Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - dl 1000 mi xl 1000 mi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

dl 1000 mi xl 1000 mi
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

sizce hangisi?
Honda Varadero 1000
73%
 73%  [ 19 ]
Suzuki V Storm 1000
26%
 26%  [ 7 ]
Toplam Oylar : 26

Yazar Mesaj
zaferoz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Arl 28, 2009 2:14 pm    Mesaj konusu: dl 1000 mi xl 1000 mi Alıntıyla Cevap Ver

selam arkadaşlar şu an TA kullanıyorum ve aramız çok iyi bir sorunumuz yok Very Happy Lakin insan doğası gereği rahatın da batması sebebiyle yaza doğru artık nasipse 1000 lik bir makinaya geçmek istiyorum. Varadero kullandım ama şehir içi olduğu için pek birşey anlamadım uzun yolda test etmem lazım. V Storm u maalesef kullanmadım bilmiyorum ama duyumlarım spor ruhu olan bir makinaymış ki aradığım özellik işte bu yani araba gibi rahat ama onun sıkıcılığını hisettirmeyecek kadar tepkili uzun yolda gerektiğinde 100 den 160 a rahatça çıkabilen ama güvenlikten ödün vermeyen bir makina istiyorum. Çok mu şey istiyorum bilemiyorum ama yakışıklılık itibarıyle dl1000 çok hoşuma gidiyor. Görüş bildirirseniz sevinirim.
Sevgilerimle
Zafer

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Pts Arl 28, 2009 3:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

1100 GS Wink

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Tornado
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Arl 28, 2009 3:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Zaferoz , yakın bir zamana kadar bende 1000 lik tercihler arasında gidip geliyordum.Eğer test etme imkanın varsa Yeni kasa XL700 ü test ettikten sonra karar vermeni öneririm.İlk çıktığında hiç hoşuma gitmediği için aklımdan hiç geçirmediğim bu makineyi test ettikten sonra ortak isteklerimize büyük ölçüde cevap verebilecek bir makine olduğuna karar verip aldım ve çok memnunum.Bir çoğumuz satın alıp kullanarak fikir sahibi oluyoruz ama buda bizklere pahalıya patlıyor.Tavsiyem hangisi olursa olsun test edip yorumlara kulak vermendir.Şimdiden hayırlı olsun.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
zaferoz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Arl 28, 2009 3:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

__face__, bmw yi çok seviyorum ama araba olarak onunla ilgili sıkıntım izmirde tek servisinin bulunması ve fiyatının gereksiz pahalı oluşu tamam çok güzel motor ama sayısal çıkmadıktan sonra alamam yani Sad
Tornado, artçılı ve yüklü olarak sıkıntı yaratmayacak bir motor benim istediğim birde yakışıklılık ( benim gibi Very Happy ) teknolojisine birşey demiyorum da yeni TA lar hiç hoşuma gitmiyor tip olarak keşke gitseydi Sad
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Arl 28, 2009 3:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

__face__ demiş ki:
1100 GS Wink

Katılıyorum.

R1100/1150 GS ekonomi izin veriyorsa R1200 GS

1150 GS Kullanan bir arkadaşım sattıktan sonra XL 1000 aldı sonra dayanamadı motoru ve üzerine bir o kadar daha para verip R1200 aldı.
DL 1000 i ise kullananlar çok tavsiye etmiyor 1000 i satıp 650 alan çok kişi var..

Hem DL neden endüro diildir yazısını da okumanı tavsiye ediyoruz.... Smile

Çünkü endürolar güzeldir. DL de güzeldir ama endüro diildir. Smile))
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
1. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar