Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KLE500 den sonra...?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KLE500 den sonra...?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
iceboyTR
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 04, 2010 9:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

lordlothar demiş ki:
iceboyTR,
Patronum 2010 VStrom aldı, binada bir de 2007 model var. Gerçekten cici görünüyorlar.

Rüzgar için arkadaşlar tur camı önermişler. İlk baktığım şey olmuştu. 2004 model KLE500 için budur diyeceğim bir marka model göremedim. Almanya'da bir yer buldum. Ama cesaret edemedim. Sanayide yaptır diyenler oldu, ona da güvenedim açıkçası...

KLE'ye istediğin tur camını tak tam verim alamazsın. Çünkü dizayn olarak küçük bir kafa tasarımı var. Yeni Tenere 660 gibi. Dolayısıyla seni tatmin eder mi bilemem. Ama dediğim motosikletlere tur camı taktın mı yelken gibi oluyor ön taraf. Bütçe olarak DL 650'lere çıkamam diyorsan, Transalp bakabilirsin, onuda es geçersen KLE için tur camı dene bakalım işini görecek mi?
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
BlackRose
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 04, 2010 6:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kle için tour camı yapabilirler illa bir marka model alıp para bayılmana gerek yok.

ama iceboy un dediğide bir açıdan doğru kafa grenajı geniş değil KLE nin. ben tourcamıyla kullanmadım. Kullananlar var tourcamını onlar söylesinler.

KLE500 ü severiz Smile
Başa dön
esinti
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Eyl 16, 2011 11:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arkadaşlar. Foprum tarihi eski ama ben KLE 500 de yeniyim. Yaklaşık bir yıldır 2004 KLE500 kullanıcısıyım. Başka sitelerde bu motorun yakıtı konusunda çok abartılı rakamlar (100kmde 8 litre gibi) gördüm. Ben yaklaşık 500 km'lik Çanakkale-Çan gezimizin bitiminde hesapladığmda 3.9 litre gibi bir rakam çıktı karşıma.En son hesaplamam şehir içi ve uzun yol karışık 290 km-12.6 litre, yani 4.35 litre. Yukarıda yazılanlara göre rekor bende...
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5
5. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar