Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - transalp yağ değişimi 6000 mi 12000 mi?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

transalp yağ değişimi 6000 mi 12000 mi?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
AkHeRoN
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Ekm 27, 2009 9:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok önemli bir konu bence. bilenler bildiklerini yazarlarsa bilmeyenler de bilenlerden bilgi almış olur Cool
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Sal Ekm 27, 2009 11:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ygr, ben kesinlikle acımıyorum yağa.. 5000km yi hiiç geçirmedim değişiminde ve 2 yağ değişiminde değil her seferinde filtre değiştirdim.. neyden kaçacağız ki 20-30 liralardan mı... ben MOBIL1 tam sentetik ve K&N yağ filtresi kullanıyorum 5 yağdır..

Allaha şükür hiç bir sorunumda yok..

saygılılar..

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Misafir
Misafir

MesajTarih: Sal Ekm 27, 2009 11:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hondadan gelecek cevabı paylaşırım tabii. ama orjinal kitabında yazana ragmen yagın kullanılmaz halde olacagından ben emin değilim, olanlar NEDEN emin olduklarını yazarsa biz de ögrenmiş olcaz.deneyip görenvar mı mesela
kaldı ki honda nın servisin daha evvel 400 tl masrafçıkardıgı motoru sadece 1 dakikada tamir eden ustaya çay parası bile veremediğimi baska bi topikde yazmıstım( bi güven bunalımı var yani yetkili servislere karsı )
benim elimde ne zaman ne yapılacagını gösteren bi tablo vardı(Manueldeki) ama artık o tablodaki bilgilerden emin değilim.hatta servisden de emin diilim.örneğin hava filtresi de 18 000 de bir değiştiği yazılmıs
becerebilirsem tablonun fotolarını çektim ekleyeceğim
Başa dön
Misafir
Misafir

MesajTarih: Sal Ekm 27, 2009 11:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

__face__ demiş ki:
ygr, ben kesinlikle acımıyorum yağa.. 5000km yi hiiç geçirmedim değişiminde ve 2 yağ değişiminde değil her seferinde filtre değiştirdim.. neyden kaçacağız ki 20-30 liralardan mı... ben MOBIL1 tam sentetik ve K&N yağ filtresi kullanıyorum 5 yağdır..

Allaha şükür hiç bir sorunumda yok..

saygılılar..

tabi olmasın,zaten erkenden yapmıssın.peki erken yapmasaydın yani zamanında yapsaydın olurmuydu
bir senede 6000 km ancak yapabiliyorum.yani bu masrafı yapmak zorundayım zaten
ama bu bilgi önemli bence, adam irana gidiyor,sesinden arızayı anlıyor,biz daha bakımdan emin diiliz: Very Happy
Başa dön
Misafir
Misafir

MesajTarih: Sal Ekm 27, 2009 12:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://img20.imageshack.us/img20/8549/s6000459.jpg
http://img21.imageshack.us/img21/997/s6000458c.jpg

En son Misafir tarafından Sal Ekm 27, 2009 12:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki
2. sayfa (Toplam 12 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar