Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 2003 MODEL AFRİCA TWİN ARIYORUM.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

2003 MODEL AFRİCA TWİN ARIYORUM.
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kaya
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 04, 2009 11:38 pm    Mesaj konusu: 2003 MODEL AFRİCA TWİN ARIYORUM. Alıntıyla Cevap Ver

SELAM DOSTLAR
2003 MODEL AFRİCA TWİN ARIYORUM.BİLDİĞİNİZ GÖRDÜĞÜNÜZ YERDE TEMİZ BİR AT VAR MIDIR ? 2004-2008 KLR 650 DEN SONRA TA ALDIM.ÇOK GÜZEL MAKİNA ANCAK ŞU ÖMRÜ HAYATIMDA HİÇ AT YE BİNEMEYECEKMİYİM DİYE HAYIFLANIYORUM. Crying or Very sad TA YI SATMAK ÜZEREYİM EĞER AT BULURSAM. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cum Arl 04, 2009 11:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kaya, öncelikle hoş geldin dostum sitemize.. önce tanışma ve kutlama forumunda kendini tanıtsan ve kaynaşsak ne dersin hoş olmaz mı..

sonra nasıl gerekiyorsa yardımcı olmak zaten amacımız..

saygılar..

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
pelletizer
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cmt Arl 05, 2009 10:44 pm    Mesaj konusu: Re: 2003 MODEL AFRİCA TWİN ARIYORUM. Alıntıyla Cevap Ver

kaya demiş ki:
SELAM DOSTLAR
2003 MODEL AFRİCA TWİN ARIYORUM.BİLDİĞİNİZ GÖRDÜĞÜNÜZ YERDE TEMİZ BİR AT VAR MIDIR ? 2004-2008 KLR 650 DEN SONRA TA ALDIM.ÇOK GÜZEL MAKİNA ANCAK ŞU ÖMRÜ HAYATIMDA HİÇ AT YE BİNEMEYECEKMİYİM DİYE HAYIFLANIYORUM. Crying or Very sad TA YI SATMAK ÜZEREYİM EĞER AT BULURSAM. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...

A.twin sahibinden com da çok da;
T.alp in konforunu AT da bulamayacağınızı düşünüyorum,süspansiyonları çok serttir,artçı konforu TA ya göre yetersiz dir çünkü farklı kullanım amacına yönelik bir makinedir.Kullanımınız genellikle artçısız ve on-off road ise o başka.Öte yandan AT ın ikinci eli de gevşektir kolay kolay o paralara satılamadığı gibi.

Biraz TA ne binmeni ,bu arada uygun bir zaman da uygun kişi ile motorları çençleyip yol yapmanı sağlıklı kararınızı ona göre vermenizi öneriyorum,karar yine de sizindir arkadaşım.
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2009 9:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok haklısın.Ancak klr 650 den inmiş biri olarak TA bana çok ta enduro gibi gelmedi.Bu bir touring.klr 650 nin asfalt yoldaki vibrasyonu, arazide konfora dönüşüyordu. Gidon genişliği, sele darlığındaki motor hakimiyeti, selenin rahatsızlığı bile enduroydu yahu! Smile Rahat batması belki de bir endurocu hastalığı...Ancak bir africa twin i deneme fikri konusunda çok haklısınız.Tecrübenin önünde her zaman saygı ile eğilirim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
proxima
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2009 9:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

adnan bey cantalarinizi siz mi yaptirtmistiniz? baska bir baslikda telini vermistiniz diger arkadaslara. Bilgi alabilirmiyim ya da erisim numaralarini??

AT kullaniyorum.

Saygilar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar