Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KLE 500 - 15.000 bakımı ve Süleyman Memnun Moto

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KLE 500 - 15.000 bakımı ve Süleyman Memnun Moto
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
lordlothar
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 01, 2009 3:38 pm    Mesaj konusu: KLE 500 - 15.000 bakımı ve Süleyman Memnun Moto Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arkadaşlar.
KLE mi aldığımda 10.500 KM deydi, 11.000 KM de 10.000 bakımını yaptırmıştım. ve yanluış hatırlamıyorsam 150 TL gibi bir para vermiştim Kızıltoprak Z Moto'da. Şimdi 16.000 a geldim ve yine bakım zamanı geldi. Dibimde olan Kızıltoprak Z Moto taa Kartal'a taşındı. Ben de Kawa nın sayfasından Maslak Oto Sanayi deki Süleyman Memnun Moto'yu buldum. Aradım. 15.000 bakımım ne kadar diye sordum. 400-500 arası dediler.
Yani 15.000 bakımda yapılan işler bellidir, standart bir fiyatı vardır.

Allah allah diyip, Kartal Z Moto servisi aradım. 165 YTL dediler. Ayrıca motoru Kadıköy showrooma bırakabileceğimi ilettiler. Şaşırdım ve sevindim. Ama sevinmeden önce, showroomu arayıp servis için motorumu size bırakabileceğimi söylediler doğru mudur diye sordum, servisten öyle söyledilerse bırakabilirsiniz dediler.

1- Bu süleyman memnun moto ne menem bir servistir, yaklaşımları çok fena
2- Acaba kadıköy'e bırakıp motora bakım yaptırtabilecek miyim göreceğiz. Buraya yazarım.

"Ben bir silah hayaliyim ama içimdeki kurşun gerçek"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
faris
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 02, 2009 7:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hocam sanırım bir yanlış anlaşılma olmuştur.Size telefonda bilgi veren arkadaş konuya ehil bır kişi olmaya bilir.Belirtiğiniz rakam oldukça yüksek. Sad Yaklaşım ları (fena )danda öteye geçmiş Smile .Sonucu merakla bekliyoruz.
lordlothar
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 02, 2009 8:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

faris,
telefonu açan usta diyemeyeceğim çırak, ne işlemler var dediğimde buji değişimi ve yağ değişiminden öteye geçemedi. Ki ben bu konular hakkında sıfıra yakın bilgiliyim ama adamın tak tak sayması lazımdı, buji, yag filtresi, yag degisimi vs vs diye. önündeki listeden. Hatta fiyat kousnda cevap veremedi ustaya sordu 400-500 dedi. Rutin bakım fiyatı bellidir zaten.
Bakalım kısmetse bugün bırakmaya çalışacağım Showroom u açık yakalarsam.

Başa dön
lordlothar
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 09, 2009 5:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Cumartesi bırakmıştım motoru, hafta içi göndereceklerini bildiğim halde, çünkü hafta içi bırakacak vaktim yoktu. Dün Z Moto servise gitti motor, bugün Burak Usta aradı motorunu yolluyorum diye. Yarın kısmetse alacağım motoru. Ödemeyi yine Kızıltoprak a yapacağım.

Başa dön
lordlothar
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 11, 2009 9:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu sabah Kızıltoprak Z Moto Showroom'dan motorumu teslim aldım. Telefonda servis ustasının söylediği 165 TL haricinde ektra bir ücret talep edilmedi. Makinanın KM si aynıydı, yükleyerek götürmüşler Smile
Ancak, yağ değişimi ve yağ filtresi değişimi için 100 ytl verip 70 ytl işçilik vermek can sıkıcı geldi. Dışardaki fiyatlarını bilmiyıorum ama Kawa nın önerdiği yağı ve yağ filtresini dışardan satın alıp bir ustaya değiştirtseydim ne kadar öderdim? 3 yağ yazıyor.

Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
1. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar