestirebilen herkez Very Happy Very Happy Very Happy
KİMLER NASIL GELEMEZ Question Sad asık bir suratla dolaşan herşeyden şikayet eden herşeye mızmızlık yapan kimse gelemez Sad gelmesinde
çantasında hiç takım bulundarmadağı yetmezmiş gibi iç lastikli motora binen ve yanında yedek iç lastiği yada lastiği patladığı zaman çaresiz kalma ihtimali olan kimse gelemez AMA EĞER İÇ LASTİĞİ VARSA ben şahsen en fazla 20 dk da lastiği yeni iç lastikle değiştirmesi için yardım ederim
motoru çok kıymetli olan arkadaşlar gelmesin derim zira yol bozuk sonra geldiğine kahrolmasın
BU İÇ LASTİK İŞİ CİDDİ BİR KONU HERKEZİN YEDEK LASTİĞİNİ KONTROL EDERİM ŞİMDİDEN SÖYLİYİM dağ başında lastikçi olmaz
neyse bu kadar sanırım ama merak ettiği bir şey olan olursa bu topiktede sorabilir 0544 583 57 45 den de bana ulaşabilir yada delimengi@hotmail.com
GEZİ PERŞEMBE AKŞAMI KESİNLEŞİR Evil or Very Mad HAVA DURUMUNA GÖRE TABİ Surprised BU FORMDA TEKRAR SON BİLGİYİ VERECEĞİM BİLGİNİZ OLSUN

VE ARDINDAN PERŞEMBE GÜNÜ DE ŞUNLARI İLAVE ETMİŞTİM
delimengi,
Alıntı:

GEZİ PERŞEMBE AKŞAMI KESİNLEŞİR HAVA DURUMUNA GÖRE TABİ BU FORMDA TEKRAR SON BİLGİYİ VERECEĞİM BİLGİNİZ OLSUN

evet cumartesi sabahı saat 10.00 da altunizade opetteyiz saat 10.30 da benzin ve lastik havası vesaire kontrolü yapıldıktan sonra yola çıkmış olacağız
YANINIZA ALIN
havlu ,terlik ,bir tane kişisel bardak su ısıtıcısı(ne alırsan birmilyon tarzında basit birşey) hazır kafve ve lipton çay Very Happy biraz şeker illada saç kurutma makinesi ,sabun, gerekli anahtar takımları ,iç lastik ,kağıt havlu , Evil or Very Mad ameliyat eldiveni ,fotoğraf makinesi ve yedek pil ,gittiğimiz bölgede aysel aria telefon hatları çekmez bilginiz olsun Exclamation zincir yağı , yedek pantolon vesaire aklınıza gelen ne ihtiyaç malzemesi varsa artık alın Wink
AMA BAKIP İZLEYİP OKUMA Sad ZAHMETİNE GİRMEYEN ARKADAŞALR OLMUŞTU

neyse yol ile ilgili dedayları vermiştim anlşaşıldığı üzere
o yüzden resimleri yorumsuz veriyorum bazı arkadaşaların ısrarlarına dayanamayarak
yalnız 300 tane resmin 90 yada 100 tanesini iki bölümde vereceğim
İŞTE BİRİNCİ BÖLÜM Surprised Surprised Surprised

[IMG]http://img167.echo.cx/img167/7876/10219544lr.jpg[
[URL=http://www.imageshack.us]

/IMG][/URL]

İkinci bölümde ne var işte 5 tane ipucu

Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
AYLA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 12, 2005 8:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

YUSUFFFFFFF....
birincisi BENİM NİYE GİDECEĞİNDEN HABRİM YOKKKKK..
ikincisi : NİYE BENİ ALMADAN GİTTİNNNN
"eeee biraz naz yapayım yani.. hadi gidelim türünden gezi ama olsun Ben yinede naz yapacağım..."

Yine süper gezi yapmışsın. Maalesef bu sefer çok istesemde gelemezdim (malum boynum).. (k_crying)
Anlatımın herzamanki gibi harika.. (arkadaşın kalemi çok kuvvetlidir.)
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 12, 2005 9:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

AYLA,
Alıntı:

YUSUFFFFFFF....
birincisi BENİM NİYE GİDECEĞİNDEN HABRİM YOKKKKK..

kızım seni keserim varya kimseye söylemeden senin vardı zaten haberin Idea hafta içi o kadar anlattım sana msn de kefkendi babalıydı diye yara dedim o kadar valla msn de ileti geçmişim kayıtlı şimdi buraya kopyalamayayım istersen Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Alıntı:

ikincisi : NİYE BENİ ALMADAN GİTTİNNNN
"eeee biraz naz yapayım yani.. hadi gidelim türünden gezi ama olsun Ben yinede naz yapacağım..."

3 hafta sonra gideceğim bursa bolu üzerinden gene kefkene cumartesi sabah çok erkenden yola çıkıp gene bir gece konaklayacağım derim kefkende sende bana 3 hafta sonra niye haberim yok dersin hatırlarsan 2 hafta önce tolgayla yalova iznik yaptığımız topikte SÖYLEMİŞTİM AMA derdin çok heralde hatırlamıyorsun çadır falan demiştin bana
Alıntı:

Yine süper gezi yapmışsın. Maalesef bu sefer çok istesemde gelemezdim (malum boynum)..

kızım çivi çiviyi söker Question çarşamba bir rüzgar almışım gövdeme valla her yerim ağrıyordu ama inan yolda geçti gezerken insan unutuyor sanırım Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ha birde şu var Question gece saat bir falandı bir çay alıp otelin önüne indim meydan bomboş ,öyleki köpek havlayacak, vazgeçiyor rüzgar öyle bir şarkı fısıldıyorki,köpek havlamaya utanıyor ,başka da bir şey demiyorum anla artık
ssaygl
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Nis 12, 2005 7:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

trakonya, Herzamanki gibi resimler açılmadı.anlatımından güzel bir gezi olmuş.neyseki gittiğiniz heryeri görmüştüm.sadece altımda motor yoktu.
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 12, 2005 9:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ssaygl, SANIIRIM RESİMLER FAZLA GELİYOR aslında bir topik daha var ama onda da 80 tane resim var en iiysi hiç koymamak sanırım Sad Sad Sad
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar