Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - MOTO GUZZİ MOTOSİKLETLERİ İLE İLGİLİ KISA NOTLAR...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

MOTO GUZZİ MOTOSİKLETLERİ İLE İLGİLİ KISA NOTLAR...
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Moto Guzzi Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
psile2
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Arl 22, 2009 8:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hocam bu motor ne kadar iyi de olsa Türkiye'de bu motora binmek yürek ve de para ister!!!!!

Ayrca tasarımı da endurodan daha çok Touringe benziyor!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Sal Arl 22, 2009 8:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

psile2, valla italatçısı iyi diyorlar.. ama hiç muattap olmadım.. Rolling Eyes

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
YYUCE
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Arl 29, 2009 3:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu da yedek parça için Almanya'dan bir site; Guzzi ile ilgili herşey.
http://www.stein-dinse.com/eliste/index.php?sid=4b4bg96891cgg&lg=de
Ben buraya üye bulmak için millete Guzzi aldırdım ne diyorsun sen face?
az sonra;

Moto Guzzi hakkında çok şey söylenebilir; ama yiğidi öldür hakkını ver demişler. Ben hayatımda bu kadar rahat ve emniyetli motor kullanmadım. İtalyan motorunu Alman kullanırsa elbette, doğru söylemez. Sadece bizim eski abilerimiz şöyle derdi. '' Ne makina yapmış gavur helal olsun! '' test eden Alman bunu bile söylememiş.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Sal Arl 29, 2009 4:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

YYUCE demiş ki:
Bu da yedek parça için Almanya'dan bir site; Guzzi ile ilgili herşey.
http://www.stein-dinse.com/eliste/index.php?sid=4b4bg96891cgg&lg=de
Ben buraya üye bulmak için millete Guzzi aldırdım ne diyorsun sen face?
az sonra;

Moto Guzzi hakkında çok şey söylenebilir; ama yiğidi öldür hakkını ver demişler. Ben hayatımda bu kadar rahat ve emniyetli motor kullanmadım. İtalyan motorunu Alman kullanırsa elbette, doğru söylemez. Sadece bizim eski abilerimiz şöyle derdi. '' Ne makina yapmış gavur helal olsun! '' test eden Alman bunu bile söylememiş.

abicim ben avrupalı motorları beğeniyorum.. Guzzi ise zaten benim gözümde efsaneler arasındaki makinelerden...
almak konusunda tereddüt etmeyeceğim motorlardandır Yusuf abcim..

saygılar...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
YYUCE
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Şub 12, 2010 11:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Türkiye'de hak ettiği yeri bulamamış diyebiliriz. Bazı kocakarılar arasında dolaşan bir söz vardır ya '' Allah çirkin bahtı versin '' derler. Bir de çok güzel bir kadın, huyuda iyidir mutlaka bir bakmışsın dingilin biriyle evlenmiş. Eee sana ne, onlar halinden memnun ama gönlümüzden geçen ego onları birbirine yakıştıramıyor üstelik bir de taraf olma, fikir beyan etme gibi yanlışlığa düşürüyor.
Mitolojiye göre Tanrı Zeus insanları hermafrodit yani çift cinsiyetli yaratmış, bu yüzden insanlar diğer yarılarını ararmış sürekli. Uyup uymama sorunu yani, ama bu arada toplum kuralları ihlal edilmiş olmuyor mu ? Boşanmalar, kuralsız ikili ilişkiler, sağlıksız toplum. İşin özü motor tercihi evlilik gibi bir şey, şahsen aldığım herşeyi benimseme gibi bir huyum vardır. Kırk yıllık motorculuk hayatımda 8 motor sahibi oldum hepsiyle uzun müddet yaşadım ama kolay kolay boşamadım.
Adam 40 yaşından sonra motorculuk serüvenine başlarken daha motoru alırken ikinci elde kaç para yapar diye başlıyor pazarlığa. Niyeti belli '' ikinci yarısını arıyor '' 5 yıılık tecrübesi var benden fazla motor değiştirmiş, 40 yıllık sürücüyüm ama ben onlar kadar değişik motor kullanmadım. Hangisi revaçta en çok reklam olan hangisi sürü pisikolojisi orada.
İşte Türkiye'de İtalyan motorlarının hali budur.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Moto Guzzi Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar